Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Papież Franciszek rozdaje węgiel – Ukraińcom, jak musztardę po obiedzie

Papież Franciszek rozdaje węgiel – Ukraińcom, jak musztardę po obiedzie

Papież staje się coraz bardziej politykiem szukającym medialnego rozgłosu i poklasku, zaniedbując swą pracę duszpasterską. Zajmuje się wszystkim tylko nie tym czym powinien i w efekcie mamy ogromny spadek powołań kapłańskich, co umożliwi postępowemu papieżowi dopuszczenie do kapłaństwa żonatych mężczyzn i kobiet. Taką wolę właśnie ogłosił.

BERGOGLIO KOMUNISTA

Papież jest też orędownikiem walki z globalnym ociepleniem. Nie przeszkadza mu to jednak obdarowywać Ukraińców węglem, który jest oskarżany (węgiel) jako winowajca nadmiaru CO2 w atmosferze. Mało tego. Propaguje brykiety wspomagane chemią, co truje powietrze jeszcze jeszcze bardziej.

Hipokryzja. Papież, który mocno wierzy w globalne ocieplenie (patrz Laudato Si ) zamiast paneli słonecznych oferuje węgiel kopalny?

Ideologia ustąpiła przed rzeczywistością gdy Franciszek obdarował „brykietem opałowym” do ogrzewania domów przesiedlonych Ukraińców. Co prawda dotyczyło to tylko 100 gospodarstw, ale jaki efekt propagandowy.

W ramach inicjatywy „Papież dla Ukrainy”, Franciszek przekazał po 2,5 tony  brykietu na rodzinę w parafii Bogurodzicy we wsi Wilcza. Brykiety podobno mają wystarczyć do końca tego sezonu grzewczego i na całą następną zimę również. Dobre i tyle.

Dar Papieża  przybył w dniu 7 marca i stanowi pierwszy etap projektu pomocy humanitarnej, która będzie obejmować dostarczanie artykułów spożywczych i higienicznych dla ponad stu rodzin uchodźców wewnętrznych w dzielnicy Wołczańsk na wschodniej Ukrainie.

Opał na zimę wtedy gdy ona praktycznie się skończyła wygląda na dowcip. To taka musztarda po obiedzie. Czy Franciszek żyjąc w luksusie może pomyśleć jak mają żyć setki tysięcy rodzin ukraińskich, które takiej pomocy nie otrzymają?

Taki dar to czysta propaganda a nie akt miłosierdzia.

200.612.193 zł – to całkowity koszt organizacji i przebiegu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Młodzieżowa balanga. Ile ton węgla można by kupić dla milionów marznących, cierpiących Ukraińców?

Sam Franciszek ostrzegał, że gdy chrześcijańska charytatywność nie jest istotą przesłania Kościoła, „to to nie jest Ewangelia, która jest głoszona, ale jedynie kwestie doktrynalne i moralne oparte na konkretnych opcji ideowych”.

W tym przypadku trzeba się z papieżem zgodzić, bo to co uczynił dla Ukrainy wygląda dokładnie na działalność nie charytatywną ale właśnie ideologiczną –  promocję idei globalistów.
Działalność charytatywna jest wtedy gdy jej założeniem jest dotarcie do wszystkich potrzebujących, a nie tylko do wybranych.

Papież zajęty troską o ratowanie Islamu nie ma czasu analizować sytuacji chrześcijan.

Dlaczego Papież nie zachęca Ukraińców do emigracji do Europy i nie troszczy się o zapewnienie warunków aby tak się stało? Przecież na Ukrainie toczy się wojna domowa tak samo jak w Syrii!

No cóż. Ukraińcy to chrześcijanie a nie nie wyznawcy Islamu, których papież całuje po nogach, zwozi do Rzymu i wpycha do Europy.

UE jest wyraźnie zarządzana przez Islamofilów. Miliony islamskich dżihadzistów trzeba tylko dozbroić, a demobójstwo / ludobójstwo Europejczyków będzie pewne.

Jeśli ktoś nie wierzy że Islam zmierza do nihilacji chrześcijańskich Europejczyków, powinien odważnie popatrzeć na ludobójstwo Ormian z 1915 roku, gdzie zabito 1,5 miliona ludzi, ponieważ nie byli muzułmanami.

A co jest zapisane w Koranie?

Koran 2: 191 … zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie …
Koran 3:21 … Muzułmanie nie mogą brać niewiernych za przyjaciół …
Koran 05:33  Macie krzyżować niewiernych jeśli krytykują islam
Koran 08:12 … terroryzujcie i ścinajcie tych, którzy wierzą w pisma inne niż Koran …
Koran 9: 5 „Kiedy nadarzy się okazja, zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie”
Koran 9: 123 „prowadźcie wojny z niewiernymi mieszkającymi w sąsiedztwie”
Koran 22:19 „… karzcie  niewiernych przy pomocy ognia, zakrzywionymi żelaznymi prętami, wrzącą wodą, przypalajcie ich skórę i brzuchy …”

Wreszcie meritum tej pokojowej inicjatywy:

Koran 2;194: walczcie z nimi do czasu aż nie będzie prześladowań, a głoszona będzie jedynie religia Allacha.

Nie wiem czy to ja się pogubiłem  w ocenie Franciszka? Dalej nie rozumiem czemu zamknięto w areszcie domowym prawowitego Papieża Benedykta XVI, który fizycznie i psychicznie ciągle ma się dobrze. Czy tylko po to aby na jego miejscu osadzić Marksistę?

Każda „prawdziwy chrześcijanin”, który potrafi myśleć samodzielnie z pewnością może „zobaczyć” jak konsekwentnie obecny papież podporządkowuje katolicyzm regułom: marksizmu / islamizmu / socjalizmu.

image

Za: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/110668-papiez-franciszek-rozdaje-wegiel-ukraincom-jak-musztarde-po-obiedzie

Data publikacji: 16.03.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *