Strona główna > NWO > Papież Franciszek oszalał. Odsłonił pomnik ku czci „uchodźców”. Prowadzi ich… Żyd z walizami

Papież Franciszek oszalał. Odsłonił pomnik ku czci „uchodźców”. Prowadzi ich… Żyd z walizami

Franciszek uroczyście odsłonił na placu św. Piotra w Watykanie rzeźbę ku czci „uchodźców”. Grupie przewodzi Żyd z walizkami, wokół zaś są głównie kobiety z dziećmi.

– Po Mszy i odmówieniu modlitwy Anioł Pański Papież odsłonił na placu św. Piotra rzeźbę przedstawiającą grupę uchodźców autorstwa kanadyjskiego artysty Timothy’ego Schmalz’a. Pomysłodawcą projektu jest również Kanadyjczyk, jezuita, o. Michael Czerny, który w czasie najbliższego konsystorza otrzyma biret kardynalski. Odsłonięcie pomnika było elementem obchodów Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy – podaje Radio Watykańskie.

Postaci zaś umieszczone są na niewielkiej barce, co medium Watykanu podkreśla. – Pochodzą oni z wielu kultur i ras, a także, z różnych okresów historycznych. Z środka tłumu wyłaniają się skrzydła Anioła sugerując obecność świętości pośród nich – przekonuje.

Ta rzeźba to oczywisty symbol współczesnej propagandy. Wiadomo, że lada dzień rzeźba ta będzie podawana w największych mediach jako „dowód, że papież chce przyjmowania uchodźców”, czyli mas imigrantów zarobkowych, często łasych na socjal, a nieraz szykujących zamachy terrorystyczne.

Co niezwykle ciekawe, na czele grupy imigrantów stoi… Żyd. Trzyma w obu rękach dwie walizki. Czy to alegoria przemytnika, który w walizkach trzyma masę pieniędzy za zorganizowanie nielegalnego transportu do Europy? Tak się składa, że Żydzi w Izraelu prowadzą politykę antyimigrancką i rasistowską. Nie przyjmują nikogo, kto nie jest Żydem.

Przypominamy, że grupa świeckich i duchownych teologów postawiła Franciszkowi zarzut herezji kanonicznej.

_______________

Źródło: vaticannews.va/youtube.com/nczas.com

UWAGA ! SUPLEMENT GRAFICZNY ! Rzymsko-katolicki komentarz graficzny do powyższego faktu.

Za; https://nczas.com/2019/09/30/papiez-franciszek-oszalal-odslonil-pomnik-ku-czci-uchodzcow-prowadzi-ich-zyd-z-walizami-video/

30.09.2019

3 thoughts on “Papież Franciszek oszalał. Odsłonił pomnik ku czci „uchodźców”. Prowadzi ich… Żyd z walizami

  1. Douczcie sie Rodacy! Czas aby zrozumiec, kto mianował Franciszka z Argentyny na biskupa – ano Karol – aktor z Wadowic, biskup Cyrankiewicza (ta epoka). To Wojtyła jako jp2 gada w dokumencie na dzien migracji 16 lipca 1985 w paragrafie NR2 – migracja UBOGACA gospodarzy, obowiazkiem gospodarzy jest byc TOLERANCYJNYM natomiast panstwa musza dopasowac prawa do emigrantów aby sie dobrze czuli, jak tu wierzyc posoborowemu papiezowi z Polski, ktory w 1984 roku poswiecił kamien wegielny pod meczet w Rzymie – a potem całował koran w Watykanie. Rodaku – Jan III Sobieski pogromca islamu nie ma ulic,szkól,pomników w kazdym miescie z zdrajca wiary katolickiej ma w tzw. katolickiej Polsce – co to za paradoks?
   (Mussolini powiedzial w 1934 – islam nie ma MIEJSCAw Europie! – Wojtyła nie chce tego znac)

 1. jaki papież taka rzeźba
  oderwane od rzeczywistości
  w której uchodźcami są w ponad 90% młodzi mężczyźni w sile wieku i z I-fonami
  którzy uważają że wszystko im się należy za darmo i bezkarnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.