Papież Franciszek ma ogłosić Lucyfera bogiem jednej światowej religii

Od tłumacza: Dziś nie jest 1 kwietnia, nie wiem jak to rozgryźć. Mea maxima culpa…

Uwaga: Ten film nie oznacza ustalenia daty, a pokazania, że spotkanie ekumeniczne, jedno z największych i najdłuższych między trzema religiami monoteistycznymi, odbędzie się w dniach 4-23 września 2016.

To wydaje się pokrywać z Łukiem Triumfalnym wznoszonym w Nowym Jorku w dniach 11-26 września 2016. Odbywa się również debata o tym kiedy Jan XXIII modlił się o II Sobór Watykański. Niektórzy historycy sugerują, że było to 23 września 1959, który był pierwszym rokiem kiedy Jan XXIII wprowadził II SW do kolegium kardynałów. Inni sugerują, że Jan XXIII zrobił to 23 września 1962, tuż przed otwarciem II SW. Ale był to ten sam dzień kiedy Jan XXIII otrzymał diagnozę choroby nowotworowej. Historyk wykazał, że tego dnia Jan XXIII modlił się przed grobami swoich poprzedników, ale nie ma dowodu na to by modlił się za II SW.

Transkrypcja filmu:

W dniach 4-23 września 2016 będzie miało miejsce znaczące wydarzenie w starym mieście Jerozolimy. Zgromadzi aktorów, artystów, muzyków i osoby z mediów z całego świata. Co oni planują zrobić w Jerozolimie na wydarzeniu kończącym się 23 września, które zgromadzi celebrytów i osoby publiczne?

Liderzy z rzymskokatolickich, muzułmańskich i żydowskich wspólnot zgromadzą się na jednym z największych i najdłużej trwających nabożeństw w historii świata, w samym sercu starej Jerozolimy. Nabożeństwo połączy trzy monoteistyczne wiary pod jednym dachem w do-mu kultu dla wszystkich wierzących. Jedna część wydarzenia odbędzie się 5-11 września i połączy żydów, muzułmanów i chrześcijan „pasją do Jerozolimy, w której będą tymczasowo współistnieć pod skrzydłami Wszechmogącego”.

Kolejna część odbędzie się 12-23 września. Liderzy tej imprezy nazywanej Mekudeshet, dokonają 11-dniowego poświęcenia. To nie  jest dobre i może sygnalizować religię jednego świata, nad którą tak ciężko pracował papież Franciszek by zrealizować to w 2016.

Watykan jest jednym z głównych proponentów ruchu ekumenicznego na świecie i w Izraelu. W ostatnich 3 latach papież Franciszek nieustannie pracował w kierunku nowej religii świata, w której wszystkie denominacje połączą się w jedną. Kiedy patrzy się na działania Franciszka w ostatnich 3 latach, a zwłaszcza w 2016, to okazuje się, że otwarcie potępiał chrześcijaństwo ewangeliczne i opinię, że trzeba mieć osobiste relacje z Jezusem. W rzeczywistości szerzenie Ewangelii przez chrześcijaństwo ewangelizujące Franciszek zrównał z dżihadyzmem, a osobiste relacje z Jezusem nazwał niebezpiecznymi.

Zadziwia zasięg działalności Franciszka z innymi wyznaniami i religiami w 2016. W lutym Franciszek odbył pilne spotkanie z patriarcha Kirylem z Rosji po raz pierwszy od schizmy w 1054. Dotarł także do patriarchy Bartłomieja z Turcji, kiedy obaj liderzy wyrazili wsparcie dla migrantów i wezwali by większa liczba migrantów przybywała do Europy. W maju Franciszek spotkał się z Al-Azharem z Egiptu, szefem islamu sunnickiego. W styczniu 2016 Franciszek dodał swoje imię jako trzeci papież odwiedzający główną rzymską synagogę. W czerwcu wyciągnął rękę do Ormian.

W lipcu Franciszek był siłą napędową w ceremonii w USA zwanej Razem [Together], zorganizowanej w celu sprowadzenia wszystkich chrześcijan przed 6.660-calowym obeliskiem, fallusem Ozyrysa, na modły. Jednym z głównych symboli jakie widzieliśmy na tej imprezie był ouroboros, wąż pożerający własny ogon. Najwcześniejsza legenda o ouroborosie wiąże się z Ozyrysem i jego synem – Ra. Ouroboros to symbol okultystyczny oznaczający koniec aeonu, czyli koniec czasów. W okultyzmie ouroboros przedstawia powrót Ozyrysa by zamieszkał w jego świątyni na ziemi. Fakt że ten symbol wystawiono na pokaz w czasie występu Franciszka na Razem 2016 jest bardzo demoniczny.

Ostatnio śmierć jednego ze swoich księży we Francji Franciszek wykorzystał do zaproszenia muzułmanów do chrześcijańskich katedr i kościołów na modły.

Kiedy we wrześniu 2015 Franciszek przyleciał do Nowego Jorku, widzieliśmy znaczne popchnięcie w kierunku pełnego ekumenizmu. Czego możesz nie wiedzieć to fakt, że harmonogram Franciszka który rozpoczął się 23 września 2015 jest produktem tego co wydarzyło się 23 września 1959, kiedy papież Jan XXIII modlił się o rozpoczęcie II SW. Papież Franciszek naprawdę przygotowuje tę nową wiarę, w tej chwili, by wszyscy stali się jej częścią.

Tłumaczenie: Ola Gordon

a

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *