Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Papież Franciszek nakazał powitać rodziny nielegalnych islamskich imigrantów i oświadczył, że lepiej być ateistą niż złym katolikiem

Papież Franciszek nakazał powitać rodziny nielegalnych islamskich imigrantów i oświadczył, że lepiej być ateistą niż złym katolikiem

Praktycznie od początku swojego dziwnego pontyfikatu antypapież Franciszek, zwany papieżem, konsekwentnie dokonuje destrukcji Kościoła Katolickiego. Opowiada przy tym rzeczy gorszące katolików i powodujące zwątpienie w jego posługę. Można odnieść wrażenie, że oprócz promowania globalizacji, szokowanie katolików wydaje się być jednym z głównych celów działalności tego jezuity.

aa

Biedni skołowani katolicy nie wiedzą już co sądzić o następcy na tronie św. Piotra, gdyż wiele wskazuje na to, że albo jest on po prostu nieodpowiedzialny i mówi co mu ślina na usta przyniesie, albo wręcz przeciwnie, to wyrachowany gracz wspierający wszystkie procesy globalizacji i robiący wiele w celu stworzenia jednej światowej religii.

W przeszłości obłaskawiał już wyznawców Judaizmu zabraniając publicznie, aby katolicy nawracali Żydów, co w oczywisty sposób stoi w sprzeczności z naukami Jezusa Chrystusa. Antypapież Franciszek włączył się też w islamizację Europy, popierając inwazję muzułmańskich mężczyzn w wieku poborowym. Wypowiadając się na temat tego problemu, pomoc tak zwanym uchodźcom nazwał humanitarnym gestem i obowiązkiem każdego chrześcijanina.

Wczoraj wprost powiedział, że ci młodzi islamiści, którzy dotarli do Europy, powinni mieć prawo ściągnięcia tutaj całych swoich rodzin, co niekiedy może być liczone w dziesiątkach osób. Nie pomny na to, że to będzie oznaczało jeszcze szybszą islamizację niegdyś chrześcijańskiego kontynentu, oświadczył, że obowiązkiem każdego katolika jest przyjęcie tych najeźdzców „z otwartymi ramionami”. Dobrze, że nie wymaga przyjmowania ich z odsłoniętymi gardłami, żeby łatwiej mogli się policzyć z chrześcijanami.

Obecny papież szokuje też wypowiedziami na temat Boga. Twierdził na przykład, że nie trzeba wierzyć w Boga, aby znaleźć się w niebie, a ostatnio oświadczył, że lepiej być ateistą niż „złym katolikiem”. To tak jak napluć w twarz wszystkim, którzy myśleli, że pan Bergoglio niesie za sobą jakiś sensowny przekaz. Nie, on niesie tylko destrukcję i wygląda na to, że jego celem jest też schizma przy której Lefebryści będą tylko nic nie znaczącym epizodem w Kościele.

Pozostaje mieć nadzieje, że pogłoski o rychłej abdykacji (anty)papieża Franciszka, które pojawiają się od dłuższego czasu, nie są tylko nic nieznaczącymi plotkami. Z drugiej strony czy po nowym konklawe można się spodziewać czegoś lepszego czy tylko poziom lewactwa prezentowany przez kolejnego następcę apostoła Piotra, będzie tylko większy, a Kościół Katolicki spadnie w przepaść zapomnienia jak wiele inny religii w przeszłości.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-nakazal-powitac-rodziny-nielegalnych-islamskich-imigrantow-i-oswiadczyl

Data publikacji: 24.02.2017

2 thoughts on “Papież Franciszek nakazał powitać rodziny nielegalnych islamskich imigrantów i oświadczył, że lepiej być ateistą niż złym katolikiem

  1. ogarnij się jak byś nie wiedziała to ten znak w amerykańskim języku migowym oznacza
    I Love You i papież ma rację lepiej byc ateistą niż złym katolikiem bo na barkach katolików spoczywa ogromna odpowiedzialność wyznając tą religie.

    Czekam na falę hejtu

  2. Jezu jak byś nie wiedziała to ten znak w amerykańskim języku migowym oznacza
    I Love You i papież ma rację lepiej byc ateistą niż złym katolikiem bo na barkach katolików spoczywa ogromna odpowiedzialność wyznając tą religie.

    Czekam na falę hejtu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.