Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Papież Franciszek dołączył do wyznawców religii Globalnego Ocieplenia?

Papież Franciszek dołączył do wyznawców religii Globalnego Ocieplenia?

W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat rzekomo przygotowywanej encykliki papieskiej, którą roboczo zwie się „antywęglową”. Chodzi o to, że głowa kościoła wraz ze swoimi współpracownikami od mniej więcej roku pracuje nad dokumentem, który będzie traktował na temat ludzkości i problemów współczesnego świata., ale papieski dokument, który wyciekł we włoskich mediach ma też paragraf taki jak – Zanieczyszczenia i zmiany klimatu. Wygląda na to, że papieżowi dyktowali to pseudoeksperci z IPCC.

a12

Co prawda nowa encyklika nie została jeszcze opublikowana, ale Watykan potwierdził, że to co opublikował włoski tygodnik L’Espresso to rzeczywiście jedna z wersji przyszłego dokumentu z nauczaniem papieża Franciszka. Encyklika będzie nosiła nazwę  – „Laudato Si” . Dokument jest obecnie dostępny w formacie pdf i jeśli ktoś nie wierzy, co szykuje nasz ulubiony papież NWO, może sam sprawdzić.

Zapisy o roli dwutlenku węgla i wezwanie do zrównoważonego rozwoju przez ograniczanie konsumpcji,  nawet podszyte religijnymi dekoracjami zawsze pozostaną przede wszystkim wsparciem tego co głoszą eksperci z ONZ-owskiego Międzyrządowego Panelu ds. Zmian Klimatu (IPCC).

a13

Publikacja włoskiego tygodnika na temat „węglowej” encykliki odbiła się już szerokim echem i doszło nawet do riposty ze strony niektórych naukowców z NASA. Eksperci zaangażowani między innymi w program Apollo napisali do papieża specjalny list w którym przekonują go, że dwutlenek węgla również jest potrzebnym gazem „stworzonym przez Stwórcę”. Przypomnieli też papieżowi, że CO2 jest podstawowym komponentem chemicznym roślin.

a14

Za umieszczenie klimatycznych kontrowersji do religijnego dokumentu odpowiada watykański think tank, Papieska Akademia Nauk Społecznych (PASS). Zdanie uczonych z PASS jest zbieżne ze zdaniem ekspertó IPCC. Jako aksjomat tej wiary bierze się założenie, że CO2 wytworzony wskutek działalności człowieka może spowodować katastrofę klimatyczną i musi być natychmiastowo wyeliminowane. PASS rekomenduje, że należy wspierać plan Organizacji Narodów Zjednoczonych zalecającej światową kontrolę emisji CO2.

a15

Eksperci z NASA ostrzegają, że koncepcja antropogenicznego pochodzenia globalnego ocieplenia jest tylko niepotwierdzoną hipotezą opierającą się o wątpliwe modele klimatyczne budowane. Możliwe, że w ostatecznym kształcie encykliki „Laudato Si” kontrowersyjne zapisy zostaną usunięte, ale jeśli papież Franciszek pójdzie w zaparte będzie to znaczyło, że albo został wmanipulowany, albo stał się wyznawcą religii Globalnego Ocieplenia i zamierza ją włączyć w chrześcijaństwo tworząc dziwaczne klimatyczne Voodoo.

Źródła:

http://speciali.espresso.repubblica.it/pdf/laudato_si.pdf

espresso.repubblica.it/attualita/2015/06/15/news/papa-bergoglio-e-la-lezione-di-francesco-d-assisi-in-anteprima-l-enciclica-sull-ambiente-laudato-si-mi-signore-1.216897

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-dolaczyl-wyznawcow-religii-globalnego-ocieplenia

Data publikacji: 17.06.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.