Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Papież do mnichów buddyjskich, od których otrzymał świętą księgę: dajmy światu świadectwo pokoju

Papież do mnichów buddyjskich, od których otrzymał świętą księgę: dajmy światu świadectwo pokoju


Biblijna prostytutka raz za razem pokazuje swoje prawdziwe oblicze nierządu.

Podczas krótkiej audiencji Franciszek zachęcił do wzajemnego szacunku między wyznawcami obu religii. Zachęcił też do dawania świadectwa o pokoju, sprawiedliwości i ludzkiej godności.

Franciszek spotkał się  z buddyjskimi mnichami z Tajlandii. Podczas krótkiej audiencji podziękował im za świętą dla buddystów księgę, którą przetłumaczyli na język współczesny mnisi ze świątyni Wat Pho w Bangkoku.

“ Moim gorącym pragnieniem jest – powiedział Papież. – aby buddyści i katolicy pogłębili swoje relacje, wzrastali we wzajemnej znajomości i szacunku swych tradycji duchowych, aby zaoferować światu świadectwo wartości takich jak sprawiedliwość, pokój i obrona ludzkiej godności. Raz jeszcze dziękując za to spotkanie, modlę się dla was o Boże błogosławieństwo radości i pokoju. ”

Drzwi kościoła imperium Rzymu otwarte są także dla szamanów, judaizmu, Islamu i wszystkich religii przeciwnych Bogu Jedynemu.

Kiedy czytamy takie newsy w pełni rozumiemy dlaczego kościół ten nazywa się wielką wszetecznicą.


19 thoughts on “Papież do mnichów buddyjskich, od których otrzymał świętą księgę: dajmy światu świadectwo pokoju

 1. Pan Franciszek to mason do kwadratu. Ciagle pitoli o tym braterstwie ,rownosci, wolnosci, tolerancji , obronie tzw. ludzkiej godnosci i oczywiscie o pokoju , kuchni i sprawiedliwosci.
  A nie zapominajmy ,ze masoni uwazaja Lucyfera za ich boga, a wiec sa to satanisci.
  Nic dodac nic ujac.
  Ten czlowiek mnie juz niczym nie zaskoczy. Nawet jakby mu ogon wyrosl spod siedzenia i kopytka zamiast nog. Zaskakuje mnie jedynie to, ze tego wciaz nie widza inni, hm, hm ‚katulicy’.

 2. Dziadek Francis po raz kolejny odleciał… ciekawe jakie zioło jara, że ma takie odloty nieziemskie.

 3. Chrześcijaństwo i tak upada.
  Kto by nie był Papieżem – przyszłość będzie taka sama.
  Europa będzie się modlić również do jedynego Boga ale na imię będzie mu Allach a niedobitki chrześcijaństwa skupią się wokół prawosławia.

   1. @Hodowca
    Nieważne czy Jezus czy Papież bo niewiele to zmienia. Formalnie Papież jest kimś w rodzaju „powiernika” Jezusa.
    Spójrz na los kościołów w Europie Zachodniej.
    Opuszczone przez wiernych zamieniane są na magazyny albo na meczety a przechowywane tam świętości często po prostu lądują na śmietniku.
    W Polsce też nie będzie lepiej. Młodsze pokolenie masowo odchodzi od wiary.
    Chrześcijaństwo rozlatuje się.
    Ludzie którzy nie bronią kultury własnej przyjmą cudzą.

    1. Wręcz przeciwnie.Ważne jest czy głową kościoła jest jest ułomny człowiek zwany papieżem czy Syn Boży Jezus Chrystus.szkoda że niewidzsz kolosalnej różnicy.

    2. Brednie pitolicie głową Kościoła katolickiego na ziemi jest papież.Sekta która okupuje Rzym nie jest jest prawdziwym Kościołem a jej przywódcy wszyscy od Jana XXIII począwszy to apostaci antypapieże

 4. Werset z Objawienia dotyczący wszetecznicy babilońskiej czyli KRK

  „Objawienie 17:1 Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: «Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, 2 z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu». 3 I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.”

  I tyle. A kim jest bestia, którą dziwka ujeżdża? Odpowiedź w rozdziale 13 tejże księgi. Barwny opis upadłych aniołów, które już nidługo nad tą prostytutką przejmą władzi ją zniszczą, co mam nadzieję obejrzę on-line.

 5. Od dawna mówię w swoim otoczeniu, że Franciszek to zły człowiek. Przerażające jest to, że stoi on aktualnie na czele Kościoła Katolickiego. Tak ja wiem, że powinienem powiedzieć na czele sekty watykańskiej, jednak to wiemy MY, nie ONI czytaj większość. Niedobrze. Mam tylko nadzieję, że Bóg nam wybaczy.

  1. pan Franciszek NIE STOI l na czele Kosciola Kaolickeigo, ale na czele sekty watykanskiej 2, ktora ow KK ( jego zewnetrzna, widzialna fasade) przejela i UDAJE ze jest KK.
   Trzeba przyznac ze dosc dobrze im sie to UDAJE, gdyz wiekszosc niby katulikow nadal nie ma zielonego pojecia co jest grane. Jest to po prostu WYNIK braku prawdzwiej wairy jaka gosci w sercach i unyslach milionow tych niby katolikow.
   A pan Farnciszek NAPRWDE BARDZO SIE STARA by udowodnic wszem i wobec, ze on NIE jest zadnym katolikiem. Szkoda , ze tak niewielu zauwaza te jego wysilki w tej dziedzinie
   . Ale , jak pisalam , jest to ywnik utraty prawdziwej wiary przez tych niby katulikow.
   I tu jest glowny problem.

 6. Głową kościoła jest Jezus Chrystus, a ludzie są żywymi kamieniami. Papież nie jest głową kościoła( No,chyba że kk, ale to nie kościół Jezusa Chrystusa) i nigdy nie był i nie będzie. Chrystus nie wyznaczył żadnego następcy, a kk przeinaczył słowa o Piotrze jako opoce i dorobił ideologię do tego. Przykre, jak miliony ludzi jest zwodzontych, a wystarczy sięgnąć po Biblię, najlepiej jakieś oryginalne tłumaczenie i zobaczycie kłamstwo. Ale komu chce się czytać, lepiej zbluzgać, zwyzywać od sekciaży i posłuchać papieża i księdza Bronka, bo oni to ałtorytety w sprawie wiary. Pamiętajcie, że Bóg nie patrzy na denominacja, tylko, czy ktoś trzyma się nauk Chrystusa i kieruje się Słowem Bożym. Olać tego sodomitę Franka,zbrukanego krwią niewinnych ludzi jak był w huncie wojskowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *