Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Papież do mnichów buddyjskich, od których otrzymał świętą księgę: dajmy światu świadectwo pokoju

Papież do mnichów buddyjskich, od których otrzymał świętą księgę: dajmy światu świadectwo pokoju

Biblijna prostytutka raz za razem pokazuje swoje prawdziwe oblicze nierządu.

Podczas krótkiej audiencji Franciszek zachęcił do wzajemnego szacunku między wyznawcami obu religii. Zachęcił też do dawania świadectwa o pokoju, sprawiedliwości i ludzkiej godności.

Franciszek spotkał się  z buddyjskimi mnichami z Tajlandii. Podczas krótkiej audiencji podziękował im za świętą dla buddystów księgę, którą przetłumaczyli na język współczesny mnisi ze świątyni Wat Pho w Bangkoku.

“ Moim gorącym pragnieniem jest – powiedział Papież. – aby buddyści i katolicy pogłębili swoje relacje, wzrastali we wzajemnej znajomości i szacunku swych tradycji duchowych, aby zaoferować światu świadectwo wartości takich jak sprawiedliwość, pokój i obrona ludzkiej godności. Raz jeszcze dziękując za to spotkanie, modlę się dla was o Boże błogosławieństwo radości i pokoju. ”

Drzwi kościoła imperium Rzymu otwarte są także dla szamanów, judaizmu, Islamu i wszystkich religii przeciwnych Bogu Jedynemu.

Kiedy czytamy takie newsy w pełni rozumiemy dlaczego kościół ten nazywa się wielką wszetecznicą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *