Strona główna > NWO > Papież Bergoglio przeprasza muzułmanów za … agresję chrześcijan

Papież Bergoglio przeprasza muzułmanów za … agresję chrześcijan

– Jesteśmy wezwani do tego, by uważać ich za partnerów w budowie pokojowej koegzystencji także wtedy, gdy dochodzi do wstrząsających epizodów z rąk grup fanatyków – stwierdził papież Franciszek mówiąc o muzułmanach.

W przemówieniu na Papieskim Wydziale Teologicznym 21 czerwca papież zszokował katolików mówiąc o tym, jakoby wielokrotnie doświadczali przemocy z rąk chrześcijan.
– Odnoszę się zwłaszcza do wszystkich postaw agresywnych i wojennych, które naznaczyły w przestrzeni śródziemnomorskiej życie narodów określających się jako chrześcijanie – wypalił.

– Należy tu wyliczyć zarówno zachowania i praktyki kolonialne, które ukształtowały obraz i politykę tych ludów, jak i usprawiedliwianie wszelkiego rodzaju wojen oraz prześladowań popełnionych w imię religii czy pod pretekstem czysto rasowym bądź doktrynalnym – dodał, jakoś zapominając o próbie podboju Europy choćby przez Arabów czy Turków, a także dodał, że “tych prześladowań dopuściliśmy się i my”.

Franciszek stwierdził, że teologowie powinni “pomóc Kościołowi i społeczeństwu obywatelskiemu”, a także zachęcać, aby narody “odrzucały wszelkie pokusy podboju i zamknięcia”.

Szczególnie niepokojąco zabrzmiały słowa o prowadzeniu dialogu, by “stworzyć przyszłość naszych społeczeństw i naszych miast” [sic! – admin]. Zdaje się to współgrać z ideologią multikulturalizmu forsowaną przez światową lewicę.

Za: DoRzeczy.pl
https://dzienniknarodowy.pl

Boże… przecież wiesz, że długo już nie wytrzymamy z tym człowiekiem… Zabierz go czym prędzej do siebie!
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-06-23)


CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

 

Za: http://www.bibula.com/?p=108573

23.06.2019

3 thoughts on “Papież Bergoglio przeprasza muzułmanów za … agresję chrześcijan

  1. Papież Bergoglio przeprasza muzułmanów za … agresję chrześcijan—A KTO TEGO GLUPCA DUPKA MA JESZCZE ZA PAPIEZA CO BO ON BARDZIEJ JEST ZA SYDAMI LUB MUZELMANAMI NIZ KATOLIKAMI POWINNI GO JUZ DAWNO WYWALIC Z URZEDU PAPIEZA TEGO NEDZNIKA Bergoglio

  2. Bergoglio, ten kryptożyd, ma jednak moje uznanie za upiększenie łaciny, oczywiście ulicznej. Teraz zamiast np. słowa „pierd…ony” mówi się „bergolony”, zamiast „ja pier…lę” mówi się :ja bergolę”, odbergol się, coś się do mnie przygergolił itp… Czy to nie fajne? :-) :-) :-)

  3. Bergoglio, ten kryptożyd, ma jednak moje uznanie za upiększenie łaciny, oczywiście ulicznej. Teraz zamiast np. słowa „pierd…ony” mówi się „bergolony”, zamiast „ja pier…lę” mówi się: „ja bergolę”, odbergol się, coś się do mnie przygergolił itp… Czy to nie fajne? :-) :-) :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.