Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Państwo syjonistyczne groźniejszne od ospy

Państwo syjonistyczne groźniejszne od ospy

aKiedy wertuję różne źródła “wiadomości” – dzienniki, radio, TV, Internet itd., zauważam jak nie pasuje do nich to 3-literowe słowo, gdyż nie dzieje się nic nowego w Izraelu. Jeśli chodzi o Izrael i jego żądania, jest to SOP, BAU i SOS, gdyż dostaje wszystko czego tylko zapragnie.

Dla przykładu “wiadomości” wychodzące z ust samego Bibi, że “wschodnia Jerozolima nigdy nie była terenem okupowanym, zawsze należała i będzie należeć do państwa Izrael.”

Takie są “wiadomości” jakkolwiek (bardzo smutne, jestem pewien) dla Palestyńczyków, którzy mieszkali tam przez tysiące lat, do czasu kiedy ukradła ją banda Europejczyków zaangażowana w oszustwo tożsamości poprzez udawanie, że jest się potomkiem biblijnych bohaterów, oraz wykorzystanie holokaustu jak nieważnej karty kredytowej przy zakupie sympatii, do której nie mieli prawa.

Skąd wiesz kiedy Izrael kłamie? To łatwe – kiedy jeden z jego przywódców czy zwolenników otwiera usta. Ogólna zasada mówi, że nie można wierzyć żadnemu słowu, które wychodzi z ich ust, bo kłamstwo jest ich językiem ojczystym i wszyscy znają magiczne mikstury i zaklęcia, niezbędne im w produkcji kłamstwa tak dużego, jakie im potrzebne.

Czy Izrael zapomniał o rezolucji 242, którą ONZ nałożył nań ponad 40 lat temu, o zwrocie ukradzionej przez nich ziemi w czerwcu 1967 roku? Nie, tak jak z wieloma rzeczami dotyczącymi tych ludzi, mają specjalnie ustawioną pamięć szybkiego przypominania tego co dla nich wygodne, a nawet szybszą by nie pamiętać tego co nie jest wygodne.

Bibi [nick Netanjahu – przyp.. tłum.] mówi, że nasz Kongres nie przysporzy im żadnego problemu z powodu nowych budów. Jeśli tego nie wiesz, powiedział prawdę. Nawet zepsuty zegar pokaże właściwą godzinę dwa razy dziennie. Jedyne o czym zapomniał jest to, że nasz prostytuujący się Kongres chce zadowalać Dużego Tatusia, bo faktem jest, że wepchną cały naród pod autobus dla dobra Izraela, co nie jest przesadą.

Izrael wymierza policzek Obamie i sekretarz stanu Clinton, i 300 mln Amerykanom których rzekomo reprezentują, a nawet nie słychać słowa krytyki, kiedy powinni być tak źli, że można by na ich głowach usmażyć jajko, nie tylko z powodu tego co robią Palestyńczykom, ale również reszcie świata.

Pokój? Izrael tak chce pokoju jak dentysta zębów bez ubytków. Nie, Izrael chce wojny, wojny, i więcej wojen, tak długo jak będą za niego walczyć Amerykanie, a to że Ameryka już cierpi, sprawia mu większą przyjemność.

Rozpocząłem ten artykuł mówiąc, że Izrael jest groźniejszy od ospy. Wyjaśnię to.

W bardzo krótkim czasie, od 1948 roku, Izrael stał się supermocarstwem, nie tylko na Bliskim Wschodzie ale i na świecie. Ma największą moc militarną na świecie dzięki staremu dobremu Wujowi Samowi. Tą mocą tyranizuje sąsiadów, przepychając ich jak gryzonie. Izrael ma arsenał nuków (myslę, że 600 plus) i nigdy nie zgadza się na nic co nie daje mu całkowitej satysfakcji.

Myśląc o tym, jestem przekonany, że ospa to nic innego jak niewielkie przeziębienie w porównaniu z zagrożeniem jakim jest Izrael dla całego świata. On jest najgroźniejszym, nie do oswojenia zwierzęciem grasującym po ziemi, zapamiętaj moje słowa. Jeśli chce waszą ziemię, weźmie ją. Jeśli chce wasze pieniądze, weźmie je. Jeśli chce coś tak bliskiego i osobistego jak twoje nerki, weźmie je.

aBrzmi cynicznie? Sam bym tak myślał, gdybym nie przeżył 2-godzinnego ataku, kiedy Izrael wystrzelił kilka tysięcy rakiet, pocisków z karabinów maszynowych na mój statek – USS Liberty, w wyniku czego zginęło 34 moich przyjaciół, więc myślę, że jest to sprawa typu “musiałeś tam być.” Kiedy naród nie może ufać własnemu rządowi w kwestii ochrony przed mordem ze strony łotrowskiego państwa, najwyższy czas by zgasić światło gdyż bal się skończył.

Ospa? Jak powiedziałem, to nic więcej niż przeziębienie, w porównaniu z epidemią z jaką świat musi się zmierzyć, jeśli Izrael odniesie sukces w zainfekowaniu świata plagami syjonizmu i wojny, a jedyną szczepionką przeciwko niej jest prawda, cała prawda i tylko prawda.

Phillip F. Tourney

Ocalały z USS Liberty, 3-krotny prezydent Stowarzyszenia Weteranów Liberty.

crescentandcross – 11.11.2010 tłumaczenie Ola Gordon

Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/30/panstwo-syjonistyczne-grozniejszne-od-ospy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.