Strona główna > NWO > Apokalipsa > Panowanie Antychrysta – czas jest bliski

Panowanie Antychrysta – czas jest bliski

W Apokalipsie św. Jana Antychryst jest ukazany jako bestia o siedmiu głowach i dziesięciu rogach. Siedem głów bluźnierczych jest to siedmiu następujących po sobie antypapieży fałszywego kościoła. Pierwszy z nich, Jan XXIII został wybrany w wyniku żydowskiego spisku na konklawe 1958 roku. Angelo Giuseppe Roncalli – Jan XXIII, żyd, mason oddelegowany przez lożę B’nai B’rith do pełnienia roli papieża aby zwieść katolików na całym świecie jest pierwszą głową apokaliptystycznej bestii wychodzącej z morza. Jego niekanoniczny wybór dokonany dnia 28 października 1958 roku rozpoczął rządy szatana w Rzymie. Przepowiedział to Ks. Bartłomiej Holzhauser w 1783 r. „Papież zostanie usunięty z Rzymu a szatan zajmie stolicę Piotrową. Kościół łaciński zostanie rozdarty i nastąpi zupełne odpadnięcie od wiary Objawionej”. Jak dalej dowodzi ksiądz Holzhauser bestia o siedmiu rządzić będzie 666 miesięcy. Licząc od dnia wyboru, 28 października 1958 roku, 666 miesięcy kończy się w dniu 27 kwietnia 2014 roku. Jest to dzień fałszywej kanonizacji antychrysta Wojtyły-Katza, żyda, masona, czwartej głowy bestii o siedmiu głowach. Tego dnia również wypada żydowskie święto wspomnienia ofiar całopalenia.

W Objawieniu św. Jana, w roz. XVII możemy przeczytać o przyjściu Antychrysta we własnej osobie:

Bestya którąś widział była, a nie jest, a ma wstąpić z przepaści, a pójdzie na zginienie: i zadziwują się mieszkańcy na ziemi (których imiona nie są napisane w księgach żywota od założenia świata) widząc bestyę która była, a nie jest.

i dalej:

A bestya która była a nie jest: a ta jest ósma, a jest z siedmiu, a idzie na stracenie.

Antychryst jest jednym z siedmiu antypapieży, który „był, a nie jest”. Powróci on z otchłani i objawi siebie jako Mesjasz dla Żydów, jako Jezus Chrystus dla Chrześcijan, jako mesjasz Mahdi dla Muzułmanów, jako Budda dla Buddystów itd.. Gdy powróci — sam siebie ogłosi Chrystusem — sam sobie będzie swoim prorokiem. Będzie fałszywym Prorokiem i Antychrystem w jednej osobie — “przyjdzie inny w imię swoje własne i przyjmiecie go”. W tym czasie, gdy powróci jako ósmy, obejmie władzę nad całym światem, a wraz z nim dziesięciu władców (dziesięć rogów) żydowskich:

„(…) i wyjdą od was królowie i będą rządzić gdziekolwiek ludzka stopa by nie postała. Dam wam całą ziemię pod uprawę, która jest pod nieboskłonem i będą panować nad wszystkimi narodami zgodnie z własnym pragnieniem; a potem zagarną całą ziemię dla siebie i odziedziczą ją na zawsze…” żydowska Księga Jubileuszów.

W chwili obecnej rządzi szósta głowa bestii – Bergoglio (antypapież Franciszek). W Objawieniu możemy przeczytać, iż „pięć ich upadło, jeden jest, a drugi jeszcze nie przyszedł a gdy przyjdzie, na mały czas ma trwać”. Dlatego możemy spodziewać się nowego antypapieża przed dniem fałszywej kanonizacji, który będzie następcą Bergoglio. Będzie on rządził krótko, ponieważ 28 kwietnia 2014 kończy się okres 666 miesięcy rządów bestii o siedmiu głowach a zaczyna się okres 3,5 roku rządów Antychrysta we własnej osobie.

Znaki przyjścia Antychrysta 

Znaki na niebie

W Księdze Joela 3:3-4 I  znajdujemy taki zapis: „(…) ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu. Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana”.

W Dziejach Apostolskich (2.20) czytamy: „Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew”

Św. Marek (13:24-26) mówi: „Ale w owe dni, które nastaną po tej udręce, zaćmi się słońce i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. A wtedy ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach z wielką mocą i chwałą”.

15 kwietnia 2014 rozpocznie się cykl zaćmień Księżyca, który nabierze charakterystycznego czerwonego koloru, by po chwili ludzkość mogła zaobserwować zaćmienie Słońca.

Przez ostatnie 500 lat takie zjawisko miało miejsce trzy razy:

  • 1492 – wypędzenie  Żydów z Hiszpanii do Ameryki,
  • 1948 – założenie Państwa Izrael,
  • 1967 – zajęcie przez Izrael Jerozolimy

Wiele sekt protestanckich już ogłasza bliski czas przyjścia Chrystusa na ziemię. Wszystkie te sekty i herezje powstały z inspiracji żydów, dlatego nie dziwi fakt, iż głoszą oni przyjście Antychrysta jako powrót Jezusa.

https://www.youtube.com/watch?v=g1aYAFziZJs

Trzęsienia ziemi

W ostatnich dniach mają miejsce silne trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów.

Od kilku tygodni zauważalny jest znaczny wzrost aktywności sejsmicznej na pacyficznym wybrzeżu Ameryki Południowej. Silne wstrząsy, powyżej 6 stopni w skali Richtera, miały miejsce w Peru, Chile i w Argentynie. Specjaliści nie ukrywają zaniepokojenia i sugerują, że można oczekiwać dużego trzęsienia ziemi w regionie. Sejsmolodzy przyznają, że sytuacja jest niezwykła. Trwająca seria wstrząsów wtórnych, sprawia, że sytuacja sejsmiczna jest trudniejsza do oceny. Specjaliści chilijscy asekurują się podkreślając, że nie można wykluczyć dużego trzęsienia ziemi i to w najbliższej przyszłości.

Najsilniejsze od 34 lat trzęsienie ziemi miało miejsce w Yellowstone. Zastanawiające jest to, że aktywność sejsmiczna w Yellowstone występuje w tym samym czasie gdy budzi się aktywność w południowej Kalifornii a na dodatek tego samego dnia co w Yellowstone  do dziwnych wstrząsów powyżej 4 stopni doszło też w Oklahomie. Nie wiadomo czy incydenty te są ze sobą jakoś związane, czy też ich wystąpienie akurat teraz i w takiej sekwencji jest dziełem przypadku. Gdyby doszło do erupcji Yellowstone ilość wyemitowanego materiału wulkanicznego byłaby wystarczająca do pokrycia całego USA piętnastocentymetrową warstwą popiołu. Do atmosfery dostałoby się tysiące kilometrów sześciennych rozmaitych gazów, najczęściej związków siarki. Ostatnio jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne nagrania przedstawiające uciekające w popłochu zwierzęta, które uciekają w kierunku odwrotnym do usytuowania kaldery wulkanu Yellowstone.

Pogłoski wojenne

Patrz: Ukraina.

Prześladowanie Antychrysta – Koniec Świata Doczesnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.