Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Panama Papers – realizacja Protokołów Mędrców Syjonu

Panama Papers – realizacja Protokołów Mędrców Syjonu

Z kancelarii Mossack Fonseca w Panamie wyciekło ok. 11,5 miliona dokumentów zwanych jako „Panama papers”. „Bohaterami” afery są najważniejsi politycy, ci byli i wciąż urzędujący oraz ich znajomi, celebryci, byli dyktatorzy. O szczegółach można czytać w mediach, natomiast to, co jest w tej sprawie ciekawe, to fakt, iż afera o nazwie „Panama” pojawia się w Protokołach Mędrców Syjonu.

Już w III protokole pojawia się ważna informacja o sposobie działania Synagogi Szatana.

Żmija symboliczna i jej znaczenie

„Dziś mogę wam zakomunikować, że cel nasz jest już o kilka kroków od nas. Pozostaje niewielka przestrzeń, by cała droga, którą odbyliśmy, zwarła się w krąg Żmiji symbolicznej, wyobrażającej naród nasz. Kiedy krąg ów zamknie się, wszystkie państwa europejskie będą ujęte, jak gdyby w potężne kleszcze”.

tumblr_lxhkugLPb81qiz14xo1_400

Z tego widzimy, iż Protokoły mają być realizowane w powtarzających się cyklach. Gdy cykl zatacza krąg wtedy przybliża się realizacja królestwa Mędrców Syjonu, z jedną światową władzą oraz jedną światową religią.

Jak pisałem w tekście „A co jeśli w Polsce rządzi… skrajna opozycja? Synagoga szatanawdrożenie żydowskiego NWO przebiega wg etapów:

  1. Obalenie monarchii konstytucyjnych
  2. Ustanowienie demoliberalnej władzy marionetkowych gojów
  3. Skompromitowanie tej władzy
  4. Obalenie tej władzy
  5. Ustanowienie administracji światowej NWO

Obalenie monarchii konstytucyjnych.

Zgodnie z planem Protokołów Mędrców Syjonu, pierwszym krokiem do utworzenia żydowskiej władzy światowej było wywołanie rewolucji — aby obalić władzę Kościoła katolickiego oraz monarchii konstytucyjnych na świecie.

Krok ten został już zrealizowany.

Ustanowienie demoliberalnej władzy marionetkowych gojów

Kolejnym było ustanowienie marionetkowych, skorumpowanych rządów demokracji liberalnej. Zadaniem tych rządów, zgodnie z Protokołami, miała być ateizacja oraz demoralizacja społeczeństw chrześcijańskich, przy równoczesnej kompromitacji owych rządów w oczach narodów.

Krok ten został już zrealizowany.

Skompromitowanie tej władzy

Kolejnym etapem jest całkowita kompromitacja formalnej władzy gojów — rządów państw narodowych, przy równoczesnym wznieceniu światowego kryzysu ekonomicznego, podobnie jak przy obalaniu monarchii:

„Wszelkimi sposobami docierajcie do naszych podziemnych wpływów i za pomocą złota, które jest wyłącznie w naszym ręku, wywołamy wkrótce taki kryzys ekonomiczny, że we wszystkich krajach europejskich rzucimy całe rzesze robotników na ulicę”.

„Błędy chrześcijańskich rządów ukażemy w tak jaskrawych kolorach i taki do nich wpoimy wstręt, że ludzie będą woleli żyć w stanie poddaństwa, aniżeli powrócić do stanu osławionej wolności, która ich zmęczyła i wyczerpała do gruntu. Ciągłe niepotrzebne zmiany, do których przyczyniliśmy się, podkopując państwowe istnienie gojów, tak się ludziom uprzykrzą, że będą woleli znosić nowy ład, aniżeli przeżywać znowu te straszne troski i niepokoje, które znosić musieli”.

Panama papers

Ujawnienie dokumentów to ostrzeżenie dla marionetek, aby posłusznie wykonywać polecenia „z góry”. Protokoły planują z jednej strony kompromitację części marionetek, z drugiej strony inne marionetki mają zostać obarczone odpowiedzialnością za wywrotową działalność Synagogi.

Odpowiedzialność prezydentów

Wkrótce będzie przez nas wprowadzona odpowiedzialność prezydentów. Wtedy już bez ceremonii będziemy wprowadzali to, za co odpowiedzialność spadnie na naszą kreaturę. Co nas to obchodzi, że zrzedną szeregi osób, dążących do władzy, że powstaną zamieszki wskutek niemożliwości znalezienia prezydentów, które ostatecznie zdezorganizują wybory prezydenta.

,,Panama”

Aby plan nasz doprowadził do wyników powyższych, będziemy organizowali wybory takich prezydentów, w których przeszłości istnieje jakaś niewyjaśniona ciemna sprawa, jakaś ,,panama”Wówczas będą oni wiernymi wykonawcami planów naszych, a na to w obawie rewelacji oraz z powodu wrodzonej każdemu, kto doszedł do władzy – dążności zachowania dla siebie przywilejów i zaszczytów, związanych z godnością prezydenta.

Syjonistyczny Porządek Świata

Kolejnym, ostatnim etapem będzie zniesienie formalnej władzy państw narodowych oraz wprowadzenie Nowego Porządku Światowego, z żydowskim, ponadnarodowym rządem administracji światowej (ONZ) oraz, żydowskim królem świata — antychrystem.

„Wszelkimi sposobami doprowadzimy do takiego znużenia gojów, że zmusimy ich do ofiarowania nam władzy internacjonalnej — i bez żadnego gwałtu z naszej strony będziemy w stanie pochłonąć wszystkie siły świata całego i ustanowić Nad-rząd. Na miejsce dzisiejszych wielkorządców postawimy straszydło, które się będzie nazywało Nad-rządem administracyjnym. Jego ręce będą wyciągnięte na wszystkie strony, jak kleszcze, przy tak potężnej organizacji, że wszystkie narody świata jej się poddadzą“.

Ostatnie protokóły wyrażają zachwyt nad nowym porządkiem świata. Nim on nastąpi synagoga usunie wszelkie ślady rewolucji, którą posługiwała się w dążeniu do tego celu.

„Trzeba dojść do tego, by żadna drzazga, żaden węzeł nie stały na przeszkodzie do uwieńczenia tego dzieła. (…) Wtedy będziemy mogli powiedzieć ludom całego świata: Dziękujcie Bogu i zginajcie kolana przed tym, który nosi na czole znak przeznaczenia, któremu sam Bóg powierzył tę misję i naznaczył go gwiazdą swoją, by nas oswobodził od tych sił i od tego złego, przed którymi was tu przestrzegałem”.

Narody zmęczone demoliberalnymi rządami, korupcją, ciągłym kryzysem ekonomicznym, wszechobecną propagandą dewiacji i zboczeń, liberalnym światem bez zasad i wartości — przyjmą i uznają żydowski Nowy Porządek Świata jako wybawienie od Boga.

Szymon

Czytaj również: Nowy Porządek Świata w Protokołach Mędrców Syjonu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.