Strona główna > Rosja > Pan czeka na ostatnich…

Pan czeka na ostatnich…

Dzisiaj porozmawiamy o apokaliptycznych proroctwach ojca Elpidiusza w aspekcie chronologii wydarzeń i postaramy się rozeznać w tym co oznacza jego stwierdzenie „Pan czeka na ostatnich”.

Niniejsze video zawiera omówienie następujących tematów: 

01:32 Celem Lucyfera są psychopatyczne, sodomskie stosunki pomiędzy ludźmi, degradacja religii i Cerkwi.

07:09 Fenomenalne zjawiska na niebie oraz kataklizmy naturalne.

15:44 Koniecznie trzeba tworzyć łańcuch modlitewny, szczególnie w Ameryce, która wprowadziła i uruchomiła proces degradacji ludności świata za pomocą zaawansowanych technologii i za pomocą rozwiązłości i rozpusty.

23:37 Na początku nano-chipy będą wprowadzane do organizmu ludzkiego potajemni, pod pokrywką szczepionek i iniekcji, wraz upływem czasu pachołki Szatana przestaną już nawet ukrywać tego rodzaju operacje.

30:07 Będą zmienione kanoniczne Sakramenty Bożej Liturgii, w dużych cerkwiach nie będzie już Łaski Bożej; wydarzenia w świecie toczą się zgodnie ze Bożymi Słowami Ewangelii i Apokalipsy; sataniści przygotowują straszny los dla Świętej Góry Athos.

38:36 Telewizja i internet staną się instrumentami dyktatury; Pan czeka na ostatnich, którzy w Niego uwierzą.

45:32 Połowa świata zemrze od najpotężniejszej, tajnej broni rosyjskiej; po okresie bombardowań w czasie wojny ostanie się w całości tylko jedna cerkiew, a mianowicie cerkiew Świętej Mądrości; produkcja przemysłowa zostanie unicestwiona i nadejdzie głód; wojna światowa przekształci się w wojnę Rosji z Chinami.

56:12 Łańcuch modlitewny wyratuje od zniszczenia całe kraje, Pan nie obdarza dopustami, które są ponad siły człowieka; potężne trzęsienia ziemi zdarzają się i w Grecji i w Chinach.

1:04:50 Jak nadejdzie Antychryst: pod maską Chrystusa, próbując zająć Jego miejsce koronując się w Jego Świątyni, opierając się na monarchicznym systemie rządzenia i na strachu; opozycja wobec Antychrysta.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Opublikowany 21 czerwca 2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.