Strona główna > Rosja > Pan Bóg czeka na ostatnich – przepowiednie mnicha Elpidiosa

Pan Bóg czeka na ostatnich – przepowiednie mnicha Elpidiosa

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

a11

Niestety, w swoich kazaniach i proroctwach grecki kapłan – mnich Elpidios (pol. Elpidiusz, ros. – Элпидий) nie mówi nic na temat odrodzenia monarchii w Rosji i wstąpienia na tron Cara. Nie jest jasne, kto będzie prowadził wojnę z Europą, Turcją, Chinami. Bardzo wątpliwe jest, że liderem wojującej Rosji może być Putin ze swoim zespołem oligarchów. Oni, wręcz przeciwnie, dołożyli wszelkich starań, aby osłabić Rosję, aby zniszczyć jej armię, czyniąc ją niezdolną do walki itd. Pan Bóg wie!

Ale każdemu z Ojców, noszących w sobie Ducha, Pan Bóg ujawnia jedynie to, co w danej chwili ludzie muszą wiedzieć. O Rosji mamy wiele przepowiedni naszych rosyjskich świętych, w tym i Ojców, noszących w sobie Ducha – naszych współczesnych.

Dzięki Bogu za wszystko! Amen

Przed wami fragmenty rozmyślań Ojca Elpidiosa, greckiego kapłana -mnicha, przebywającego z misją apostolską w Afryce. Ojciec Elpidios – asceta, bojownik o wiarę wraz ze swymi pomocnikami wybudował tam pięć sierocińców. Jest bardzo chory na serce i modli się za wszystkie sieroty i skrzywdzone dzieci w krajach trzeciego świata, a zwłaszcza w Afryce, gdzie dzieci głodują, są pozbawione możliwości nauki, gdzie wielu z nich nie ma najbardziej podstawowych warunków do życia. Wreszcie, gdy każdego dnia po prostu umierają na malarię.

W sieci internetowej pojawiły się filmy – video z przepowiedniami Ojca Elpidiosa w języku greckim, a także tłumaczenia rozmów (w formacie tekstowym), wykonane na głos serca Służebnicy Bożej Wiktorii. Publikujemy najbardziej aktualne na dziś fragmenty rozmyślań Ojca Elpidiosa.

O Rosji mówią w większości wszyscy znani greccy Starcy i Ojciec Elpidios, jako o narodzie, niszczącym obecne królestwo szatana – Nowy Porządek Świata (New World Order). Rozpocznie się wojna z przyczyn ekonomicznych i geopolitycznych, ale będzie to wypełnienie proroctwa Andrieja Jurodiwego (szaleńca Bożego) o jednym, dość dużym, na czele z Rosją, Królestwie. Królestwie Prawosławnym, przed którym będzie drżał Antychryst. Ale zanim przyjdzie to Królestwo – naród prawosławny będzie oczyszczony ogniem i mieczem.

Niestety. Mało kto mówi (aby nie straszyć ludzi) o tym, jaką będzie ta wojna. A będzie ona bardzo straszna. Palić się będzie nie tylko ziemia, ale i kamienie. Po zastosowaniu bomb termojądrowych na przeważającej części planety nie będzie lasów, ani drzew. Nie będzie nawet cienia – gdzie mógłby się schronić człowiek przed palącym słońcem i powietrzem, wypełnionym promieniowaniem radioaktywnym. Dlatego ci, co ocaleją, będą szukać jaskiń, gdzie można się ukryć. Więcej na ten temat nie chcę pisać, ponieważ i tak ledwo egzystujemy pod względem duchowym, dlatego odważyłam się przetłumaczyć wszystkie rozmowy Ojca Elpidiosa, aby Rosjanie również wiedzieli chociaż trochę z tego, co Porządek Świata przygotował dla ludzkości. Ale i w proroctwach prepodobnego (pol.-bogobojnego) Kosmy Etolskiego (ros. – Косьмы Этолийскогo) powiedziane jest wiele.

__________________________________________________________________________________

„Pan Bóg czeka na ostatnich”.

Fragmenty rozmyślań Ojca Elpidiusza, greckiego kapłana – mnicha

W trudnych czasach wypadło nam żyć i może nie wszyscy są świadomi, że jest to czas apokaliptyczny, czas przyjścia fałszywego proroka i w konsekwencji Antychrysta. Już nie ma zrozumienia w rodzinach i w świecie polityki, a wkrótce zobaczymy, że i w hierarchiach religijnych. Prawosławnych to dotknie nieco później. NIKT NIE CHCE ŻYĆ WEDŁUG PRAW BOŻYCH. PRAWO BOŻE W CAŁYM ŚWIECIE JEST PRZEŚLADOWANE. We wszystkich państwach, na wszystkich kontynentach uchwala się prawa, które odrzucają główną zasadę Bożego porządku świata.

Na Zachodzie uchwala się ustawy o tym, o czym wcześniej krepowano się nawet mówić, a nie to, żeby robić. Przyjmuję się prawa, prowadzące do nienormalnych małżeństw – małżeństw jednopłciowych. Sodomskich małżeństw!!! Teraz okazuje się, że rodzina – to para tej samej płci, a wkrótce jeszcze dojdzie do legalizacji stosunków ze zwierzętami.

Ani papież, ani nikt z biskupów katolickich nie powie publicznie ani słowa przeciwko temu. Wszyscy  będą odbierać takie innowacje jako coś normalnego i rozsądnego.

Oburza was przyjęcie takich praw? Ale wyobraźcie sobie, jak ranią one Pana Boga, Który przyszedł na ziemię. Oto dlatego i dopuści Pan, aby zamiast w Jego objęciach ludzkość w pełni się znalazła w objęciach diabła. I teraz do naszego życia wejdzie „miłość szatana.” Patrzcie i nie zdziwcie się, do czego ona doprowadzi.

– Celem Lucyfera jest stworzenie jedynej religii, do której według życzenia lub bez niego wejdą wszystkie wyznania i religie. Ostatnim akcentem w tym planie będzie zniesienie przez Antychrysta i tej jednej religii, prawosławnej. Wezwie on do zniesienia wszystkich religii rzekomo w celu uniknięcia konfrontacji i rozlewu krwi. I jego pomocnikami w tej polityce będą wszyscy politycy, stojący na czele państw na całym świecie.

A efektem tej innowacji rzekomo w imię miłości, będzie to, że jeśli ktoś będzie mówił i szedł przeciwko takiemu porządkowi świata – to zostanie zlikwidowany bez sądu i dochodzenia. I wszystkie te idee i tryb porządku światowego zostaną zatwierdzone i usankcjonowane prawami Cerkwi/Kościoła. Przed przyjściem Antychrysta jego poprzednicy zaczną zmieniać świątynie i porządek modlenia się w nich. Nie będzie różnicy między synagogami, meczetami, świątyniami katolickimi, postarają się wciągnąć tam również jak najwięcej cerkwi prawosławnych. Wszystko i wszyscy będą mogli się modlić do Boga w dowolnej świątyni.

Wówczas już w przyrodzie zaczną się naprawdę dziwne zjawiska na Niebie i na Ziemi.

– Przyroda zacznie się zmieniać diametralnie, reagując na to bezprawie, zacznie się oburzać nie tylko Niebo, ale i Ziemia. Zjawiska niebieskie, absolutnie niezwykłe, niewiarygodne dla osób z dociekliwym umysłem, potwierdzające stworzenie świata przez Boga, rozpoczną się na Niebie. Zjawiska te będą tak niezwykłe, że nawet ostatni człowiek na ziemi zrozumie, że coś w tym świecie jest nie tak i że życie zmienia się radykalnie. Dla ludzi wierzących te fenomenalne zjawiska niebieskie będą potwierdzeniem tego, że Bóg jest obok z nimi.

– Rozpoczną się również anomalie w fizycznym obrocie Ziemi. Efektem tych anomalii będą, w pierwszej kolejności, trzęsienia ziemi, nawet tam, gdzie ich wydawałoby się nigdy nie powinno być. Wystąpią katastrofalne powodzie, deszcz i grad będą mieć siłę 10-krotnie większą. Ulewne deszcze będą padać nieprzerwanie przez kilka dni, a grad wielkości kurzego jaja będzie przebijał nie tylko szyby w samochodzie, ale także żelazo. Zapadnięcia ziemi będą powstawać pod całymi ulicami i miastami…

– Nadchodzi wojna i wojna ta jest przebiegła przede wszystkim tym, że będziemy żyć niby pokojowo, bez rozlewu krwi i prześladowań. I w tym będzie chytrość takiej wojny. Da ona tobie tymczasowe poczucie bezpieczeństwa. A główna walka jest w świecie duchowym. To wszystko są plany tych, którzy rządzą światem. I nie sądźcie, że jest ich wielu, jest ich garstka, na  palcach jednej ręki można ich policzyć. Ta garstka satanistów urządza bal w całym świecie, rządzi Zachodem i Wschodem i są oni super silni. Omijają wszelkie prawa Boże, modyfikują produkty żywnościowe i zatruwają nas od środka i z zewnątrz.

Wiem, że wielu z was mieszka w Europie i Ameryce. Więc jeszcze raz apeluję do was, poinformujcie wszystkich swoich znajomych, twórzcie łańcuch modlitewny – ten łańcuch pomoże wam wytrzymać wszystkie dalsze wydarzenia. Ponieważ Ameryka bardzo szybko zacznie być poddawana różnego rodzaju doświadczeniom. To, co oni przez tyle lat na siłę wprowadzali w innych krajach, wróci jak bumerang do nich. Natomiast Europa, która weszła na drogę oszustwa, tworząc UE – absolutnie bezprawne i niekonstytucyjne stowarzyszenie, pod ścisłym przewodnictwem diabła, sama wypisała sobie przyszłość.

– Do tej pory wszystko to, co Prawosławni dowiedzieli się na temat chipa, nie ujawnia całego obrazu tej najpotężniejszej broni. System nanochipa będzie miał kontrolę nad ciałem ludzkim i nad jego mózgiem. Będzie to idealny kontroler nie tylko funkcji życiowych narządów ludzkich, ale także wszystkich uczuć i myśli. Do tego nanochipa będą wprowadzane inne, bardziej proste konfigurację. One już są wprowadzane do ciała ludzkiego (wiemy o tym). Są one bardzo szybko doskonalone, ponieważ technologia ta osiągnęła wysoki poziom. Wspomnianego wyżej nanochipa człowiek już nie będzie w stanie usunąć ze swego ciała, ponieważ jeśli go usunie, to nastąpi zakłócenie normalnych funkcji życiowych organizmu.

Znanym dla nas widokiem są anteny satelitarne na każdym domu. Odbierają one sygnał z satelity i przekazują do naszego telewizora preferowany przez nas program telewizyjny. Co jest potrzebne, abyśmy mogli oglądać ulubiony program telewizyjny? Antena satelitarna i terminal cyfrowy z wbudowanym kodowaniem Viaccess, albo z gniazdem dla modułu CAM. I tak w człowieku instalowany jest „talerz” satelitarny. Wszystkie te „nanotalerze” będą trafiać do naszego organizmu z

pożywieniem, napojami i z powietrzem. Dla ludzkiego oka będą one niewidoczne, ale to właśnie one staną się przewodnikami sygnałów. To będą szpiedzy w naszym ciele, o których nawet nie będziemy się domyślać. Jednak z ludzkim ciałem i umysłem same od siebie nie będą mogły nic zrobić, dopóki nie będą podłączone do terminalu kodowania – nanochipem, wprowadzonym do ciała ludzkiego, być może, za pomocą lasera.

W czasach prekursora Antychrysta – fałszywego proroka – pod niewinnymi pretekstami będą testowane widoczne chipy, wszczepiane igłą. Tamten chip na początku będą próbowali wprowadzić w tajemnicy – podczas szczepień i zastrzyków, aby nikt nie zrozumiał i nie wiedział o tej technologii. W miarę zbliżania się Antychrysta ich działania będą bardziej jawne. Tamten idealny rodzaj nanochipu  będzie już ostatecznym. I będzie on śmiercią dla ludzkości. Dlaczego? Ponieważ technologia będzie na takim poziomie, że nawet myśli o usunięciu tego chipa będą znane kontrolerom.

I oto wtedy nastanie czas, jak w pierwszych wiekach po Zmartwychwstaniu Pana. W tym czasie Pan Bóg da siły i na wyznanie wiary i na męczeństwo dla tych, którzy ukochali Go najbardziej w życiu. Szczególna Łaska będzie dla tych, którzy nie przyjmą znaku Bestii, nie pójdą oddać pokłonu  Antychrystowi. Ogólnie rzecz biorąc, tacy ludzie nie mają się czego obawiać – na godzinę wcześniej trafią do Pana Boga. Potrzebne jest tylko jedno: zaufać we wszystkim Bogu.

W nasze ciała w ciągu dnia trafiają tysiące „talerzy satelitarnych”. W tym celu trują nas GMO, opylają z samolotów (chemtraile), dodają to wszystko do wody pitnej. Ale mamy antidotum. Antidotum na tyle silne, że żadne obce ciało nie może przyjąć się na długo w naszym organizmie. Tym antidotum jest Komunia Święta. Tylko w ten sposób będziemy mogli pozostać przy zdrowych zmysłach i zdrowym, mniej lub bardziej, ciele. Tylko moc Samego Pana Boga – Jego Ciało i Krew – są w stanie zniszczyć sztuczki nanotechnologii, przygotowane dla ludzi. Tylko On sam, bo nic innego nie może ochronić wierzącego. Ci, którzy nie będą przystępować do Komunii (ros.- причащаться), nie będą się modlić, będą jak otwarty dla wroga obóz: wejdź, kiedy chcesz. Bez naszej modlitwy demony i ludzie przez nich opętani, będą mieć przewagę nad nami. Modlitwa uniemożliwi działanie tych nano-szpiegów w organizmie. Taka będzie moc modlitwy wtedy.

A przed czasem, kiedy Antychryst będzie miał wejść na tron, zostaną przyjęte w Cerkwi/Kościele kanony, które zmienią Rytuał Świętej Liturgii (Mszy św.) i ona przestanie być świętą. Dla większości ludzi ostatnią bronią pozostanie tylko modlitwa. Bez modlitwy człowiek upadnie na kolana przed Antychrystem. W wielkich świątyniach, które do tego czasu będą już świątyniami szatana – bez Sakramentu Eucharystii naszego Pana Jezusa Chrystusa, będą wymieniać fałszywego proroka. Dlatego właśnie odejdzie od nich Duch Święty. Nie będzie przeistoczenia wina i chleba w Krew i Ciało Pana.

– Będą nie święte Synody, ponieważ hierarchowie, zwiedzeni przez szatana, w herezji ekumenizmu dokonają zamachu na Sakramenty. Ale wtedy … wtedy będą przekazywane wieści od jednego prawosławnego do drugiego o tym, gdzie są odprawiane Liturgie (Msze) kanoniczne. Ale to – wtedy. Jeszcze nie teraz. Jeszcze się wiele wydarzy. W tamtym czasie wierni kapłani Chrystusowi – chociaż będzie ich niewielu, ale będą mieli moc nieprawdopodobną. Kiedy do takiego kapłana o błogosławieństwo będą przychodzić ludzie, to szatan będzie uciekał na kilometr, drżąc ze strachu.

– Chcę, żebyście wiedzieli: że żyjemy w czasach apokaliptycznych. Kto jeszcze tego nie zrozumiał, ten żyje w głębokim śnie. Każdy, kto nie widzi, że czasy obecne odpowiadają temu, co napisane jest o nich w „Apokalipsie”, nie badał „Apokalipsy”, nie słuchał słów Ewangelii. A przecież tam dla nas jest napisane i o wydarzeniach eschatologicznych przed przyjściem Antychrysta i o czasie jego wejścia na tron, i o drugim Przyjściu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Tylko nasz Pan Bóg Jezus Chrystus da nam cierpliwość i siły, aby znieść to, co według ludzkiej miary zbliża się powoli, lecz nieubłaganie. Tylko z Nim wytrwamy. Bez Niego na to nadziei nie ma.

– Napięcie między krajami osiągnie taki rezonans, że tylko dzięki interwencji wielu polityków będzie powstrzymywany rozlew krwi. Co sądzicie o Libii, Egipcie, Syrii, która po prostu już się pali? Wszystkie te konflikty są przygotowane rękami masonów, opłacone, aby stworzyć zamęt. I tak oto w kółko będzie szło: Libia, Egipt, Syria … Ponieważ podpalono je celowo … I Koreę Północną. Wszystko zostało celowo zaplanowane. Więc w ten sposób stopniowo zbliżymy się do początku wojny. Wojny krwawej, wojny strasznej, wojny obłudnej.

– Przed nastaniem tamtego czasu zmuszą też mnichów ze Świętej Góry Athos do ustępstw dla świeckich: Święty Athos stanie się bazą turystyczna, wejście będzie dozwolone dla wszystkich, nawet dla kobiet. I to wtedy mnisi z Athosu zrozumieją swój błąd i zaczną odchodzić z Góry Athos. Bardzo wielu odejdzie. Żadna ludzka fantazja nie może sobie wyobrazić tego, co sataniści przygotowują dla Athosu.

– Będą nas wyciskać jak cytrynę, z wściekłością, z okrucieństwem zwierzęcym, ponieważ są oni satanistami, czegoś innego oni nie znają. Otoczą nas ze wszystkich stron: kontrola żywności, kontrola powietrza, kontrola wody. Doczekamy się również kontroli naszych opinii. Miliony umysłów obrabia się według wymyślonego scenariusza. Również na nas testuje się nowe technologie elektroniczne.Żaden mądry człowiek nawet w swoich fantazjach nie wiedział o tych nanotechnologiach, które są w trakcie opracowywania. I stale prowadzone są badania na żywym materiale.

Telewizja nowej generacji będzie monitorem dla naszych strażników: będziemy oglądali programy, a w tym czasie będą nas oglądać strażnicy. To będzie, bez wątpienia. Ulegnie zmianie Internet. Kontrola nad nim również będzie dyktatorska.

Będą mieli wynalezione urządzenie, o którym jest mowa w „Apokalipsie”. Nie myślcie, że to będą chipy, które znamy teraz. Nie, nie, nie. To będzie zupełnie nieznana technologia.

Teraz oni są uprzejmi dla ludzi: wypróbujcie, proszę bardzo, to jest bardzo korzystne dla waszego bezpieczeństwa. A potem … Kto nie będzie żył z Prawdziwym Bogiem, ten otrzyma znak …

– Moje drogie dzieci, chcę was poprosić przed wydarzeniami, które zbliżają się bardzo szybko, abyście utworzyli łańcuch modlitewny – modlitwy za waszą ulice, modlitwy za wasze miasto, modlitwy za waszą Ojczyznę, modlitwy za wasz naród. Przystępujcie do modlitwy wszyscy, wszyscy Prawosławni.

Pan Bóg nie da nam doświadczeń ponad nasze siły, a modlitwę, którą On chce usłyszeć, wszyscy znamy. (Jest to Modlitwa Jezusowa – A.L.):

„Panie Jezu Chryste Synu Boży, zmiłuj się nad nami grzesznymi”rozpoczynamy modlić się codziennie o 6, 9, 12 rano, o 15-tej, 18, 21 wieczorem i jeśli kto może – o 12-tej (24-tej) w nocy. Co trzy godziny – według liczby lat ziemskiego życia Pana naszego Jezusa Chrystusa – 33 razy modlimy się do Pana Boga, aby pamiętać i wiedzieć, po co Pan Bóg przyszedł na Ziemię.

Nadszedł czas czynów – czas modlitwy. Modlitwy dla nieobojętnych, dla tych, którzy chcą zbawienia, dla tych, dla których drodzy są ich rodzice, ich bracia i siostry, dzieci i wnukowie, dla tych, dla których Bóg jest Ojcem, a Cerkiew – Matką. Wszyscy, którzy uważają się za wierzących – wszyscy w jednej modlitwie. Wszyscy – jak jedna zapalona świeca, świeca, zapalona dla Pana Boga.

Wiedzcie, że od takiej modlitwy pali się Szatan. Palą się jego dzieła. Palą się demony i ich czary. Przed modlitwą na czotkach(prawosławnym rodzaju Różańca – A.L.) proszę wszystkie dzieci Boże, które kochają Pana Boga o odmówienie takiej modlitwy:„Boże mój, Panie mego serca, napełnij serce moje Twoją Boską Miłością i przez Twego Ducha Świętego daj mi”.

I Pan Bóg da każdemu, kto Go prosi, Swoją Łaskę i Opiekę. Modlitwa do Pana Boga przepędza Szatana, spala jego i jego przebiegłe myśli.

Otwierajcie oczy, patrzcie, słuchajcie i uważajcie. Pan Bóg nie dopuszcza nawet na małą chwilę czasu, na bardzo małą, aby się wydarzył początek. Pan Bóg czeka na tych, co zostali, czeka, trzymając rękę Swoją na ręce, gotowej nacisnąć czerwony przycisk. Pan Bóg czeka na ostatnich, którzy wierzą w Niego.

+++

Fragmenty kazania Ojca Elpidiusza, greckiego kapłana – mnicha, przebywającego z apostolską misją w Afryce, z dnia 6 sierpnia 2013 roku.

Ojciec Elpidiusz, grecki kapłan-mnich, do wszystkich prawosławnych Chrześcijan

Zobaczycie wkrótce – Rosja, sama, bez sojuszników i zwolenników, pójdzie jak lawina przeciwko całej Europie i zajmie Azję. Wydaje się to trochę nieprawdopodobne. Ale tak będzie. Będziemy zaskoczeni. Ale będziemy zaskoczeni nie tylko my. Z powodu nieznanych technologii wojskowych, które są u Rosjan, zamrze pół świata. Na szczycie Watykanu zobaczycie rosyjską flagę. Tak, rosyjską  flagę.

Na początku Rosja nie uzgodni czegoś z Niemcami i rozpoczną się starcia militarne. Wtedy przewaga będzie po stronie Niemiec. Ale później Niemiec nie będzie widział łaski.

Lucyfer spuści ze smyczy te państwa, które podporządkowały mu się bezwarunkowo. I przyjdą one z pomocą dla Niemiec i skierują swoją broń przeciwko Rosji. Główną bitwę przy zbiegu wszelkich okoliczności zdecydują się oni rozegrać naprzeciw Stambułu i podejmą taką strategię. Armie 8 lub 10 państw przybędą do Stambułu, aby stanąć przeciwko „zaborczej” armii rosyjskiej. Rozpocznie się taka bitwa i bombardowania, że nic się ​​nie ostoi. Zostanie tylko jedna świątynia. Świątynia Świętej Zofii Bożej. Wszystko się odbędzie tak, jak opisano w przepowiedniach o Konstantynopolu. Pan Bóg nie zmieni tego.

W wyniku bombardowań we wszystkich krajach, które przystąpiły do walki z Rosją, będą straszne zniszczenia. Ale także od naturalnych katastrof i zniszczeń po bombardowaniach, ucierpią uprawy. Obszary rolne zostaną zmiecione. I głód przyjdzie do nich wstrząsający. A ponieważ nie znają oni Boga, to kanibalizm rozkwitnie tam z niebywałą szybkością. Tak, w naszych czasach, cywilizowani ludzie, tak mówiący o sobie, zaczną jeść ludzkie mięso.

Pan Bóg tak ułożył, że Rosja ma strategiczne interesy w regionie Morza Śródziemnego. Żeby nie upokarzać Rosjan, ale zjednoczyć narody prawosławne, Rosja, jak lawina, pójdzie na wojnę z Turcją, to jest nam znane z przepowiedni. Rosja pójdzie na wojnę, ponieważ zostaną dotknięte jej interesy materialne i strategiczne. Turcja runie i rozpadnie się na trzy – cztery części. Wszyscy Turcy, którzy nie zginą w pierwszych dniach, odejdą w głąb kraju, ukrywając się przed śmiercią; ci, którzy potajemnie byli ochrzczeni w Prawosławiu, zadeklarują o tym otwarcie i pozostaną w części Turcji,  okupowanej przez Rosjan.

Ten sprawiedliwy sąd będzie od Samego Pana Boga. Ale do czasu, aż to się stanie, będzie nam bardzo trudno, wielu nie przeżyje. Głód będzie taki, że o chlebie ​​będziemy mówić chlebek, chlebuś (ros.- хлебушек). Ekonomicznie stworzą nam następujące warunki – towary z zewnątrz już nie będą sprowadzane, a w kraju zakłady produkcyjne zbankrutowały i zostały zamknięte. A te, które jeszcze pracują, postarają się zamknąć. Dlatego zalecali ojcowie duchowni, aby wszyscy wyjeżdżali na wieś. Na wsi można będzie wymienić coś na coś, a w mieście będzie bardzo trudno. Ale pod koniec tego doświadczenia Grecja powstanie, odrodzi się i znów będzie wychwalać Pana Boga.

I ja także chcę, abyście wiedzieli – ci wszyscy zdrajcy narodu greckiego, którzy stali się marionetkami masonów, rządzących światem w danym momencie, zapłacą swoim życiem za zdradę. Nikt nie pozostanie przy życiu w chwili zmartwychwstania narodu greckiego. Z życia odchodzić będą w różny sposób i nieoczekiwanie.

Wojna między Rosją a Ameryką zamieni się w wojnę Rosji z Chinami. Stanie się to dlatego, ponieważ, będąc sojusznikami Rosjan w wojnie, Chińczycy zajmą ziemie krajów, z którymi walczyli i zgnietli opór. I wtedy Chiny, uważając siebie za supermocarstwo, rozpowszechnią też swoją religie w tych krajach. Te resztki masonów, którzy ukryją się w Europie i Ameryce, osiągną porozumienie z Chinami, aby „postawiły Rosję na swoim miejscu”, obiecując im, w przypadku zwycięstwa dać Syberię. Przekupstwem i pochlebstwem, szybko osiągną swoje.

I wówczas za wrogów Chińczycy uznają Prawosławnych. Chiny zaczną prowokować Rosję i w końcu znowu rozpocznie się wojna. Rosja dojdzie do samej Jerozolimy. Nie teraz, ale znacznie później. Wszystkie wojny, o której mówię, odbędą się w jakichś okresach. Będą ucichać. A potem wszczynać ponownie. I oto kiedy Rosja dojdzie do Jerozolimy, to wtedy odbędzie się tam już ostatnia, opisana w Apokalipsie wojna, w miejscu zwanym Armagedon.

Módlcie się. Módlcie się, ponieważ Grecji przygotowana jest śmierć, śmierć narodowi – różnymi metodami, począwszy od szczepień, a kończąc na tych metalach i truciznach, którymi nas opryskują z samolotów. Módlcie się, módlcie się, aby nie zginęła wielka liczba ludzi. Kto jest w stanie – niech bierze czotki (różaniec prawosławny) i w wolnej chwili odmawia Modlitwę Jezusową. Wasza modlitwa może wiele zmienić.

————————————————– ———–

Moje drogie dzieci, chcę was prosić przed wydarzeniami, które zbliżają się bardzo szybko, przed największym nieszczęściem dla całej ludzkości, nieszczęściem, jakiego nie było jeszcze nigdy w życiu ludzkości, abyście utworzyli łańcuch modlitewny, łańcuch miłości – modlitwę za waszą ulicę, modlitwę za wasze miasto, modlitwę za waszą Ojczyznę, modlitwę za wasz naród. Przystępujcie do modlitwy wszyscy, wszyscy Prawosławni. Do modlitwy o Opiekę Bożą, ochronę Świętych, do modlitwy za naszych braci prawosławnych. Jeśli przystąpicie do modlitwy, to wiele miejsc i ludzi zostanie uratowanych, ochronionych przez Samego Pana Boga.

Pod nieustanną kontrolą szatana technologie osiągnęły taki rozwój, że ludzkie życie dla każdego z tych budowniczych królestwa Antychrysta nie ma żadnej wartości i znaczenia … Diabeł i jego pionki przygotowali ludzkości straszliwy los. Tę katastrofę, której zamierzają dokonać, DOPUSZCZA RÓWNIEŻ I PAN BÓG, pochłonie ona miliony ludzkich istnień. A wasz modlitewny łańcuch miłości uratuje przed zniszczeniem całe kraje. Pan Bóg nie da nam doświadczeń ponad nasze siły, a modlitwę, którą On chce usłyszeć, wszyscy znamy. (Jest to Modlitwa Jezusowa – A.L.):

„Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad nami grzesznymi” – zaczynamy odmawiać (ros.- читать) codziennie o 6 rano, 9 rano, 12 – tej, 15 – tej, 18 – tej, 21 – ej i o północy o 24 – tej, jeśli kto może.

Co trzy godziny – według liczby lat ziemskiego życia Pana naszego Jezusa Chrystusa – 33 razy pomódlmy się do Pana Boga, aby pamiętać i wiedzieć, po co Pan Bóg przyszedł na Ziemię, po co cierpiał i najważniejsze, żeby każdy zrozumiał do końca, że Pan Bóg uratował nas os śmierci wiecznej. Nie sądzę, żeby taka modlitwa była dla kogoś ciężarem.

Wszystkie wskazane godziny, w których Pan Bóg chce usłyszeć naszą modlitwę – to są bardzo ważne godziny w naszej Cerkwi, w naszym nauczaniu. W naszej wierze wszystko ma znaczenie, nie ma nic bezsensownego. Serce Pana Boga krwawi z naszego powodu, z tego, jakimi się staliśmy i jak oddalamy się od Niego. Dla bardzo wielu z was uszy Pana Boga są zamknięte, On już nie chce więcej udawanych modlitw i modlitw, które nie prowadzą do zbawienia duszy, do życia wiecznego. Pan Bóg zna wszystkie tajne myśli każdego z was. Przed Nim nie jest ukryte nawet najmniejsze z najmniejszego.

Powtarzając 33 razy modlitwę, przypominajcie o tej Ofierze, którą złożył za nas Pan Bóg w tak młodym, według ludzkich standardów, wieku. Przypominajcie o tym, że wszystko, co mamy – wszystko mamy od Pana Boga.

Z samego rana, co trzy godziny – Pan Bóg chce, abyśmy wszyscy spotykali się w swoich modlitwach. Wszyscy, którzy uważają się za wierzących – wszyscy w jednej modlitwie. WSZYSCY – JAK JEDNA ZAPALONA ŚWIECA, świeca, zapalona dla Pana Boga. W tej modlitwie prosimy u Pana Boga o Łaski. Ale wiedzcie, że od takiej modlitwy pali się Szatan. Palą się jego dzieła. Palą się demony i ich czary. Przed modlitwą na czotkach (prawosławnym rodzaju Różańca – A.L.) proszę wszystkie dzieci Boże, które kochają Pana Boga o odmawianie takiej modlitwy:

„Boże mój, Panie mego serca, napełnij serce moje Twoją Boską Miłością i przez Twego Ducha Świętego daj mi”.

Pan Bóg nas toleruje, znosi i odkłada na krótkie okresy czasu wydarzenia, ale bądźcie przygotowani na to, co się wydarzy w najbliższej przyszłości.

Rozpoczyna się okres, kiedy nasza Ziemia zacznie drżeć z powodu trzęsień. Przy czym większość z tych trzęsień ziemi nie będzie odnotowana w prognozach sejsmologicznych. Pan Bóg jest łaskawy dla nas, ale czasem nie rozumiemy przyczyn i skutków.

Ponieważ ziemia rosyjska jest przesiąknięta krwią świętych i uświęcona nią oraz BARDZO DUŻO PRAWOSŁAWNYCH NA RUSI modli się za swój naród i swój kraj, to w Rosji nastąpi tylko jedno trzęsienie ziemi, ale bardzo silne. O tym trzęsieniu będzie mówił cały świat. Bądźcie gotowi, Rosjanie. Również silne trzęsienie ziemi będzie w Grecji. I co dziwne, w bezbożnych praktycznie Chinach.

Jak przyjdzie Antychryst. Rozmowa kapłana – mnicha Elpidiusza z dnia 6 sierpnia 2013 roku.

Chwili końca świata nie zna nikt oprócz naszego Ojca w Niebie. Ale Sam nasz Zbawiciel pozostawił nam znaki, wskazujące na spełnienie proroctwa ze Świętej Jego Ewangelii i pism Świętych Ojców Cerkwi.

Platformę do przyjścia Antychrysta przygotowuje społeczność międzynarodowa, ale może on dojść do władzy i przez papieski tron. Antychryst z dopustu Bożego (2 Tes 2, 11) to nadzwyczajne narzędzie diabła, fałszywy sobowtór Zbawiciela – pojawi się pod maską Chrystusa (odrzucając Go), będzie starał się zająć miejsce Chrystusa, być przyjętym za Niego.

O Antychryście

Według Apokalipsy, charakterystyczną cechą Antychrysta będzie bluźnierstwo Bogu:  „A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy.

Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi i mieszkańcom nieba” (Ap 13, 5-6). Antychryst przywłaszczy sobie boską godność i zażąda boskiego kultu i służenia mu : „… tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem” (2 Tes 2: 4). O jakiej świątyni jest tutaj mowa powiedzieć dokładnie nie można – czy będzie to odbudowana do tego czasu świątynia jerozolimska lub jakaś inna, która będzie najbardziej czczona i znana w tamtym czasie.

W swojej walce z Chrześcijaństwem i wszystkimi swoimi przeciwnikami Antychryst będzie używał następujących środków: będą mu pomagać fałszywi prorocy, którzy „… czynić będą wielkie znaki i cuda …” (Mt 24:24); pojawienie się Antychrysta „… któremu towarzyszyć będzie działanie szatana z wszelką mocą, wśród znaków i fałszywych cudów”(2 Tes 2: 9).

Antychryst będzie miał ogromną moc. Szatan da mu „… swą moc, swój tron i wielką władzę”(Ap 13, 2) . Jaka władzę i siłę mamy na myśli? Sam Szatan tak mówi o swojej władzy: „… Tobie (Jezusie) dam władzę nad wszystkimi tymi królestwami i chwałę ich, ponieważ jest ona dana mi i komu chce, daję ją” (Łk 4: 6). Widocznie, chodzi tu o siłę religijną w połączeniu z władzą polityczną, przy czym prawdopodobnie władza będzie jednoosobowa, możliwie królewska, ponieważ sama władza szatana w swojej istocie jest władzą monarchiczną.

Antychryst będzie panował nad całym światem: „… i dano mu władzę nad wszelkim szczepem, ludem,  językiem i narodem” (Ap 13: 7). W Starym Testamencie prototypem Antychrysta jest potężny wszystko niszczący zdobywca (Dan 7, 8, 11). Najprawdopodobniej takim prototypem w świadomości  Żydów był Antioch Epifanes. Szczególnie okrutne będzie prześladowanie Chrześcijan. Antychryst wyda dekret, „… by zabijać każdego, kto nie będzie się kłaniał obrazowi Bestii” (Ap 13, 15) . W Apokalipsie (rozdz. 11) opowiada się o zamordowaniu dwóch świadków, którzy będą demaskować królestwo Antychrysta.

Chrześcijanie nie będą mogli wtedy korzystać z praw obywatelskich: „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia” (Obj 13: 16-17).

Kościół w tych czasach będzie zmuszony do ukrywania się na pustyni (Obj. rozdz. 12). Jednak „… bramy piekielne go nie przemogą” (Mt 16:18) i składanie Ofiary Eucharystycznej nie zostanie przerwane aż do Powtórnego Przyjścia Chrystusa (1 Kor 11, 26). Według Apostoła. Pawła szczególnie silne działanie Antychrysta zostanie skierowane na tych, którzy giną „… ponieważ nie przyjęli miłości prawdy” (2 Tes 2:10).

Panowanie Antychrysta wywoła przeciwko sobie otwarty opór. W Apokalipsie mówi się o dwóch świadkach, którzy będą prorokować przez 1260 dni. Według Tradycji, jednym z tych proroków jest Eliasz. O drugim Pismo Święte nie mówi nic, ale według Tradycji to będzie Henoch (potomek Seta, syna Jareda i ojciec Matuzalema, siódmy patriarcha poczynając od Adama); o nim wspomina Apostoł Juda w swoim liście. Znanych jest również kilka apokryficznych ksiąg noszących imię Henocha. Najbardziej znana jest 1-sza Księga Henocha, zwykle nazywana po prostu „Księga Henocha”. Jest ona wymieniana i cytowana w pismach wielu Ojców Cerkwi, w tym Tertuliana, Ireneusza, Klemensa Aleksandryjskiego, Justyna Filozofa i innych.

W walce z Antychrystem ludziom będzie dana Boska pomoc (na przykład opowiadanie w Apokalipsie o siedmiu Aniołach, mających siedem plag (Obj. rozdz. 15, 16)). Ponadto, dzięki Opatrzności Bożej dla dobra wybranych (tych, którzy ustrzegli wiarę) te dni zostaną skrócone (Mat. 24:22). Ale pokonanie mocy szatana czysto ludzkimi środkami będzie niemożliwe: „I dano mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich …” (Obj 13: 7).

Antychrysta zwycięży bezpośrednio Sam Pan Bóg Jezus Chrystus w Swoim Powtórnym Przyjściu: „… Pan Jezus Chrystus zgładzi tchnieniem ust swoich i wniwecz obróci samym objawieniem Swego Przyjścia” (2 Tes 2: 8). W Apokalipsie mówi się: „I pochwycono Bestię, a wraz z nią fałszywego proroka, który przed nią czynił cuda … oboje żywcem wrzuceni zostali do jeziora ognistego, gorejącego siarką” (Obj 19: 20-21).

————————————————– —————–

Powiem wam teraz, żebyście wychowywali dzieci według jedynego, prawdziwego wzoru, według Ewangelii. Ewangelia musi być w każdym domu. Nadejdzie czas, kiedy Ewangelii, takiej, jaką czytamy – nie będzie. Ewangelia zostanie zmieniona na swój własny sposób przez herezjarchów. Wszystko to systematycznie jest przygotowywane, nabiera mocy i kiedy przyjdzie czas wejścia na tron Antychrysta – Ewangelia będzie tylko u nas. Dlatego jeszcze raz, po Świętych Ojcach przypominam wam o tym. I nie róbcie błędów – nie zostawiajcie Ewangelii na półce i nie pozwalajcie, aby się pokrywała kurzem. Ewangelia – to nasz pierwszy i główny towarzysz w życiu, to nasza latarnia, która nam świeci w drodze do Królestwa Niebieskiego.

Bardzo, bardzo szybko, świat wokół nas jak gdyby się zagotuje. Nasza planeta już na to wskazuje. I to, co było do tej pory, to tylko początek. Przekonacie się o tym sami, trzęsienia ziemi zaczną wstrząsać ziemią coraz częściej – przy czym nie będą one nawet przewidziane w prognozach.

Popatrzcie, człowiek zainterweniował w to, co stworzył Pan Bóg i dał człowiekowi do dobrego życia. Człowiek (tu nawet powiem, że obecnie nie myśląc, my także wnosimy w to swój udział – korzystając z chemii w życiu codziennym), który nie czci Boga, a myśli tylko o zysku; żyje jednym dniem, niszczy przyrodę, zatruwa wodę, zatruwa powietrze.

Ponadto, istnieje grupa satanistów, która wprowadza w życie plan zmniejszenia populacji ludności na planecie. Robią to wszystkimi dostępnymi dla nich metodami i sposobami. Przyroda reaguje, planeta nie może wytrzymać takiego traktowania.

I oto w plany tych ludzi bez sumienia wchodzi również kontrola i sterowanie zjawisk atmosferycznych. Nauczyli się oni sterować już i trzęsieniami ziemi. A więc pomimo tego, że Ziemia reaguje na interwencję w jej procesy fizyczne, to jeszcze wywołują trzęsienia ziemi. Tak, wywołują je tam, gdzie chcą wnieść nierównowagę. Nie będę się zagłębiał w ich politykę, ale rządowi światowemu łatwiej jest zarządzać narodami za pomocą chaosu, wzmagając strach, zachowując kontrolę nad opinią publiczną.

Trzęsienia ziemi będą początkowo o niewielkiej amplitudzie, ale później zacznie ona rosnąć. Chroń nas, Panie Boże, ponieważ przetrwać trzęsienie ziemi, które niszczy waszą wioskę, wasze miasto – to straszne wydarzenie. Jest to ból. Są to straty.

Opowiem wam o trzech bardzo silnych trzęsieniach ziemi. Trzy trzęsienia ziemi, które wstrząsną nie tylko planetą, ale wstrząsną całym światem wokół nas. Niewiele czasu pozostało do tych wydarzeń.

Trzy silne trzęsienia ziemi w trzech dużych krajach. Pierwsze będzie w Rosji. Dlaczego w Rosji? Wydaje się, że Rosja nie jest tym krajem, gdzie często występują trzęsienia ziemi. Powiem wam dlaczego: bo ten naród całym sercem przyjął Chrześcijaństwo i starał się żyć zgodnie z Przykazaniami Chrystusa i za jego gorliwość umiłował go Pan Bóg. Według ludzkiej słabości, nie raz wpadał naród  słowiański w wielkie grzechy i za to był karany wielkimi doświadczeniami. Nie tak dawno temu, ten wybrany przez Boga naród zachwiał się w wierze i w staniu za Prawdę Chrystusową, wbił się w pychę z powodu swojej ziemskiej potęgi i chwały, przestał dbać o szukanie Królestwa Niebieskiego, chcieli oni Raju nie w Niebie, a na grzesznej Ziemi. Nie sam naród. Naród tego nauczono.

Nie do końca Pan Bóg pogniewa na Swój trzeci wybrany naród. Krew tysięcy męczenników będzie wołać do Nieba o zmiłowanie. W narodzie rozpocznie się trzeźwienie i powrót do Boga. Minie w końcu ustalony przez Sprawiedliwego Sędziego okres oczyszczającego doświadczenia i znowu zaświeci jasnym światłem odrodzenia Święte Prawosławie w tych północnych przestrzeniach.

Niewielka część narodu Rosji zachowała płomień wiary w sercach. Ale jaki płomień! On nigdy nie zgasł i nie zgaśnie. Większość Prawosławnych Rosji, jak mówimy, pozostało na Święcie Niedzieli Palmowej.

Z kazań na Niedzielę Palmową: wydawałoby się – wszystko w niej jest triumfem – Chrystus wstępuje do Świętego Miasta, spotykają Go radosne tłumy ludu, gotowe uczynić Go swoim politycznym wodzem, oczekujący od Niego zwycięstwa nad wrogiem. Ale ten sam tłum, który dzisiaj woła: „Hosanna Synowi Dawidowemu” w ciągu kilku dni zwróci do Niego wrogą, nienawidzącą twarzą i będzie domagać się Jego ukrzyżowania. Przenieśmy się duchem do tamtych strasznych dni, kiedy Bóg przez śmierć Swego Jednorodzonego Syna odniósł zwycięstwo nad ciemnością i uwolnił nas spod władzy śmierci, grzechu, szatana. Musimy uświadomić sobie, że Chrystus umarł, ponieważ jesteśmy przestępcami.

Ale to niewielka część ludu, która w swoich sercach pała szczerą miłością do Chrystusa i Boga, ta niewielka część prosi Pana Boga o zbawienie. I według modlitw tej niewielkiej części – Pan Bóg wstrzymuje liczne wydarzenia, wstrzymuje, aby Jego Słowa usłyszała większość. Wiele cierpień  zniósł naród rosyjski, ale jego wiara jest żywa. I wiara tego narodu jest silna. I Pan Bóg zmiłuje się.

Powstrzymywane są liczne wydarzenia, prowadzące do ​​krwawej wojny. Powstrzymywane, aby zawrócili i zwrócili się do Pana Boga również i pozostali. Nie myślcie, że jest mi przyjemnie o tym mówić – ale to trzęsienie ziemi, które wstrząśnie Rosją, będzie z korzyścią dla narodu – przechodząc przez cierpienia, przez doświadczenia, poprzez uciski w sercach ludzi, pojawia się nadzieja w Bogu. Jeżeli człowiek nie może już pomóc, wtedy, tylko wtedy do Boga kierują się spojrzenia. Niestety, stwardniały serca naszych współczesnych.

To trzęsienie ziemi doprowadzi do paniki. Ale tylko na początku. Potem naród zrozumie.

Drugie trzęsienie ziemi wstrząśnie bezbożne Chiny. Wiecie, w jakiego Boga wierzą w Chinach. Trzęsienie ziemi będzie miało taką moc, że przygotowania do niej okażą się daremne. Według mocy w Chinach nigdy nie było takiego trzęsienia. Ale Chińczycy natychmiast zrozumieją, że jest to gniew Boży.

Ale najstraszniejsze po tym będzie trzęsienie w Ameryce. Zniszczenia będą nieobliczalne. Katastrofa ekologiczna.

Europa będzie wstrząsana wszędzie. Wchodząca w sodomię Europa, miała czas na nawrócenie, ale ich to nie interesowało. Interesuje ich potęga w świecie, zysk, dobrobyt. Wcześniej mówiłem o gradzie wielkości jaja kurzego? Taki grad będzie już na porządku dziennym. Ale jeszcze oni ujrzą grad wielkości pomarańczy. Powodzie, tygodniami nieustanne deszcze. Powodzie będą w bardzo wielu miejscach. Zupełnie niezwykłe zjawisko. Ale to będzie. Niezwykłe miejscami temperatury. W ogóle, radykalna zmiana klimatu będzie bardzo widoczna.

Meteorolodzy będą nieustannie mylić się w swoich prognozach. Prognozy będą mówiły o jakiejś pogodzie, a w rzeczywistości pogoda będzie zupełnie inna. Niezwykłe zjawiska na słońcu, które dotąd obserwowane były rzadko. Aktywność słoneczna wzrośnie. I znowu te fenomeny zmuszą wielu ludzi na świecie do zastanowienia się nad systemem wszechświata. Zrozumieją, że system wszechświata jest stworzony i sterowany przez Stwórcę. I wielu uwierzy z powodu tych przyczyn.

Te długotrwałe kataklizmy i aktywność słoneczna z czasem doprowadzą do awarii elektroniki. Systemy energetyczne miejscami będą ulegać awariom i to dość często. Ale wtedy, najcięższym będzie stan ludzi, ekstremalne, anormalne zmiany pogody: albo upał albo zimno – złotego środka nie będzie. Ludzki organizm takie anomalie będzie wytrzymywał z wielkim trudem. Zwłaszcza takie różnice będą bardzo trudne dla osób starszych. I co jeszcze jest przykre: od tego wszystkiego będą cierpieć zasiewy. A z tego, wiecie, co wynika. Ponadto z powodu długotrwałego stosowania pestycydów i innych dodatków chemicznych do nawozów rozpoczną się częste zatrucia osób w bardzo wielu krajach.

To jest to, co dotyczy trzęsień ziemi. Ale to jest moje odczucie. Tak rozumiem. Może to być inaczej. Liczne trzęsienia ziemi będą dziełem rąk człowieka, z wykorzystaniem technologii. Ale będą też pochodzenia naturalnego. I tak oto te dwa trzęsienia ziemi, które wystąpić mają w Rosji i Chinach, wywołają u naukowców poważne wątpliwości co do rodzaju ich pochodzenia. Będzie bardzo wysoki odsetek podejrzeń, że są one dziełem człowieka. I ja sam mam przypuszczenie, że będzie to wszystko dopuszczone przez Pana Boga jako przykład tego, do czego dążą ludzie. Ludzie, którzy obecnie zarządzają polityką całej planety. „Zasiali ból, zebrali smutek.”

I oto pośród wszystkich katastrof naturalnych i anomalii 4 państwa – silne i zuchwałe, stworzą atmosferę paniki, paniki poprzedzającej wojnę.

Te cztery państwa odegrają wielką wiodącą rolę w dziele ostatecznego pojawienia się Antychrysta: Izrael, Iran, Egipt i Syria.

Przed czasem, kiedy będzie bliskie przyjście Antychrysta, z udziałem rządu światowego zostaną stworzone dwa ogromne państwa. Rządzone będą przez bardzo uparte osobowości. Będą liderami w duchu. Nawet powiedziałbym – dyktatorami.

I oto wtedy pojawi się w tych państwach powód do wojny. Ostatniej. Przed przyjściem Antychrysta.

I oto nagle rozpali się płomień wojny. Jak ognisko rozprasza iskry – tak i teraz stworzy się sytuacja, kiedy połowa polityków nawet pokłóci się ze sobą. Panika będzie zarówno wśród polityków, jak i wśród ludzi. I sytuacja ułoży się tak, że ci bardzo widoczni politycy, którzy będą próbowali rozpocząć wojnę, będą musieli porozumieć się między sobą. Próbując nie dopuścić do wojny.

Chcę wam powiedzieć, żebyście zapamiętali tę sytuację, która wkrótce pojawi się w związku ze wspomnianymi przeze mnie 4-ma państwami. Taka sama będzie sytuacja przed wejściem na tron Antychrysta.

Wojna będzie gotowa zniszczyć wszystko i wszystkich i wtedy wejdą w życie plany światowej elity. Na scenę wejdzie bardzo utalentowany polityk ze Wschodu. Niezależny w środkach, ostrego umysłu i z szlachetnymi przemówieniami. I wtedy Cerkwie (Kościoły), które będą rozrywane przez skandale i oskarżenia, dołączą do polityków i zaczną trąbić o doskonałości tej nowej twarzy na horyzoncie politycznym. I tak, jak mówią wszyscy Święci Ojcowie – słodkimi słowami i cnotliwymi rzekomo działaniami Antychryst stanie się władcą świata. Potem ogłosi siebie bogiem.

Równocześnie z jego wstąpieniem na tron pojawią się Prorocy Eliasz i Henoch i Apostoł Jan Teolog. Będą go demaskować przed zwykłym ludem. I Ewangelia będzie głoszona całemu światu. Będzie ona głoszona ludowi, nie wierzącemu słowom Apostołów, przez Proroków Bożych.

A teraz wam powiem, że wszyscy, którzy będą żyć po tych wydarzeniach, po epitafium*/, wszyscy będziemy przeżywać najpiękniejsze dni życia w Wierze Prawosławnej. Grecja została wybrana przez Samego Chrystusa i Najświętszą Bogurodzicę – aby stać się latarnią dla wszystkich Prawosławnych. Zobaczycie – jak się zbliża Zmartwychwstanie Grecji.

+/ EPITAFIUM (ros.- ЭПИТАФИЯ) – pamiątkowy napis na nagrobku lub pomniku, upamiętniający lub sławiący zmarłego: jest ograniczony z powodu małej wielkości płyty nagrobkowej, w większości przypadków zwrócony do „przechodnia”, czyli spieszącego obok, dlatego z konieczności zawiera mało słów

Zobaczycie, jak tysiące i tysiące Katolików zostanie ochrzczonych i staną się oni Prawosławnymi. W ślad za nimi będą chrzczeni Protestanci, Baptyści, Muzułmanie i pozostałe herezje. Cerkiew stanie się wielką i jedyną. Pamiętajcie o tym, to będzie. Ale na razie … Na razie jeszcze mamy drogę przed sobą. Przed nami wojna. Wszystko, co mamy – oni mają taki plan – chcą nas tego pozbawić. Wszystkiego, począwszy od samochodów i domów, a skończywszy na świątyniach. I Pan Bóg to wszystko dopuści. Dopuści do tej chwili, dopóki nasze serca i umysły nie zostaną oczyszczone z demonicznej zarazy. Dopóki nie spadną z naszych oczu klapy i nie zobaczymy, że stoimy na krawędzi przepaści i jesteśmy gotowi spaść w dół.

Przyjdzie nam jeszcze wytrzymać uderzenie. Kiedy uderzą w nas, uderzą i w Cypr. Oto wtedy niech odważą się powiedzieć światowe media, że to nie jest holokaust (w szerokim tego słowa znaczeniu). Turcy dokonają inwazji na Grecję, ale wiele nie osiągną, natychmiast – niemal jednocześnie, wtargną i na grecką część Cypru. Wówczas znajdujący się w pobliżu Rosjanie dokonają uderzenia na Turków. I oto wtedy zaczną się wypełniać przepowiednie prepodobnego (bogobojnego) Kosmy Etolijskiego (ros.- Косьмы Этолийского).

Teraz nastąpią wydarzenia, jak w czasach proroka Eliasza. Kiedy on sam, z polecenia Pana Boga poszedł przeciwko nieuczciwemu królowi i jego żonie bałwochwalczyni, wtedy Pan Bóg rzekł do swego ludu: „Milczcie i odejdźcie od nich.” I teraz będzie tak samo. Jak powiedziano w żywocie proroka: „Pan polecił mu ukryć się na pustyni.” Jest to pierwowzór i dla nas, Prawosławnych. Prorok Eliasz siedział na pustyni i nie mogli go znaleźć, tak samo i teraz zbliża się czas przebywania na pustyni i dla nas. Ale równocześnie nadszedł również czas dla zdemaskowania istniejącego Porządku

Światowego.

Niech Pan Bóg wam dopomoże. Amen.

TłumaczWiktoria Minina. Przeniosła się z Rosji do Grecji. Opowiada, że Ojciec Elpidios zaczął swój monastyczny czyn od Góry Athos. Jest on kapłanem – mnichem oficjalnej Greckiej Cerkwi Prawosławnej. Opatowi (ros.- Игумену) Efraimowi z monasteru Vatopedi, opowiedział jeszcze PRZED jego podróżą do Rosji o tym, do czego jego podróż doprowadzi.

Pobierz w formacie Word: o-elpidiy-prorochestva-propovedi.doc [145 Kb]

Źo:

„Pan Bóg czeka na ostatnich”. Proroctwa kapłana – mnicha Elpidiusza

«ГОСПОДЬ ЖДЕТ ПОСЛЕДНИХ». Пророчества иеромонаха Элпидия

http://3rm.info/publications/41929-gospod-zhdet-poslednih-prorochestva.html

4 grudnia 2016 r.

Słowo od tłumacza polskiego:

W niektórych wątkach wypowiedzi Ojca Elpidiusza są powtórzenia. W tłumaczeniu zachowano oryginalny układ i nic nie zmieniono.

Na portalu <prawosławne bractwo św. Spasa> w przetłumaczonym artykule pod tytułem jak niżej,  szereg wątków jest podobnych, jak w niniejszym artykule. Dotyczą czipowania ludzi (nanochipy), wojen, katastrof naturalnych końca czasów. Wydaje się, że takich informacji nigdy nie jest za dużo. Warto się z tym artykułem również zapoznać:

PROROCTWA. SCENARIUSZ KOŃCA CZASÓW.

Przekład rozmowy Ojca Elpidiusza (video)

 https://bractvospasa.wordpress.com/2016/04/18/proroctwa-scenariusz-konca-czasow-przeklad-rozmowy-ojca-elpidiusza-video/

Zainteresowanych wypowiedziami Ojca Elpidiusza odsyłam do zestawu tłumaczonych na język rosyjski z języka greckiego jego rozmów i kazań, umieszczonych na portalu < Близ при дверях, у последних времен >. LINK: http://preddverie.mybb.ru/viewtopic.php?id=51

Иеромонах Элпидий. Архимандрит ГПЦ, о.Родос-Африка – kopia.htm

Też: http://preddverie.mybb.ru/viewforum.php?id=7

Jest tego dużo, około 80 str. A-4. Najciekawsze wypowiedzi przetłumaczono w niniejszym artykule i poprzednim: PROROCTWA. SCENARIUSZ KOŃCA CZASÓW. Przekład rozmowy Ojca Elpidiusza

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

12.2.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 4 =