Strona główna > Świat > Pan Bóg był pierwszym antysemitą. Henry Makow

Pan Bóg był pierwszym antysemitą. Henry Makow

Nadszedł czas, aby nazwać  antysemityzm jego prawdziwym imieniem: Anty-Satanizm.

a

Większość Żydów i nie-Żydów, nie zdaje sobie sprawy, że celem Judaizmu i zorganizowanego  żydostwa jest zdetronizowanie Boga  i Jego Naturalnego i Duchowego Porządku.

Wynika to z ich „rewolucyjnej” roli w całej współczesnej historii i w bieżących wydarzeniach. Oni powodują  chaos PO TO, by zdemoralizować ludzkość i zmusić ja do przyjęcia ICH tyranii. Używając masonerii i środków masowego przekazu, dali gojom fałszywe przywództwo.  Aby odnieść sukces na Zachodzie, ty musisz  sprzedać swoją duszę. To szatańskie opętanie przebiega na wielu frontach, a będzie się tylko pogarszać.

„…Nasz żydowski CEL  uznaje za niezbędne utrzymywanie  TERRORU, który przyczynia się do tworzenia ŚLEPEGO POSŁUSZEŃSTWA. …. ze względu na zwycięstwo, musimy  podtrzymywać  program przemocy i udawania” … (czyli wojny,operacje fałszywej flagi – i rozmaite, podobne „wytwory”). MY będziemy triumfować i doprowadzimy  wszystkie rządy do poddania się naszemu SUPER-RZĄDOWI. Protokoły Syjonu 1-24

(Uwaga autora artykułu).

Będę ciągle to samo powtarzał, ponieważ my ciągle potrzebujemy tego przypomnienia. Mamy do czynienia z dysonansem poznawczym. Społeczne ‚narządy zmysłów’ mówią nam, że to, CO SIĘ DZIEJE, nie dzieje się, a ZŁO jest w rzeczywistości dobrem. Nie zauważamy  duchowego i fizycznego zniewolenia, które właśnie  się odbywa, wprost  na naszych oczach.

Pierwszym antysemitą  był sam Pan Bóg kiedy Mojżesz powiedział Jemu, że  Żydzi czcza złotego cielca.

„Pan powiedział  do Mojżesza: „Widzę, że lud ten jest ludem o twardym karku.  Zostaw Mnie przeto w spokoju, aby rozpalił się gniew mój na nich. Chcę ich wyniszczyć, a ciebie uczynić wielkim ludem”…” (Wj 32: 9-10)

Nie jestem pewien, co Abe Foxman, (szef ADL-u), by powiedział  o boskich tendencjach ludobójczych. Tak czy inaczej, czciciele Baala są teraz u władzy, a Pan Bóg doświadczyłyby zapewne Trybunału Praw Człowieka za Jego ostre oświadczenia.

W międzyczasie eksmitowano Go z tego,  co On Sam stworzył , i usunięto słowo ‚Bóg’ z tzw. dobrego towarzystwa.

Wielcy  prorocy Starego Testamentu byli też antysemitami, którzy również byli ciągani przed rożnymi ‚trybunałami praw człowieka’. Jeremiasz powiedział: „Żydzi nie będą mówić prawdy, oni nauczyli ich język mówienia kłamstw…” (Jer 9: 5).  Izajasz zaś mówi, że Pan uderzy „córy Syjonu, które są  wyniosłe i chodzą z wyniosłą szyją i pożądliwymi oczami … ” , (Izajasz 03:16).

Pan Jezus dołączył do szlachetnego grona antysemitów, kiedy powiedział faryzeuszom , że  „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” (Jan 8:44).

„Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście…” Mateusz 23:37

NWO jest ich zemstą przeciwko Bogu i Jezusowi.

Mali pomocnicy szatana?

W całej historii Żydzi byli krytykowani  przez różne osobistości z Zachodniej Cywilizacji , których można by obecnie oskarżyć o „przestępstwo mowy nienawiści”.

(Czytaj także: Cytaty o Żydach – nigdy nie usłyszysz ich w szkole/Red W-P)

Historyk rzymski, Tacyt, potępił ich za obalanie religii, kraju, rodzin, i powiedział, że byli „wrogami wszystkich ras, oprócz swojej własnej”.

George Bernard Shaw powiedział: „Żydzi niech lepiej przestaną być Żydami i zaczną być ludźmi.”

Węgierski muzyk, Franciszek Liszt powiedział: „Oni sprzedają  łomy oraz pociski, które niszczą fundamenty wiary i moralności.”

Wielki niemiecki poeta, Goethe, powiedział: „To przebiegła rasa, która ma jedną wielką zasadę; tak  długo JAK panuje porządek, nie mają NIC  do zyskania. „

Wolter, francuski filozof, powiedział: „Naród żydowski ośmiela się uwidaczniać  nieprzejednaną nienawiść wobec wszystkich narodów, i buntuje się wobec wszystkich panów; Zawsze przesądny, zawsze pożądający dobra, którym cieszą się inni, zawsze barbarzyński – kulący  się w nieszczęściu i bezczelny w dobrobycie”.

Żydzi nie są uczeni o Supremacyjnym Programie ich kabalistycznych liderów. Zamiast tego, mówi się im, że są „znienawidzeni  bez powodu”, bo ludzie  potrzebują niewinnego  kozła ofiarnego, którego trzeba winić za  swoje niepowodzenia. Antysemityzm jest „…nieracjonalna choroba która jest w umyśle gojów”. Coraz częściej w satanistycznym New World Order, osoby zdrowe psychiczne są uznawane jako chore.

Najwyższy czas aby  Żydzi zdali sobie sprawę, że judaizm NIE  jest po stronie aniołów, i że nie jest za późno, by się z niego wydostać. Chrześcijanie muszą zdać sobie sprawę, że są pod wpływem największych oszustów świata. Żydzi nie są żadną „wybraną rasą”. Większość z nich nawet nie  wierzy w Boga.

Ich przywódcy WIERZĄ W SZATANA. Są megalomani,  którzy niszczą narody, zabijają miliony i zagrażają przyszłości całej ludzkości.

Nadszedł czas dla nas wszystkich, aby uświadomić sobie, że możliwość krytykowania Żydów jest papierkiem lakmusowym naszej wolności. Antysemityzm był zakazany i surowo karany w Sowieckiej Rosji. Czy jest to rodzaj społeczeństwa, które chcemy?

Najwyższy czas,  aby przestać się kulić pod zarzutem  „antysemita” i przyjąć to jako komplement, znak odwagi i prawości.

Nadszedł czas, aby nazwać  Anty-semityzm jego prawdziwym imieniem: ANTY -SATANIZM .

Miara  ich sukcesu

Podbój polityczny, gospodarczy i kulturalny  świata przez kabalistycznych Żydów i ich sojuszników jest prawdziwą historią ostatnich 500 lat lub nawet więcej (bankierzy Illuminati stoją za imperializmem.) Jednak ich kontrola kultury jest taka, że ​​ludzie są całkowicie nieświadomi, że jakikolwiek podbój miał nawet miejsce. „Anty antysemita” jest przekleństwem, które powoduje paraliż.

„Jeśli nie jesteś anty- antysemita, w sensie przeciwstawiania się szatańskiej agendzie zorganizowanego żydostwa, jesteś oportunistą lub totalnym naiwniakiem lub jeszcze gorzej.”

Ludzie nie są świadomi, że wszystkie wojny zostały wymyślone przez masońskich, żydowskich bankierów, aby zwiększyć ich moc i bogactwo, zniszczyć swoich rywali i rozwijać swój perfidny plan utworzenia Jednego Światowego Rządu.

Ludzie nie są świadomi, że ich „liderzy” są maskotkami, a masowe  media prostytutkami.  Nie są świadomi, że Iluminaci  sponsorowali feminizm, homoseksualizm, pornografie i rozwiązłość, a teraz transseksualność, aby zniszczyć tkankę społeczną (małżeństwo i rodzinę) oraz osłabić opór. Nie są świadomi, że 9-11 ,etc, były operacjami fałszywej flagi (false flag). wykorzystywanymi aby  okraść nas z naszych praw obywatelskich i oni nadal używają  tzw ‚fałszywego  Terroru’, (false terror) aby skonfiskować nasza broń.

Jako etniczny Żyd, syn ocalałych z Holokaustu, którzy stracili swych rodziców, zdaję sobie sprawę, że, podane powyżej  przyczyny, są uzasadnieniem dla antysemityzmu, teraz i kiedyś.

Ja reprezentuje  tych zwykłych Żydów, którzy zostali tak samo oszukani jak goje. My nie chcemy być ludzkimi tarczami, ludzkimi ofiarami  i kozłami ofiarnymi dla obłąkanej, szatańskiej Agendy Zorganizowanego żydostwa, która już przestała być tajna.

Henry Makow

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://henrymakow.com/2016/09/the-first-anti-semite.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *