Strona główna > Zdrowie > Pamiętacie wielką akcję szczepienia dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy?

Pamiętacie wielką akcję szczepienia dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy?

Gardasil niszczy jajniki dziewczyny: nigdy nie rozważano badań nad jajnikami.

a

Zniszczono jajniki dziewczyny, jedynym potencjalnym powodem tego jest Gardasil. Jeszcze gorsze jest to, że Merck albo nie zadał sobie trudu zbadania potencjalnych skutków, albo je ukrył – ale zbadał jego skutki na jądra.

Brytyjski Medical Journal opublikował raport przypadku zdrowej 16-letniej Australijki, której kobiecość wydaje się ukradła szczepionka Gardasil. Weszła w pełną menopauzę, jajniki nieodwołalnie zamknięte, zanim stała się kobietą. Autorzy raportu – Deidre Therese Little i Harvey Rodrick Grenville Ward zwrócili uwagę na fakt, że choć dziewczyna została dokładnie zbadana, nie ma żadnego znanego wyjaśnienia poza serią trzech zaaplikowanych jej szczepionek.

Sprawę pogarsza to, że może być wiele innych takich przypadków, ale najprawdopodobniej one są maskowane przez rutynowe leczenie nieregularnej lub skąpej miesiączki doustnymi środkami antykoncepcyjnymi. Faktycznie jest to tylko dlatego, że ta dziewczyna odmówiła ich przyjmowania, że prawda o jej sytuacji został zdemaskowana. Pytanie – jak wiele innych dziewczyn straciło szansę na macierzyństwo, ale tego nie wiedzą, bo ich stan zdrowia jest zamaskowany?

Autorzy zauważyli, że choć australijska Administracja Produktów Terapeutycznych (TGA) udostępnia dane na temat histologii jąder i najądrzy szczura w australijskim Publicznym Raporcie Oceniającym dla ludzkiego wirusa brodawczaka  szczepionki czterowalentnej*, to nie ma żadnej informacji o jajnikach szczura. Wysłali prośbę o informację o „udokumentowanej jajnikowej histologii szczura po czterowalentnej* szczepionce HPV, którą mógł wykonać sponsor i przekazać TGA”.

*Uwaga: jest jedyna „czterowalentna szczepionka HPV” i jest nią Gardasil.

Heidi Stevenson – 22.07.2013

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło:

http://www.thelibertybeacon.com/2013/07/22/gardasil-destroys-girls-ovaries-research-on-ovaries-never-considered-10497/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.