Strona główna > NWO > Paluchy Mosadu w paryskich atakach

Paluchy Mosadu w paryskich atakach

O tym mówią wszystkie serwisy informacyjne: wojnę z terrorem trzeba reaktywować. To jest wrzask należącej do Żydów prasy po paryskich atakach nielegalnie przeprowadzonych przez ISIS.

a

Tylko z dnia na dzień izraelskie służby szpiegowskie stały się aż tak niezastąpione dla francuskiego wywiadu.

Teraz mamy państwo o wzmożonym bezpieczeństwie, a to oznacza agentów TSA na stadionach i w salach koncertowych. Chertoff i Lieberman i ich sługusy w Departamencie Bezpieczeństwa Narodowego [DHS] będą mieli niezły bal.

Ale wszystkim co naprawdę niepokoi jest to czego prasa nam nie mówi.

Założę się, że nie wiedzieliście tego, iż Pentagon wiedział o istnieniu ISIS od 2012, i wykorzystywał ich do niszczenia Assada.

[Wstawka: „Wielu ludzi uważa, że Ameryka faktycznie widziała powstanie ISIS i przymknęła oko, a nawet zachęcała go do przeciwstawiania się Assadowi. W tajnej analizie pana agencji, Agencji Wywiadu Obrony, w sierpniu 2012, czytamy, cytuję: 'istnieje możliwość ustanowienia zadeklarowanego lub niezadeklarowanego salafistycznego…”'

„To jest tajemnica”.

„To już nie jest tajemnicą. Ujawniono to w ramach swobody informacji. Cytat brzmi: ”istnieje możliwość ustanowienia zadeklarowanego lub niezadeklarowanego salafistycznego księstwa we wschodniej Syrii, i to jest dokładnie to czego chcą wspierający siły opozycyjne po to by izolować reżim syryjski'. Ameryka widziała powstanie Kalifatu ISIS i nie zrobiła nic. Czy widział pan ten dokument w 2012? Czy pojawił się na pana biurku?”

„Och, tak, tak, zwróciłem na to bardzo szczególną uwagę”.

„OK., więc kiedy pan to zobaczył, czy nie złapał pan za słuchawkę i powiedział 'co do diabła robimy wspierając syryjskich rebeliantów'.”

„Tak. Tak przedstawia się tę informację. Oni staną się, oni staną się, spierałem się o nich”.

„Czy pan powiedział, że nie powinniśmy wspierać tych grup?”

„Tak. To znaczy, że spieraliśmy się o rózne grupy które tam były, i mówiliśmy kto się tam w to angażuje”.

„W 2012 pana agencja mówiła, cytuję 'Salafici, Bractwo Muzułmańskie i al.-kaida w Iraku są głównymi siłami napędzającymi powstanie w Syrii”.

„Hmm, hmm”.

„W 2012 Ameryka pomagała w koordynacji transferów broni dla tych samych grup – przytakuje głową. – Dlaczego nie powstrzymał pan tego? koro martwi pana powstanie tzw. islamskiego ekstremizmu”.

„Przykro mi to mówić, ale to nie było moim zadaniem”.]

Ale 'zadaniem' Obamy i Hollande było ustalenie zasad tajnych transferów broni. Hollande nawet przyznał się do zbrojenia syryjskich rebeliantów w sprzeczności z embargo UE na broń, wiedząc dobrze, że ta broń wpadnie w ręce twardych dżihadystów.

I dlaczego prasa nie wspomina o tym, że ISIS terroryzuje tylko zachodnie interesy zagranicą, a nie Izraela i jego interesy. Czy dlatego, że ISISowi pomaga Mosad, Izrael i CIA?

Powszechnie wiadomo, że Izrael leczył rannych dżihadystów al.-Nusra w swoich szpitalach, i wysyłał ich z powrotem do Syrii by terroryzowali Assada.

Francja przymknęła na to oko. Bo w końcu Hollande i Bibzy są kumplami.

Eksperci od wywiadu mówią, że 'sieć islamskich terrorystów' zinfiltrował Mosad, którego agenci udają imamów i członków komórek terrorystycznych, którzy planują i finansują ataki terrorystyczne, które przynoszą korzyści państwu żydowskiemu.

Paryskie ataki sprawiają wrażenie jakby były zorganizowaną przez Mosad 'fałszywą flagą'. Spójrzmy na 'syryjski paszport' porzucony przez jednego z terrorystów zanim zmarł. Zastanawiam się który terrorysta nosi przy sobie paszport kiedy uczestniczy w samobójczej misji? A co z terrorystą, którego ostatnie słowa brzmiały: „Syria! Syria!”

To wszystko jest podejrzane, nie myślisz?

Bo żydostwo planuje skierować zachodnią broń na Syrię – NIE zlikwidować ISIS – a zlikwidować Assada i legalny syryjski rząd, który stoi na drodze syjonistycznej hegemonii na Bliskim Wschodzie.

Brother Nathanael

Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=1080

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.