Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Palikot zapowiada polowanie na „faszystów”

Palikot zapowiada polowanie na „faszystów”

Wielokrotnie pokazywaliśmy relacje wideo z turne palikociarni po Polsce. Wszędzie dokąd udał się Janusz Palikot był witany przez polskich patriotów należycie (i chwała im za to!). Czyli tak jak powinno witać się oszustów, karierowiczów, zdrajców i globalistów, szukających w naiwności mas poparcia. Jego wystąpienia pełne manipulacji i pospolitych kłamstw były zagłuszane przez polskich narodowców, a on sam, zawstydzony, niekiedy sparaliżowany strachem przed „polskimi faszystami” – co było tylko kreacją jego wypaczonej wyobraźni – uciekał przed ludźmi którzy gierki jego i mu podobnych poznali już na wylot.  Wczoraj, 07.07.2013, ukazał się artykuł pogrążonego w żalu do Polaków Janusza Palikota w którym zapowiedział on bezwzględną walkę z „faszystami”, cyt:

„Już niemal każdego dnia faszyści – narodowcy coś lub kogoś podpalą, pobiją, zagrożą, lub chociaż powydzierają gęby i poprzerywają spotkaniach, które ich zdaniem nie powinny się odbywać. Są jak pluskwy: poukrywani, pochowani, ale jeśli dać im żer, wyłażą z tych swoich szpar i nagle jest ich pełno. Nie możemy dalej udawać, że to tylko trudna młodzież i ich specyficzna forma wyrażania młodzieńczego buntu.

Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach , na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich. Udzielimy pomocy każdemu kto padnie ofiara ich przemocy.

(…)” Źródło 

Palikotowi nie tylko pali się grunt pod nogami z racji braku poparcia wobec jego talmudyczno-populistycznych fantazji, ale i puściły mu nerwy przez co odsłonił swoją prawdziwą i pełną zawiści twarz. Język człowieka, który obecnie stanowi trzecią siłę w polskojęzycznym kne-sejmie dobrze znamy z przeszłości. Polacy, nie dajcie mu się zwieść!

Poniżej prezentuję prawdziwe oblicze her Palikota. Jeśli napisy nie włączą się automatycznie, klikamy w odpowiednią ikonkę na playerze:

http://www.youtube.com/watch?v=tm3G_nQ58-c

Temu panu już podziękujemy.

a

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.