Strona główna > NWO > Palestyńskie kościoły i meczety rutynowo i celowo palone przez dobrych i pobożnych żydów

Palestyńskie kościoły i meczety rutynowo i celowo palone przez dobrych i pobożnych żydów

W każdej wojnie między człowiekiem cywilizowanym i dzikusem popieraj stronę która nie zamordowała Jezusa, popieraj Gojów, zwalczaj Israhell.

Jednym z najbardziej znanych podpaleń kościołów było to „Kościoła Rozmnożenia Chleba i Ryb” na brzegu M Galilejskiego, w miejscu gdzie Jezus z Nazaretu nakarmił 5.000 ludzi poprzez „rozmnożenie” tylko 5 bochenków chleba i 2 ryb.

W wyniku tego ataku w czerwcu 2015 katolicki mnich wylądował w szpitalu i szkody oszacowano na $1.8 mln.

Wśród Izraelczyków podejrzanych o udział w tym ataku byli wnuk Meir Kahaneha, Meir Ettinger, i Ben-Zi Gopstein [ten sam Gopstein, który powołując się na Mosesa Maimonidesa, przypomniał nam wszystkim o religijnym obowiązku żydów niszczenia wszystkich kościołów]. Dalej poniżej /CONTINUE READING

https://theuglytruth.wordpress.com/2019/04/18/palestinian-churches-and-mosques-routinely-and-deliberately-burned-by-good-and-devout-jews/

Palestyńskie kościoły i meczety celowo palone przez syjonistycznych ekstremistów

Just World Admin 18.04.2019

W tym tygodniu konsternację / some consternation wywołały komentarze (opłacane przez izraelski rząd) osadników z Rabbi of Beit El o strasznym pożarze paryskiej Katedry Notre Dame. Rabin Shlomo Aviner odpowiedział pytającemu, że palenie kościołów poza ziemią świętą „teraz nie jest naszą sprawą. Nie ma żadnego mitzvah [zasług religijnych] wyszukiwanie kościołów zagranicą i podpalanie ich. Ale na naszej ziemi świętej sprawa jest bardziej skomplikowana”.

Zasadniczym tłem oświadczenia rabina Avinera jest fakt, że podpalanie kościołów i meczetów przez żydowskich ekstremistów na obszarach kontrolowanych przez Izrael mają długą historię, która trwa do dziś.

We wrześniu 2017, Ha’Aretz poinformował: „53 meczety i kościoły zniszczone w Izraelu od 2009, a tylko 9 akt ów oskarżenia” / “53 Mosques and Churches Vandalized in Israel Since 2009, but Only 9 Indictments Filed.” Najnowsze spalenie kościoła, co napisano w artykule, miało  miejsce kilka dni wcześniej.

Jednym z najbardziej znanych podpaleń kościołów było to „Kościoła Rozmnożenia Chleba i Ryb” / that at theChurch of the Multiplication, na brzegu M Galilejskiego, w miejscu gdzie Jezus z Nazaretu nakarmił 5.000 ludzi poprzez „rozmnożenie” tylko 5 bochenków chleba i 2 ryb.

Wśród Izraelczyków podejrzanych o udział w tym ataku byli wnuk Meira Kahaneha, Meir Ettinger, i Ben-Zi Gopstein, szef radykalnej grupy Lahava przeciwnej krzyżowaniu ras.

Gopstein, który chrześcijan nazywa „krwiopijczyni wampirami”, jest jednym z liderów partii politycznej Otzma Yehudit, jednego z partnerów koalicyjnych Benjamina Netanyahu w niedawnych wyborach.

Palestyna była, oczywiście, kolebką chrześcijaństwa. (Powyżej: Kościół Narodzenia w Betlejem). Jest domem nie tylko niektórych z najstarszych i czczonych miejsc posługi Jezusa, ale też licznych palestyńskich wspólnot, których członkowie uważają się, i słusznie, za potomków najwcześniejszych konwertytów Jezusa.

Ci rodowici palestyńscy chrześcijanie cierpią razem z ich muzułmańskimi rodakami na skutek wywłaszczania i opresji zadawanych im przez syjonistyczny plan kolonialno-osadniczy.

Ludzie na całym świecie wyrażają wielki smutek z powodu spalenia (prawie całkowicie niezamierzonego) chwały Katedry Notre Dam. Ale powinniśmy też mieć świadomość, że chrześcijanie i muzułmanie w Palestynie – jak wspólnoty tak wielu historycznie afro-amerykańskich kościołów na południu USA – mierzą się z prawdziwym strachem, że ideologiczni ekstremiści dalej będą zagrażać miejscom ich kultu pożarami i innymi okrucieństwami.

https://justworldeducational.org/2019/04/palestinian-churches-and-mosques-burned-deliberately-by-zionist-extremists/?fbclid=IwAR3oF8YOvxI6lnF2GA36AUWl55ssch0oROwnZZvfd1pR_RT_jGqgUy-6R7Q

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.