Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Palestyńskie dzieci pochowane żywcem przez Israel Defense Forces

Palestyńskie dzieci pochowane żywcem przez Israel Defense Forces

Okrucieństwo wojsk Izraelskich wobec ludności Palestyńskiej nie zna granic. Niestety media głównego nurtu milczą, gdyż krytyka wobec tego państwa nie jest mile widziana przez rządzących. Na „fejsbukowym” profilu portalu NonTelevisedTruth.com zamieszczony został post z filmikiem i opisem na temat palestyńskich dzieci chowanych żywcem przez IDF (Israel Defense Forces). Oto co zawierał:

Izrael w roku 2013 aresztował 9.000 Palestyńczyków, w tym 700 dzieci, wiele z nich grzebano żywcem, IDF utrzymuje to w tajemnicy, lokalizacja  jest nieznana, nie ma więcej szczegółów na temat tego filmu (zamieszczony pod tekstem). Były dowódca wojskowy Izraela, Katya Adler powiedział BBC, że młodzi Palestyńczycy są rutynowo źle traktowani przez izraelskich żołnierzy w areszcie. Na temat aresztowań dzieci mówi:

„Bierzesz dziecko, zakładasz mu kajdanki, czasem skuwasz nawet nogi, czujesz jak cały czas drży”

„Ono nie rozumie ani słowa z tego co mówisz, z tego co się dzieje wokół niego. Ono nie wie co masz zamiar z nim zrobić. One poprostu wiedzą, że żołnierze z bronią zabijają. Przypuszczam one nawet myślą, że my mamy zamiar je zabić”

„Zazwyczaj są bardzo ciche, często sikają w majtki ze strachu, czasem słychać płacz”


Eran Efrati jest byłym dowódcą w armii Izraela, służył w okupowanym Zachodnim Brzegu. W dyskretnym parku w Jerozolimie spotykam się z nim, aby omówić zarzuty, że żołnierze bardzo często maltretują nieletnich Palestyńczyków, podejrzanych np. o rzucanie kamieniami. Pan Efrati, który opuścił armie w roku 2014 potwierdza owe zarzuty. „Nigdy nie aresztowałem nikogo młodszego niż dziewięć czy dziesięć lat, ale tych co mają 11,12 lat i wzwyż, jak najbardziej i nie rzadko, dla mnie jednak to są ciągle dzieci, a są oni aresztowani jak dorośli i traktowani jak oni”

„Każdy żołnierz, który był na terytoriach okupowanych może powiedzieć tę  samą historie co ja. Pierwsze miesiące po opuszczeniu armii, każdego dnia miałem koszmary, krzyk dzieci śnił mi się po nocach. Dzieci zawsze miały opaski na oczach, wydaje mi się teraz, że właściwie tylko po to byśmy nie mogli im w oczy spojrzeć, płacz dziecka i jego oczy – tego nie da się zapomnieć!”

„Najsmutniejsze i najbardziej okrutne w tym wszystkim jest fakt, że Izraelscy żołnierze, nie traktują ich jak dzieci, a wręcz przeciwnie, one często leżą w bazie z zawiązanymi rękami i oczami, a oni dla zabawy kopią ich, czy plują – dla nich to nie ma znaczenia, to normalność”.

Wideo pod linkiem:

https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/10826294_769278853121222_878650473_n.mp4?efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InNkIn0%3D&oh=c1a60c5f6e132e84252a1bc3ed1c5c34&oe=5879FFB2

Za: https://www.nwo.report/nwo/palestynskie-dzieci-pochowane-zywcem-israel-defense-forces.html

a

2 thoughts on “Palestyńskie dzieci pochowane żywcem przez Israel Defense Forces

 1. Żydzi to ludożercy, jedzą ludzi !
  Sami to mówią
  „Goj jest jak zwierze”
  A co robi się ze zwierzętami ?
  Zjada się je.

  p.s. Jeśli oni mogą o nas kłamać, to czemu my o nich nie ?
  Zresztą od wieków byli oskarżani o jedzenie dzieci.

  1. No właśnie, dlaczego nam nie wolno kłamać o żydach? BO NAM O NICH NAWET PRAWDY NIE WOLNO POWIEDZIEĆ ŻEBY NIE ZOSTAĆ OSKARŻONYM O ANTYSEMITYZM>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.