Strona główna > NWO > Palenie książek heretyckich i wrogich Kościołowi

Palenie książek heretyckich i wrogich Kościołowi

Książki sekt i innych stowarzyszeń jawnie wrogich Kościołowi Świętemu, książki heretyckie, przeciwne Wierze katolickiej i Magisterium Kościoła, się pali, bo tak nakazuje Święty Kościół Rzymskokatolicki w Prawie Kanonicznym i Katechizmie. A sekta lefebrystów – FSSPX – to „oddzielne magisterium” jak pisał sam x. Stehlin. To zwykli heretycy – gallikanie, starokatolicy którzy teoretycznie uznają Święty Sobór Watykański [tzw. pierwszy] i Papiestwo, ale inaczej… Również teoretycznie uznają oni tzw. Vaticanum II i posoborowych pseudo-papieży, ale też inaczej, po swojemu, aby jakoś, wbrew logice i faktom, pogodzić te sprzeczności…
Niech więc teraz zobaczą ci, którzy od wielu już lat ohydnie kłamiąc, manipulując, robią ludziom pranie mózgu, oraz znieważają Rzymskich Katolików Integralnych (potoczenie zwanych sedewakantystami). Niech zobaczą ich że kapłani którzy bezczelnie łżą z ambon, oraz wierni którzy plują jadem na forach internetowych… My nie stawiamy się jako Magisterium, a jedynie je przekazujemy, nie posiadamy jurysdykcji ZWYCZAJNEJ, ale NADZWYCZAJNĄ! Oni natomiast uzurpują sobie prawo do osądzania, krytykowania i przesiewania nauki osoby, którą uważają za Wikariusza Chrystusa na ziemi… Są oni gorszymi heretykami, niż sami moderniści. Moderniści są wrogiem jawnym i otwartym, oni zaś są wrogiem niejawnym, ukrywającym się pod płaszczykiem „zawsze wiernych”, „obrońców tradycji”.
Niech sobie teraz wreszcie i sam herr Stehlin poogląda, jak po 25 latach kłamstw kończy się jego wywrotowa i zbójecka działalność na ziemiach Polskich. W katolickich polskich domach kłamliwe książki heretyków, w których pluje się na Święty Rzymski Kościół, na Świętą Wiarę naszych ojców i dziadów i na prawdziwie ZAWSZE WIERNYCH (niezłomnych, integralnych) Katolików, będą palone! A jak już sobie zobaczy, to niech najlepiej jak najszybciej wraca do siebie, za Odrę, wraz z całą swoją „zawsze [nie]wierną” świtą i inwentarzem. My nie chcemy was tu !

Nie jesteście u siebie, i nie jesteście tu mile widziani. 
Przepędziliśmy z naszej Polskiej ziemi Krzyżaków, przepędzimy i was!

Książki heretyckie się pali, bo tak nakazuje Kościół Rzymskokatolicki! Ale lefebryści, to oddzielne magisterium jak pisał x. Sthelin :) tzw. Starokatolicy co uznają Vaticanum I i II i papiestwo, ale inaczej ;)Dalej FSSPX wierni i kapłani znieważajcie Rzymskich Katolików Integralnych (potoczenie sedewakantyści) nie stawiamy się jako magisterium, a jedynie je przekazujemy, nie posiadamy jurysdykcji ZWYCZAJNEJ, ale NADZWYCZAJNĄ! Księdza Rafała już zbyt wiele znieważyliście wraz z sodomitami, a wiernych naszych gnębicie! To również tyczy się Indultu, co również hasają.

Opublikowany przez Kacpra Dobrzyńskiego Sobota, 14 grudnia 2019

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2019/12/palenie-ksiazek-heretyckich-i-wrogich.html

15.12.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.