Strona główna > NWO > Apokalipsa > Pachołki żydowskiego moshiacha (Antychrysta) intensyfikują napaści na chrześcijański świat !!!

Pachołki żydowskiego moshiacha (Antychrysta) intensyfikują napaści na chrześcijański świat !!!

Chodzić po świętej wodzie Jordanu potrafi każdy kto może wydać zbędne trzy tysiące dolarów. Nie jest to żaden cud biblijny, wszystko zależy od sportowego obuwia. W USA wprowadzono do sprzedaży limitowaną partię udoskonalonego modelu obuwia sportowego „Nike Air Max 97s”. Podeszwa tych tenisówek posiada powietrzną komorę, którą wypełniono świętą wodą z rzeki Jordan. „Pobożne” obuwie obdarzono już bluźnierczą nazwą „Jesus Shoes” co dosłownie oznacza „obuwie Jezusa”. I, prawdopodobnie, pomodliwszy się, wprowadzono do sprzedaży pierwsze 20 par.

Jak się okazało, temat religijny jest nawet bardziej zyskowny niż temat feministyczny, na którym, w swoim czasie, próbowała firma NIKE zarobić. Ale jeżeli reklama oparta na temacie feministycznym nie zadziałała to już sprawa z „obuwiem Jezusa” była trafieniem w dziesiątkę. Tenisówki (obuwie sportowe) sprzedały się błyskawicznie w ciągu kilku minut, jak poinformowała firma produkująca rzeczone „sportowe” obuwie. Nawiasem mówiąc nic wspólnego producent obuwia NIKE nie ma z tą firmą. „Obuwie Jezusa” zostało stworzone przez brooklyńską firmę MSCHF, jak informuje artykuł opublikowany w nowojorskiej gazecie „The New York Post”.

Taką reklamę firma uruchomiła w sieci: Foto MSCHF : „Byliśmy ciekawi jak będzie wyglądał kolaż z Jezusem Chrystusem ?” – mówi szef wydziału handlowego David Greenberg. „Jako żyd wiedziałem tylko to, że on chodził po wodzie. Ale do obecności wody świętej w podeszwie producenci się nie ograniczyli. Z boku na obuwiu umieszczono odniesienie do wiersza z Ewangelii Mateusza, do tego fragmentu w którym opisane jest jak Jezus chodził po wodzie. No a „wisienką na torcie” są sznurowadła, które mają umocowane krucyfiksy. Do tego wyprodukowano i odpowiednie dla tego obuwia pudełko. Widnieją na nim i aniołowie i pieczęć, przypominająca godło papieskie. Żyd David Greenberg nazwał to obuwie parodią. Nie religii, jak można by pomyśleć, ale parodią „tendencji do produkcji towarów we współpracy z firmami z absolutnie różnych branż”. „Wyobrażaliśmy sobie współdziałanie producenta chłodzonej herbaty z Arizony z firmą Adidas, która sprzedaje obuwie sportowe i reklamuje sprzedawcę chłodzonej herbaty w winiarskich piwnicach. Chcieliśmy pokazać do jakiego absurdu dochodzi kultura współdziałania” – powiedział żyd Greenberg.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Poniżej informacja pochodząca z witryny pch24.pl

Krzyż, Ewangelia i woda święcona. Te buty firmy Nike to jedno wielkie bluźnierstwo!

Jeśli ktoś myślał, że są rzeczy, których bluźniercy nie wykorzystaliby w antykatolickiej kampanii, jaką prowadzą od 2000 lat, to był w błędzie.

Okazuje się, że do obrażenia Syna Bożego, Jego nauki i cierpienia, jakie poniósł dla naszego Zbawienia można wykorzystać wszystko, łącznie z… butami.

Jak informuje serwis rp.pl „podeszwy butów zostały wypełnione 60 mililitrami wody święconej pobranej prosto z rzeki Jordan, dzięki czemu ich właściciele mogą – tak jak Jezus – chodzić po wodzie”. Producenci kilkukrotnie podkreślali, że woda została poświęcona, a także lekko zabarwiona, by była dobrze widoczna przez przezroczysty materiał podeszwy.

To jednak nie wszystko. Do butów przyszyto z przodu również stalowy krzyż z Jezusem. Na pięcie znajduje się hasło INRI (łac. Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum – Jezus Nazarejczyk Król Żydów), a z boku widnieje napis „NT. 14:25”, co jest odniesieniem do 25 wersetu 14 rozdziału Ewangelii wg św. Mateusza „A o czwartej straży nocnej przyszedł do nich, idąc po morzu”. Z kolei wkładki zostały wyprodukowane z wełny, co według producentów ma być nawiązaniem do… Baranka Bożego.

Dotychczas wystawiono na sprzedaż 15 egzemplarzy „Butów Jezusa”. Ich początkowa cena wynosiła ponad 5,5 tys. zł, a na licytacji sięgnęła nawet… 11 tys. zł. Bluźniercze obuwie wyprzedało się w zaledwie kilka minut, ale firma zapowiada na swojej stronie internetowej, że powstanie więcej egzemplarzy.

Źródło: rp.pl

TK

Za; pch24

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/10/10/krzyz-ewangelia-i-woda-swiecona-te-buty-firmy-nike-to-jedno-wielkie-bluznierstwo/#more-63637

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.