Strona główna > NWO > Apokalipsa > Pachołki Antychrysta…” Patriarcha ” Cyryl odwiedza anglo-sodomitów

Pachołki Antychrysta…” Patriarcha ” Cyryl odwiedza anglo-sodomitów

” Patriarcha ” Cyryl : „Przyjechałem do Anglii ażeby wyciągnąć rękę przyjaźni do Kościoła Anglikańskiego”.

a

Od Redakcji portalu www.3rm.info:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Spójrzcie jak podstępnie działają jezuici wszelkiej maści! Papież Franciszek w przeddzień obcałowywał się z sodomskim „kościołem” anglikańskim. W ślad za nim z „pieszczotkami” przyjechał patriarcha Cyryl. W kolejce do anglo-pederastów stoi już serbski patriarcha Ireneusz…

Przeklęty ekumenizm gwałtownie nabiera przyspieszenia. Powszechna apostazja, to znaczy zaparcie się Boga, opanowała całą hierarchię Powszechnej Cerkwii Prawosławnej. Mniejszość bezpośrednio i otwarcie zdradza Chrystusa a absolutna większość milczeniem zdradza Boga i bierze udział w tej zbrodni.

Jaka będzie skala zdrady takie i będą jej następstwa. Powszechny upadek to i powszechne kataklizmy i katastrofy…

PANIE, ZMIŁUJ SIĘ !

—————————————————————————————————————————

Patriarcha Cyryl wzywa chrześcijan Anglii do wspólnego rozwijania stosunków rosyjsko-brytyjskich.

Patriarcha Moskwy i Wszechrusi, Cyryl, powiedział o doniosłości międzychrześcijańskiego dialogu w rozwijaniu stosunków pomiędzy Rosją i Wielką Brytanią. ” Jestem przekonany, że współdziałanie Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i wspólnot chrześcijańskich Anglii wniesie istotny wkład także i w rozwój stosunków pomiędzy naszymi krajami i narodami” – powiedział patriarcha na przyjęciu, ktore odbyło się z okazji 300-lecia rosyjskiego prawosławia w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

aa

Według niego, wysiłki chrześcijan obu krajów powinny mieć swoje źródło „nie w przyczynach politycznych, niezależnie od tego jaki mamy stosunek do polityki zagranicznej naszych państw, ale wyłącznie w tym wszystkim co łączy chrześcijan Wschodu i Zachodu”.

„Jeżeli zapytacie mnie dlaczego dzisiaj przyjechałem do Anglii to powiem, że, oczywiście, w tym celu ażeby świętować jubileusz ale i dlatego ażeby wyciągnąć rękę przyjaźni do narodu angielskiego, do Kościoła Anglikańskiego, ażeby jeszcze raz podkreślić znaczenie czynnika religijnego, w tym także i w stosunkach międzynarodowych” – powiedział zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, patriarcha Cyryl, wyrażając pragnienie żeby wspomniany jubileusz miał znaczenie i dla społeczeństwa brytyjskiego i dla rosyjsko-brytyjskich stosunków.

„Niechaj Bóg pobłogosławi królową, Anglię i Rosyjską Cerkiew Prawosławną” – dodał patriarcha Cyryl. W uroczystości brali udział anglikańscy przywódcy, arcybiskup Canterbury Justin Welby i biskup Londynu Richard Chartres, ambasador Federacji Rosyjskiej w Wielkiej Brytanii, Alieksandr Jakowienko, przedstawiciele Kościoła Katolickiego, Cerkwi Prawosławnych oraz innych wyznań chrześcijańskich.

SUPLEMENT – „EKUMENIZM – RELIGIA ANTYCHRYSTA I DZIECI DIABŁA”

Źródło: http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=64819

Za: http://3rm.info/main/64787-slugi-antihrista-pkirill-ya-priehal-v-angliyu-chtoby-protyanut-ruku-druzhby-anglikanskoy-cerkvi.html

Data publikacji: 17.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *