Strona główna > NWO > Apokalipsa > Owoce ekumenizmu…Anglicy już anulowali Pierwsze Przykazanie Dekalogu

Owoce ekumenizmu…Anglicy już anulowali Pierwsze Przykazanie Dekalogu

Anglicy już nie uważają Pierwszego Przykazania Dekalogu „nie będziesz miał innych bogów oprócz Mnie” za obowiązujące i ważne…

a

Badanie Centrum Socjologicznego YouGov wykazało, że Anglicy nie uważają za konieczne przestrzegania większości biblijnych przykazań a z Dekalogu uważają za ważne jedynie sześć, pisze Christianpost. Według danych Centrum Socjologicznego nawet wielu chrześcijan nie uważa za ważne przykazanie „nie czyń sobie bożka…nie będziesz się im kłaniał ani im służył”.

Najważniejszym przykazaniem uznano „nie zabijaj” i „nie kradnij”. Uważane są one za aktualne przez 93% badanych. Ponadto 87% uważa za właściwe przykazanie „nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu” a 73 procent zgadza się z przykazaniem „nie cudzołóż”. Przykazania „czcij ojca swego i matkę swoją” i „nie pożądaj…ani żadnych rzeczy, które są bliźniego twego” uznaje i pragnie ich przestrzegać odpowiednio 69% i 61% respondentów sondażu.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, taki stan rzeczy kiedy pewne przykazania zaczynają już być uważane za nieważne i nieobowiązujące wkrótce będzie aktualny i dla Rusi. Przecież przy powszechnym milczeniu całej cerkiewnej wspólnoty, apostata Cyryl (Gundiajew) i jego legion heretyków-ekumenistów, którzy przechwycili władzę w Ruskiej Cerkwi, aktywnie zaszczepiają herezje w ludzie.

Ruski lud prawosławny, tak jak i Anglicy, wkrótce przestanie uważać za ważne i obowiązujące przykazanie „nie będziesz miał innych bogów oprócz Mnie” ponieważ łże-patriarcha Cyryl otwarcie i publicznie naucza, że muzułmanie i chrześcijanie modlą się do tego samego Boga Stwórcy. A jeżeli tak jest to okazuje się, że Allach i Trójca Przenajświętsza to, według Gundiajewa, jedno i to samo.

Tym sposobem prawosławni mogą zdecydować, że przechodząc z prawosławia na islam, niczego nie tracą bo przecież, jak naucza ich przywódca Cerkwi, oni modlą się w islamie do tego samego boga. I można godzić się na mieszane małżeństwa z potomkami niewolnicy Hagar i nie starać się żeby chrzcić dzieci zrodzone w takich małżeństwach, itd. Ale najstraszniejsze jest to, że WSZYSCY w obliczu tego milczą: i biskupi, i kapłani, i świeccy wierni. A to oznacza, że choroba będzie gwałtownie postępować…Panie, zmiłuj się nad nami!

UWAGA! Zaleca się uruchomienie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video

Za: http://3rm.info/main/69399-plody-ekumenizma-anglichane-uzhe-ne-schitayut-zapoved-ne-poklonyaysya-drugim-bogam-vazhnoy-video.html

1.11.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.