Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Owczarnia ma milczeć!

Owczarnia ma milczeć!

Papież

popeAby owczarnia nie spostrzegła zbyt szybko nadciągającej apokalipsy, żydzi stosują swą zwyczajową taktykę tworzenia praw, jakie z ofiar robią przestępców, a świadkom zamykają usta zakazując pod groźbą pierdla zawiadamianie o zbrodniach żydowskich.

Papież kryminalizuje zawiadamianie o przestępstwach seksualnych przeciw dzieciom.

Podczas gdy media są 24/7 zajęte topieniem nas w propagandzie rodziny królewskiej, wojny z terrorem i innymi fikcjami, Papież Franciszek zajmował się nowelizacją systemu prawnego Watykanu – mając nadzieję, że nikt tego nie zauważy.

Papież uznał za niezgodne z prawem powiadamianie o przypadkach przestępstw seksualnych wobec dzieci przez duchownych.

Według nowych przepisów, ujawnianie lub uzyskiwanie informacji poufnych Watykanu jest teraz zagrożone karą do dwóch lat pozbawienia wolności, podczas gdy w tym samym czasie – nowo zdefiniowane przestępstwa seksualne przeciwko dzieciom mogą się spotkać z karą do dwunastu lat.

Watykan (AP) – Papież Franciszek dokonał weryfikacji praw rządzących Państwem Watykańskim, dokonując kryminalizacji przecieków informacji z Watykanu, w szczególności dotyczących przemocy seksualnej, prostytucji i posiadania pornografii dziecięcej. Czyny te to zbrodnie przeciwko dzieciom, jakie mogą skończyć się karą do 12 lat więzienia.

Przepisy dotyczą duchownych i świeckich, którzy żyją i pracują w Watykanie, a różnią się od prawa kanonicznego, które obejmuje uniwersalny Kościół katolicki.

Ponieważ wszystkie przestępstwa seksualne stały się sprawą poufną, nie ma już legalnego sposobu, aby urzędnicy watykańscy mogli zawiadamiać o faktach popełnienia przestępstw seksualnych.

Kwestionowanie tej informacji przez sektę judeochrześcijańską nie ma najmniejszego sensu, oto zestaw informacyjny, jaki potwierdza opisany fakt:

http://beforeitsnews.com/alternative/…

http://clergygonewild.com/sex-abuse/3…

http://talkingpointsmemo.com/news/pop…

http://ncronline.org/news/vatican/pop…

http://www.newslo.com/pope-criminaliz…

http://www.ibtimes.com/pope-francis-c…

http://www.denverpost.com/breakingnew…

http://www.bostonglobe.com/news/world…

http://www.dailypaul.com/292136/pope-…

źródło pierwotne: http://talkingpointsmemo.com/news/pope-overhauls-vatican-laws-to-criminalize-leaks-sex-abuse.php

na podstawie: http://www.helpfreetheearth.com/news847_pope.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *