Strona główna > Zdrowie > Otrujemy Cię czym zechcesz

Otrujemy Cię czym zechcesz

Otrujemy Cię czym zechcesz – to najnowszy trend degeneracji ludzi. Jeszcze tego lata na rynku pokaże się Palcohol – alkohol w proszku. Produkcja tego specyfiku została zaaprobowana przez federalne służby „zdrowia” USA.

a

Produkt zmieniający wodę w wino ma trafić na półki sklepowe tego lata. Może to być tez wódka, rum i kilka koktajli. Ale nie wszyscy wyglądają na zadowolonych.

Palcohol, lub alkohol w proszku, został w tym tygodniu zatwierdzony podległe Departamentowi Skarbu USA – Alcohol and Tobacco Tax and Trade Bureau. Zestaw proszków jaki można będzie kupić został już przez kilka państw zakazany z powodu obaw że Palcohol może być nadużywany.

„Jako rodzicowi, jest łatwiej kontrolować dzieci sprawdzając czy nie maja „na stanie puszki piwa albo butelki z alkoholem’ powiedział ABC News szef redakcji medycznej dr Richard Besser, który jest również lekarzem pediatrą. „Ale konieczność szukania małej paczuszki ze sproszkowanym alkoholem znacznie ułatwi nieletnim picie zakazanych napoi.

Powiedział, że władze Federalne mają dużo do zrobienia w zakresie choćby zdrowej żywności więc dziwne jest że poświęca czas na popularyzację szkodliwego alkoholu.

New World Order zakłada łatwe sterowanie bezmyślnym otumanionym motłochem. To dlatego legalizuje się marihuanę, prowadzi pozorna walkę z twardymi narkotykami, ułatwia się korzystanie z elektronicznych papierosów i „dopalaczy” a teraz wprowadza alkohol łatwy w przechowywaniu i transporcie.

Czytaj ciąg dalszy artykułu na:

Forum Wolnej Polski – kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *