Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Oto jak wygląda aukcja kobiet na niewolnice seksualne. Dżihadyści więzili je nawet w kościołach

Oto jak wygląda aukcja kobiet na niewolnice seksualne. Dżihadyści więzili je nawet w kościołach

W internecie znalazło się zdjęcie, które zostało wykonane przez jednego z dżihadystów. Jego historia jest tragiczna.

a

Zdjęcie zostało odnalezione na telefonie komórkowym należącym do dżihadysty, który został zabity w irackim mieście Al-Ahirqat.

Pokazuje ono kobietę, która klęczy przed grupą arabskich mężczyzn, którzy uczestniczą w licytacji kobiety, która ma zostać zakupiona jako niewolnik seksualny. Zdarzenie miało mieć miejsce w Arabii Saudyjskiej, gdzie takie aukcje, organizowane przez organizacje terrorystyczne, nie są niczym nowym.

Nasz oficer śledczy był przerażony znalezionymi zdjęciami. Uważamy, że jest na nich Irakijka (z mniejszości etnicznej Yazidi), która została niewolnicą seksualną – powiedział rzecznik brytyjskiej armii.

Podobne zdjęcia zostały znalezione na wielu telefonach komórkowych – dodał.

Sprzedaż i przeznaczanie do gwałtów kobiet, w tym także z grupy Yazidi, nie jest rzadkością na Bliskim Wschodzie. Według wyznań dżihadystów mężczyźni mają do dyspozycji nawet kilkaset kobiet, z którymi mogą zrobić właściwie wszystko.

Ammar Hussein, schwytany w lutym, opowiadał o tym, że zgwałcił ponad 200 kobiet i zabił około 500 osób, w ciągu 3 lat działalności w Państwie Islamskim. Młody mężczyzna potrzebuje tego. To normalne – mówił.

Fox News poinformowała wczoraj, że że dżihadyści wykorzystywali budynek prawosławnego kościoła w Mosulu jako więzienie dla ok. 200 jazydek, z których uczynili niewolnice seksualne. „Znaleźliśmy ich kwestionariusze osobowe, w których znalazły się informacje na temat ich wieku, stanu cywilnego, tego, czy są dziewicami” – mówił informator stacji, porucznik irackiej armii Waseem Nenwaya.

Kościół św. Eframa został zbezczeszczony przez dżihadystów po zajęciu miasta. Z jego kopuły zrzucono krzyż, a ze środka usunięto wszystkie chrześcijańskie symbole religijne. ISIS ogłosiło, że od kościół został zamieniony na „meczet mudżahedinów”. Fox News przypomina, że spośród 6500 jazydek, które zostały zmuszone do poślubienia dżihadystów lub zostały niewolnicami seksualnymi, wciąż nie odnaleziono ok. 2 tysięcy.

Źródła: thesun.co.uk/rmf24.pl

P.S. Ocalona Jazydka: byłam gwałcona każdego dnia przez sześć miesięcy:

Za: http://wolnosc24.pl/2017/06/18/oto-jak-wyglada-aukcja-kobiet-na-niewolnice-seksualne-a-to-dopiero-poczatek-ich-dramatu-dzihadysci-wiezili-je-nawet-w-kosciolach-foto/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *