Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Otaczają nas symbole masońskie

Otaczają nas symbole masońskie

Otaczają nas symbole masońskie – jak nowoczesne loga łączą się z tajnymi stowarzyszeniami. Niezależnie od tego, gdzie patrzymy, chętnie lub niechętnie, jesteśmy zanurzeni w głębokiej warstwie informacji, która z kolei jest wypełniona tajemnymi symbolami i niesamowitymi znaczeniami.

I podczas gdy starożytne społeczeństwa, takie jak iluminaci, masoni, itp. Sięgają czasów starożytnych, w stuleciu komunikacji, ikon i log, które widzimy każdego dnia na naszych ekranach wydają się płacić subtelny hołd dla kilku takich tajnych stowarzyszeń…

Trzeba trochę czasu, aby zauważyć tajemnicę ukrytą w symbolach, które widzimy każdego dnia, ale gdy ją dostrzeżesz, stanie się jasne, że żyjemy w świecie tajemniczym pełnym tajemnic.

Symbole, masoneria, iluminaci i tajne stowarzyszenia

Jedną z podstawowych cech masonerii jest użycie symboli jako kanału komunikacji.

Poza bezpośrednim i oczywistym znaczeniem proste obrazy stają się symbolami łączącymi człowieka z zasadą, którą reprezentują i z której pochodzą.

Podobnie, firmy, które dominują na rynku uciekają się do podobnej filozofii przy projektowaniu swoich logo lub ikon.

Następnie przyjrzymy się kilku zdjęciom związanym z trzema najbardziej dominującymi firmami w świecie technologii i ich odpowiednikiem lub możliwym odniesieniem masońskim.

A ponieważ nie ma nic bez Facebooka …

Facebook jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych sieci społecznościowych na świecie, jeśli nie najbardziej znaną z nich wszystkich.

Ostatnio stało się również najbardziej kontrowersyjne ze względu na politykę prywatności i wyciek danych osobowych do stron trzecich w celach komercyjnych i politycznych.

Logo Facebooka to litera „f” umieszczona wewnątrz niebieskiego koła.

Można by rzec, że nie jest to bardzo logiczne logo i jest raczej uproszczone lub minimalistyczne. Muszę jednak przyznać, że minimalizm to czasami najlepsza droga.

Tajemnicze logo Facebooka i sama firma mogą składać hołd symbolowi kamieniarza wewnątrz: „Two Ball Cane”, czyli wszyscy użytkownicy Facebooka nieświadomymi swej destrukcyjnej mocy są masonami 3 stopnia wtajemniczenia.

Zauważcie nikczemne podobieństwo?

Przerażające, prawda?

Ale Facebook nie jest jedynym symbolem ukrytym w tajemnicy, ponieważ na co dzień spotykamy o wiele więcej takich symboli.

Rzućmy okiem na Gmaila, słynną platformę pocztową.

Usługa e-mail Google jest prawdopodobnie najczęściej używana na świecie.

Na pierwszy rzut oka wygląda to jak zapieczętowana koperta, ale przy bardziej drobiazgowej inspekcji widać, że czerwone linie (i kolor użyty w logo nie jest przypadkiem), które krzyżują się i przechodzą przez fałdy tworzą „M” …

Oczywiście M oznacza Mail, jaka jest tajemnica więc?

Co za zbieg okoliczności, prawda?

Logo Gmaila ma oszałamiające podobieństwo do klasycznego fartucha masońskiego, kawałka materiału przymocowanego do ciała na wysokości pasa za pomocą liny lub wstążki.

Masoński fartuch jest przesiąknięty duchowymi i mistycznymi znaczeniami.

Jeśli spojrzymy na Księgę Rodzaju 3: 7 , czytamy, że Adam i Ewa zrobili fartuszki z liści figowych, aby ukryć to, czego najbardziej się wstydzili, obszar narządów płciowych ciała.

7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.

Najwcześniejsze przedstawienia Fartucha Masona widnieją na grawerowanym portrecie Antoniego Sayera, pierwszego GM nowoczesnego rzemiosła. (1717) oraz na pierwszej ilustracji pierwszej księgi konstytucji Andersona (1723).

Ale Facebook i Gmail nie są jedynymi ukrywającymi okultyzm i tajemnice, ponieważ istnieje wiele innych symboli.

Rzućmy okiem na rynek aplikacji na Androida lub Sklep Google Play.

Ikona Sklepu Google Play to strzałka skierowana w prawo, a wielu zgodzi się, że nie ma tu nic dziwnego, prawda?

Właśnie widzimy dobrze znany przycisk odtwarzania (Play).

Przyjrzyj się jednak uważniej, a zauważysz ciekawy wzór osadzony w samym symbolu.

Problem z porównywaniem takich symboli polega na tym, że musimy mieć coś, z czym można je porównać, a większość ludzi nie jest świadoma istnienia licznych starożytnych symboli używanych na całym świecie.

Jeśli porównamy logo sklepu Google Play z powyższym obrazem, widzimy niezaprzeczalne podobieństwo.

Na poniższym obrazie  widzimy po lewej stronie ikonę Google Play, a po prawej Sigil of Lucifer, znany również jako „Pieczęć szatana„, symbol używany głównie przez satanistów.

I pomimo tego, że przyjrzeliśmy się dwóm symbolom należącym do Google, które mogą być połączone z bardziej okultystycznymi znaczeniami, mamy kolejny trzeci symbol, który badamy.

Jedną z najbardziej znanych przeglądarek internetowych na Ziemi jest bez wątpienia Chrome, stworzony przez Google.

Według danych z 2016 roku Google Chrome jest używany przez około 2 miliardy ludzi.

I chociaż jest wielu, którzy nie zgadzają się z następującym podobieństwem, zdecydowaliśmy się jednak o tym wspomnieć.

To porównanie może również wynosić „999”. Sprawdź więcej o 999 tutaj .

Chociaż jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe logo i ich ciekawe znaczenie, łatwiej będzie nawiązać połączenie między chromem a numerami 666.

Numery 666 są również określane jako liczba bestii. Liczba bestii jest terminem z Księgi Objawienia Nowego Testamentu, która jest związana z Bestią Objawienia w rozdziale 13.

Światowa religia – iluminaci

Iluminaci będą rozszerzać swoje wpływy na cały świat. Ich muzyka i filmy docierają wszędzie. Głównie za pomocą mediów promują swoją organizację. Ich zadaniem jest zapanować nad umysłem człowieka. Planują prowadzić dziecko od przedszkola do dorosłości.

Dzisiejsza ekonomia upada bardzo szybko, co doprowadzi do sytuacji w której rodzice, aby utrzymać swoją rodzinę będą pracować po 10-12 godzin. Po pracy przychodząc do domu nie będą mieli czasu dla swoich dzieci. I to jest cel iluminatów. Wychować swoje pokolenie.

Planują skopiować pomysły nazistów i komunistów. Naziści oparli się na fałszywych zasadach biologii. Chcieli by nowa rasa aryjska miała niebieskie oczy i blond włosy, bez niepełnosprawnych osób i żydów. Komuniści oparli się na fałszywej socjologii. Natomiast iluminat ma być krzyżówką nazisty i socjalisty. Osoby, która idzie przez życie bez skrupułów, realizując cele organizacji.

Taki sposób postępowania został wdrożony w korporacjach. Pracowałem kilka lat w dużej korporacji międzynarodowej, gdzie schemat postępowania jest bardzo prosty i sprawdzony. Należy wybrać prostych ludzi, dać im większe pieniądze i władzę. Szef kieruje nimi jak psem na smyczy. W wyniku czego doskonale niszczą psychicznie każdą osobę.

Sprawdzone schematy w świecie „gwiazd” czy korporacjach, są wdrażane do społeczeństwa pod nazwą iluminaci. Będą niepostrzeżenie akceptowane przez ludzi. Przykładem tutaj jest homoseksualizm. Bóg w Biblii potępia homoseksualizm i lesbinizm, a świat oburza się sytuacją,  gdy ktoś ich krytykuje.

Za: https://www.koniec-swiata.org/otaczaja-nas-symbole-masonskie-jak-nowoczesne-loga-lacza-sie-z-tajnymi-stowarzyszeniami/

Data publikacji: 13.05.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *