Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Otaczają nas symbole masońskie

Otaczają nas symbole masońskie


Otaczają nas symbole masońskie – jak nowoczesne loga łączą się z tajnymi stowarzyszeniami. Niezależnie od tego, gdzie patrzymy, chętnie lub niechętnie, jesteśmy zanurzeni w głębokiej warstwie informacji, która z kolei jest wypełniona tajemnymi symbolami i niesamowitymi znaczeniami.

I podczas gdy starożytne społeczeństwa, takie jak iluminaci, masoni, itp. Sięgają czasów starożytnych, w stuleciu komunikacji, ikon i log, które widzimy każdego dnia na naszych ekranach wydają się płacić subtelny hołd dla kilku takich tajnych stowarzyszeń…

Trzeba trochę czasu, aby zauważyć tajemnicę ukrytą w symbolach, które widzimy każdego dnia, ale gdy ją dostrzeżesz, stanie się jasne, że żyjemy w świecie tajemniczym pełnym tajemnic.

Symbole, masoneria, iluminaci i tajne stowarzyszenia

Jedną z podstawowych cech masonerii jest użycie symboli jako kanału komunikacji.

Poza bezpośrednim i oczywistym znaczeniem proste obrazy stają się symbolami łączącymi człowieka z zasadą, którą reprezentują i z której pochodzą.

Podobnie, firmy, które dominują na rynku uciekają się do podobnej filozofii przy projektowaniu swoich logo lub ikon.

Następnie przyjrzymy się kilku zdjęciom związanym z trzema najbardziej dominującymi firmami w świecie technologii i ich odpowiednikiem lub możliwym odniesieniem masońskim.

A ponieważ nie ma nic bez Facebooka …

Facebook jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych sieci społecznościowych na świecie, jeśli nie najbardziej znaną z nich wszystkich.

Ostatnio stało się również najbardziej kontrowersyjne ze względu na politykę prywatności i wyciek danych osobowych do stron trzecich w celach komercyjnych i politycznych.

Logo Facebooka to litera „f” umieszczona wewnątrz niebieskiego koła.

Można by rzec, że nie jest to bardzo logiczne logo i jest raczej uproszczone lub minimalistyczne. Muszę jednak przyznać, że minimalizm to czasami najlepsza droga.

Tajemnicze logo Facebooka i sama firma mogą składać hołd symbolowi kamieniarza wewnątrz: „Two Ball Cane”, czyli wszyscy użytkownicy Facebooka nieświadomymi swej destrukcyjnej mocy są masonami 3 stopnia wtajemniczenia.

Zauważcie nikczemne podobieństwo?

Przerażające, prawda?

Ale Facebook nie jest jedynym symbolem ukrytym w tajemnicy, ponieważ na co dzień spotykamy o wiele więcej takich symboli.

Rzućmy okiem na Gmaila, słynną platformę pocztową.

Usługa e-mail Google jest prawdopodobnie najczęściej używana na świecie.

Na pierwszy rzut oka wygląda to jak zapieczętowana koperta, ale przy bardziej drobiazgowej inspekcji widać, że czerwone linie (i kolor użyty w logo nie jest przypadkiem), które krzyżują się i przechodzą przez fałdy tworzą „M” …

Oczywiście M oznacza Mail, jaka jest tajemnica więc?

Co za zbieg okoliczności, prawda?

Logo Gmaila ma oszałamiające podobieństwo do klasycznego fartucha masońskiego, kawałka materiału przymocowanego do ciała na wysokości pasa za pomocą liny lub wstążki.

Masoński fartuch jest przesiąknięty duchowymi i mistycznymi znaczeniami.

Jeśli spojrzymy na Księgę Rodzaju 3: 7 , czytamy, że Adam i Ewa zrobili fartuszki z liści figowych, aby ukryć to, czego najbardziej się wstydzili, obszar narządów płciowych ciała.

7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.

Najwcześniejsze przedstawienia Fartucha Masona widnieją na grawerowanym portrecie Antoniego Sayera, pierwszego GM nowoczesnego rzemiosła. (1717) oraz na pierwszej ilustracji pierwszej księgi konstytucji Andersona (1723).

Ale Facebook i Gmail nie są jedynymi ukrywającymi okultyzm i tajemnice, ponieważ istnieje wiele innych symboli.

Rzućmy okiem na rynek aplikacji na Androida lub Sklep Google Play.

Ikona Sklepu Google Play to strzałka skierowana w prawo, a wielu zgodzi się, że nie ma tu nic dziwnego, prawda?

Właśnie widzimy dobrze znany przycisk odtwarzania (Play).

Przyjrzyj się jednak uważniej, a zauważysz ciekawy wzór osadzony w samym symbolu.

Problem z porównywaniem takich symboli polega na tym, że musimy mieć coś, z czym można je porównać, a większość ludzi nie jest świadoma istnienia licznych starożytnych symboli używanych na całym świecie.

Jeśli porównamy logo sklepu Google Play z powyższym obrazem, widzimy niezaprzeczalne podobieństwo.

Na poniższym obrazie  widzimy po lewej stronie ikonę Google Play, a po prawej Sigil of Lucifer, znany również jako „Pieczęć szatana„, symbol używany głównie przez satanistów.

I pomimo tego, że przyjrzeliśmy się dwóm symbolom należącym do Google, które mogą być połączone z bardziej okultystycznymi znaczeniami, mamy kolejny trzeci symbol, który badamy.

Jedną z najbardziej znanych przeglądarek internetowych na Ziemi jest bez wątpienia Chrome, stworzony przez Google.

Według danych z 2016 roku Google Chrome jest używany przez około 2 miliardy ludzi.

I chociaż jest wielu, którzy nie zgadzają się z następującym podobieństwem, zdecydowaliśmy się jednak o tym wspomnieć.

To porównanie może również wynosić „999”. Sprawdź więcej o 999 tutaj .

Chociaż jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe logo i ich ciekawe znaczenie, łatwiej będzie nawiązać połączenie między chromem a numerami 666.

Numery 666 są również określane jako liczba bestii. Liczba bestii jest terminem z Księgi Objawienia Nowego Testamentu, która jest związana z Bestią Objawienia w rozdziale 13.

Światowa religia – iluminaci

Iluminaci będą rozszerzać swoje wpływy na cały świat. Ich muzyka i filmy docierają wszędzie. Głównie za pomocą mediów promują swoją organizację. Ich zadaniem jest zapanować nad umysłem człowieka. Planują prowadzić dziecko od przedszkola do dorosłości.

Dzisiejsza ekonomia upada bardzo szybko, co doprowadzi do sytuacji w której rodzice, aby utrzymać swoją rodzinę będą pracować po 10-12 godzin. Po pracy przychodząc do domu nie będą mieli czasu dla swoich dzieci. I to jest cel iluminatów. Wychować swoje pokolenie.

Planują skopiować pomysły nazistów i komunistów. Naziści oparli się na fałszywych zasadach biologii. Chcieli by nowa rasa aryjska miała niebieskie oczy i blond włosy, bez niepełnosprawnych osób i żydów. Komuniści oparli się na fałszywej socjologii. Natomiast iluminat ma być krzyżówką nazisty i socjalisty. Osoby, która idzie przez życie bez skrupułów, realizując cele organizacji.

Taki sposób postępowania został wdrożony w korporacjach. Pracowałem kilka lat w dużej korporacji międzynarodowej, gdzie schemat postępowania jest bardzo prosty i sprawdzony. Należy wybrać prostych ludzi, dać im większe pieniądze i władzę. Szef kieruje nimi jak psem na smyczy. W wyniku czego doskonale niszczą psychicznie każdą osobę.

Sprawdzone schematy w świecie „gwiazd” czy korporacjach, są wdrażane do społeczeństwa pod nazwą iluminaci. Będą niepostrzeżenie akceptowane przez ludzi. Przykładem tutaj jest homoseksualizm. Bóg w Biblii potępia homoseksualizm i lesbinizm, a świat oburza się sytuacją,  gdy ktoś ich krytykuje.

Za: https://www.koniec-swiata.org/otaczaja-nas-symbole-masonskie-jak-nowoczesne-loga-lacza-sie-z-tajnymi-stowarzyszeniami/

Data publikacji: 13.05.2018


24 thoughts on “Otaczają nas symbole masońskie

 1. Proszę podać konkretny cytat z Biblii, w którym Bóg potępia lesbiizm. Bo ja takiego fragmentu nie znam, ale być może coś przeoczyłem. Bóg mówi w Piśmie Św.: ”Mężczyzna obcujący z mężczyzną jest obrzydliwością”. No właśnie: mężczyzna z mężczyzną, ale na temat współżycia kobiety z kobietą Bóg tu się nie wypowiedział. Wypowiedziane zostały natomiast takie słowa: ”Kto by cokolwiek dołożył do słów zapisanych w tej księdze (Biblii), temu i Bóg dołoży plag w tej księdze opisanych”. Szanowni Państwo, wkładając w usta Boga słowa, których on nigdy nie wypowiedział, narażacie się na potępienie, bo fałszujecie Słowo Boże i wprowadzacie w błąd maluczkich. Więc albo zaprezentujcie konkretne cytaty biblijne potępiające lesbiizm, albo uczciwie przyznajcie, że Bóg potępia homoseksualizm, ale wyłącznie w wydaniu męskim.

  1. Rzymian 1:26
   Dlatego też Bóg wydał ich HANIEBNYM ŻĄDZOM SEKSUALNYM, bo zarówno ich KOBIETY ZAMIENIŁY POŻYCIE ZGODNE Z NATURĄ NA PRZECIWNE NATURZE 27 jak i mężczyźni podobnie porzucili zgodne z naturą pożycie z kobietą i gwałtownie zapłonęli w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyźni z mężczyznami czyniąc to, co sprośne, i na samych sobie otrzymując pełną odpłatę należną za ich błąd.
   28 A ponieważ nie podobało im się zważać na Boga według dokładnego poznania, Bóg wydał ich w stan umysłu niegodny upodobania, aby czynili to, co niestosowne, 29 napełnieni wszelką nieprawością, niegodziwością, zachłannością, złem, pełni zawiści, morderstwa, waśni, podstępu, złośliwości, rozsiewający pogłoski, 30 obmówcy, nienawidzący Boga, zuchwali, wyniośli, zarozumiali, wynajdujący to, co szkodliwe, nieposłuszni rodzicom, 31 nie mający zrozumienia, łamiący ugody, wyzuci z naturalnego uczucia, niemiłosierni. 32 Chociaż zupełnie dobrze znają prawe postanowienie Boże, iż trwający w czymś takim zasługują na śmierć, oni nie tylko dalej to czynią, lecz także zgadzają się z tymi, którzy w tym trwają”.

  2. W 2013 roku na pytanie o „homoseksualne lobby” w obrębie Watykanu Franciszek odparł: „Jeżeli ktoś jest gejem lub lesbijką i poszukuje Boga, kim ja jestem, żeby ich oceniać?”. Z kolei w 2016 roku papież przyznał, że chrześcijanie „powinni przeprosić nie tylko homoseksualistów, których obrażali, ale także biednych, wykorzystywane kobiety, wykorzystywane dzieci, a także każdego, którego nie obronił, kiedy mógł”.

   _________________

   1. Będę zły i nie będę ich przepraszał. Jestem homofobem, ksenofobem, antysemitą, nacjonalistą, faszystą, terrorystą, naziolem, marginesem … jestem normalny? Czyli dla wielu inny? 🙂

   2. Papież – głowa KRK powinien wiedzieć co w Biblii jest napisane na temat praktyk homoseksualnych itp.

    Kapłańska 18:22
    „Nie wolno ci położyć się z mężczyzną tak, jak się kładziesz z kobietą. Jest to obrzydliwość”.

    Rzymian 1:26
    „Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie”.

    Rodzaju 19:4
    „Zanim zdążyli się położyć, mężczyźni z miasta, mężczyźni z Sodomy, od chłopca aż do starca — wszyscy ludzie, jeden motłoch — obstąpili dom. 5 I wołali na Lota, i mówili do niego: „Gdzie są mężczyźni, którzy weszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, żebyśmy mogli z nimi współżyć”.
    Miedzy innymi z tego powodu Sodoma i Gomora zostały zniszczone!

    1 Koryntian 6:9
    „A czyż nie wiecie, że nieprawi nie odziedziczą królestwa Bożego?
    Nie dajcie się wprowadzić w błąd. Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, ani mężczyźni kładący się z mężczyznami, 10 ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy ani rzucający obelgi, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”.

    Świadomość tego jest niezbędna dla każdego naśladowcy Chrystusa!

  1. Lepiej zamilczeć i udać głupiego, niż coś powiedzieć i rozwiać wątpliwości. Drogi kolego, trzeba było zamilczeć 🙂

 2. A w którym miejscu w biblii Bóg mówi że lesbijstwo jest dobre.możemy zadawać jeszcze głubsze pytania.Bóg mówi o wszeczeteństwie i jest to jednoznaczne z obrzydliwo$cią dla Boga.

  1. Widzę, że nie potrafi pan podać stosownego cytatu. Tylko współżycie mężczyzny z mężczyzną zostało w Biblii jednoznacznie potępione.

    1. Wychodzę z założenia, że nie ma po co tracić energię na debili, bo tylko tacy potrafią zadać tak idiotyczne pytania. Jak to się mówi, ‚mam ich gdzieś, dlatego nie mam wrzodów’.

 3. Do @RATM
  28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi».
  Proszę ze zrozumieniem przeczytać kilka razy i odpowiedź nasunie się sama, czy związki jednej płci są pochwalane przez Boga czy nie.

  1. A jednak wiele par HETEROseksualnych jest bezpłodne bądź nie rozmnaża się. Czy oni pana zdaniem także są winni w oczach Boga? Jak pan myśli, dlaczego w tym jednym jedynym fragmencie Pisma Św., w którym Bóg jednoznacznie potępił homoseksualizm, odniósł się On tylko i wyłącznie do obcowania mężczyzny z mężczyzną? Bo tak to właśnie zostało zapisane, bez jednego słowa o kobietach. I wy nie dodajcie nawet jednego słowa, które nie zostało zapisane w Piśmie Św., aby Bóg nie dołożył wam plag tam opisanych.

 4. RATM Rz.1: 19-28, jest jasno opisane, co czeka ludzi za bałwochwalstwo. Homoseksualizm to kara właśnie za to. Bałwoxhwalstwem są wszelkie figurki, obrazki, krzyżyki, medaliki, ale też narcyzm, kult idoli i wiele innych. Bóg ma być na pierwszym miejscu i Jemu należy się cześć i chwała. Dam prosty przykład. Mam przepiękne dziecko, wszyscy nim się zachwycają, bo jest tak wyjątkowe. Ja nie popadam w zachwyt, nie wielbię go, nie jaram się urodą mojego syna, bo byłoby to bałwoxhwalstwem, uwielbieniem stworzenia zamiast Stwórcy, tylko dziękuję Bogu za niego. Łopatologicznie to zamiast” Boże, ale ty synuś jesteś piękny” jest ” Boże, dziękuję Ci za wspaniałego syna, za to,że go takim stworzyłeś, wielbię Cię za to i wywyższam, błogosławię Twoje święte imię”. Jest różnica? Każdy, kto nie wielbi Boga na pierwszym miejscu, tylko czci nie wiadomo co, jest zagrożony. Tutaj nie ma uproś, tylko odwrócenie się od grzechu( bałwochwalstwo nim jest) i przyjęcie Chrystusa może kogoś uwolnić. Widać, że niesety błądzisz po omacku.

 5. W tamtych czasach (tak jak i teraz) Bóg mówił do ludzi tak by zrozumieli. Niestety z dzisiejszej pozycji trudno to pojąć ale do Kobiet nie przemawiał raczej. Liczyli się mężczyźni. Za to w innym miejscu jest historia Lota i jego córek, które upiły ojca i z mim obcowały. Czy to znaczy, że to było dobre? Raczej nie.

 6. Zyjemy juz w cywilizacji satanistycznej. Warto by to w koncu zauwazyc, a nie zamykac oczka i udawac, ze wszystko jest ok.

  1. Staram się to rozgłaszać w swoim otoczeniu. Niby niektórzy przytakują, ale dają udają ślepych…

 7. swietny kanal /channe na you tubie zwany : Call for uprising .
  Duzo ciekwaych info na temat symboli i tego co nam demoniczna elita szykuje. warto obejrzec.

 8. Jeżeli chodzi o symbolikę to jest tego multum. Gdzie się nie obejrzysz tam jakiś okultystyczny, masoński znak. Kilka przykładów na prędkości: w numerologii pod słowem FOX kryje się 666, i dlatego mamy przeglądarkę FireFox, wiadomości FOX News, wytwórnię filmową 20th century FOX; FOX Kids itd. itp. Poza tym, w każdym sklepie możemy kupić napój energetyczny Monster z charakterystycznym logiem przedstawiającym niby zadarcie przez 3 pazury. Otóż nie. W logo są 3 hebrajskie litery WEW(VEV). Jak wiemy w hebrajskim nie ma liczb, a za liczbę odpowiada kolejna litera alfabetu. Litera WEW jest 6tą literą, więc ponownie mamy 666. Dodatkowo na napoju w słowie Montster litera O jest przekreślona co daje wszechwidzące oko. Kolejny przykład, sieć sklepów Walmart i gwiazda dawida ukryta pod niby słoneczkiem. nastepny przykład AlphaGo i ponownie gwiazda dawida ukryta w kropkowanym logo. To tak na biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *