Strona główna > Rosja > Nie oszukujcie się … cerkiew nie prosi o zakaz aborcji

Nie oszukujcie się … cerkiew nie prosi o zakaz aborcji

Ruś tonie we krwi nienarodzonych dzieci, których miliony corocznie w najokrutniejszy „legalny” sposób zabijają kaci w białych fartuchach. Bezbożne państwo z antychrystową władzą przeznaczają ogromne pieniądze na te rytualne ofiary, składane szatanowi.

Tym niemniej hierarchia cerkiewna i osobiście patriarcha Cyryl (ros.- Кирилл) chwalą prezydenta i jego tzw. pion władzy jako jakiś dar Boży dla Rosji, jako wielkie szczęście dla narodu i Ojczyzny. Cerkiew przez te osoby cały czas uprawia „PR” (pijar) na rzecz reżimu kremlowskiego w oczach narodu. Co za hipokryzja! Jak można uznać za prawosławnego Putina, który mając pełną i nieograniczoną władzę przez tyle już lat, nie przerwał tego krwawego zabijania w Rosji?! Żadną osobą prawosławną on nie jest i nigdy taką nie był.

To samo można powiedzieć również i o patriarsze Cyrylu. On i jego pomocnicy po mistrzowsku nauczyli się korzystać z PR-technologii dla swoich celów nawet lepiej niż jacyś biznesmeni. Pamiętamy, jak wszystkie główne media śpiewały słowikami, że patriarcha podpisał się pod petycją o całkowitym zakazie aborcji w Rosji. Wszyscy Prawosławni ogromnie się radowali: „Patriarcha – zuch! Nie bał się wystąpić przeciwko systemowi i państwu! .. On jest naszym ukochanym ojcem …!” Ale nikomu z nas nie pokazano wtedy, że w tym samym dniu zostało opublikowane sprostowanie tego jego stanowiska (https://regnum.ru/news/society/2185598.html).

To dokonuje się codziennie w prawosławnej Rosji
To dokonuje się codziennie w prawosławnej Rosji

Opublikowaliśmy wówczas materiał, odsłaniający to oszustwo: „ILUZJA PRAWDY … Kolejny patriarchalny PR. Podpisał, ale nie to!.” (http://www.3rm.info/main/64515-illyuziya-pravdy-ocherednoy-patriarhiynyy-piar-podpisal-da-ne-to.html ).

I oto w dniu 28 grudnia 2016 r. na falach stacji radiowej „Echo Moskwy” (http://echo.msk.ru/programs/a_team/1899640-echo/ ) wystąpił Władimir Legojda, przewodniczący Synodalnego Wydziału ds. Stosunków Cerkwi ze społeczeństwem i mediami Patriarchatu Moskiewskiego. Potwierdził on fakt, że patriarcha, a więc Cerkiew „nie żąda, nie prosi, nie przekonuje rządu, aby wprowadził zakaz aborcji”:

W. Legojda:

– Cerkiew nie występuje dziś z oficjalnym stanowiskiem w dialogu z państwem, nie żąda, nie prosi, nie przekonuje rządu, aby wprowadził zakaz aborcji.

A. Gusarow:

– Ale patriarcha podpisał petycję o zakazie aborcji

W. Legojda:

– Podpisał, tak. Ale to była akcja niezaplanowana …

A. Gusarow:

– Tam jest w pełni konkretny zakaz. Tam mówi się właśnie o zakazie.

W. Legojda:

– To była inicjatywa społeczna. Patriarcha wraz z wielu innymi podpisał petycję. Bo jak inaczej powinien kapłan powiedzieć – „Jestem przeciw”, czy co? Każdy wierzący człowiek, prawdopodobnie mógłby się tu zgodzić. Oficjalne stanowisko Cerkwi jest przekazywane i formułowane innymi sposobami. Otóż mamy to stanowisko, zostało ono sformułowane. Jesteśmy w dialogu z Ministerstwem Zdrowia. Staramy się, aby z systemu ФОМС (skrót od: Federalnego Funduszu Obowiązkowych Ubezpieczeń Medycznych wycofać aborcje.

Patriarcha i hierarchia cerkiewna Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego nie walczy o życie niewinnych dzieci i o zbawienie dusz ludzi, popełniających tak straszną zbrodnię, jak zabicie swoich dzieci. Nie żądają oni od władz i prezydenta, aby zatrzymać to satanistyczne działanie w Rosji. Wręcz przeciwnie, gundiajewcy (od nazwiska patriarchy Kiryłła Gundiajewa – A.L.) wszystkimi sposobami i środkami przekonują naród o tym, że prezydent – jest prawosławny, że jest on prawie że car – ojciec narodu. Ale nie może być ojcem narodu Herod, który dla dogodzenia szatanowi rozrywa na części dzieci Imperium … Kto ma rozum, niech zrozumie!

Źródło:

Не обманывайтесь… Церковь не просит запретить аборты

http://3rm.info/main/65780-ne-obmanyvaytes-cerkov-ne-prosit-zapretit-aborty.html

1.1.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

1.1.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *