Strona główna > NWO > Oświadczenie W.N.Osipowa o sytuacji na Ukrainie

Oświadczenie W.N.Osipowa o sytuacji na Ukrainie

a0,04Oświadczenie W.N.Osipowa o sytuacji na Ukrainie. Władimir Osipow: „Dla wszystkich rozsądnych ludzi widoczna jest próba przewrotu państwowego na Ukrainie”.

„Podczas ostatnich zimowych miesięcy 2014 roku drastycznie nasiliły się pogromy, przejęcia rządowych budynków i pobicia pracowników organów sił bezpieczeństwa przez członków eurosodomickich ugrupowań bandyckich w Kijowie.”-pisze się w oswiadczeniu, które wpłynęło do redakcji „Russkoj Narodnoj Linii” od współprzewodniczącego organizacji „Sojuz Prawosławnych Bractw”, Władimira Osipowa.

a0,99

a0,88

„Dla wszystkich rozsądnych ludzi widoczna jest próba przewrotu państwowego na Ukrainie”-kontynuuje autor oświadczenia-„które wspierane jest przez USA i Unię Europejską. Bojówkarze bezceremonialnie ciskają w organy porządku publicznego brukiem, butelkami z płynem zapalającym, petardami, podpalają gumowe opony a nawet podpalają domy mieszkalne”.

a1,1

a1,2

a1,3

a1,4

„Organizacja „Sojuz Prawosławnych Bractw” całkowicie akceptuje ustawy przyjęte przez Radę Najwyższą Ukrainy w celu ustanowienia elementarnego porządku. Prezydent Janukowycz został wybrany legalnie i zgodnie z demokratyczną wolą narodu i nie może być zdymisjonowany z powodu zachcianki mniejszości bloku ultraliberałów i neo-nazistów. Wznosimy modlitwy do Boga o oświecenie tych naiwnych prostaczków, którzy znaleźli się w wirze buntu roznieconego przez wrogów Rosji i Ukrainy”-podsumował Władimir Osipow.

Źródło: www.ruskline.ru/news_rl/2014/01/24/vladimir_osipov_vsem_zdravomyslyawim_lyudyam_ochevidna_popytka_gosudarstvennogo_perevorota_na_ukraine/

Za: http://dsnmp.yomu.ru/zayavlenie-v-n-osipova-po-situatsii-na-ukraine/#more-3293

Data publikacji: 25.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.