Strona główna > Świat > Ostrzeżenie dla świata: Waszyngton i jego wasale z NATO i UE są szaleńcami

Ostrzeżenie dla świata: Waszyngton i jego wasale z NATO i UE są szaleńcami

Herbert E Meyer, szaleniec który wcześniej był specjalnym asystentem dyrektora CIA za rządów Reagana, napisał artykuł wzywający do egzekucji prezydenta Rosji Putina. Jeśli mamy „wynieść go z Kremla nogami do przodu z kulą w tyle głowy, to my mówimy OK.”.

a

Jak pokazuje oszalały Meyer, szaleństwo jakie Waszyngton rozpuścił na świat nie ma żadnych granic. Jose Manual Barroso, zainstalowany jako marionetka Waszyngtonu na przewodniczącego Komisji Europejskiej, przekręcił swoją ostatnią rozmowę telefoniczną z Putinem, mówiąc mediom, że Putin wypowiedział groźbę: „Gdybym chciał, to mógłbym przejąć Kijów w 2 tygodnie”.

Putin nie wypowiedział tej groźby. Groźba byłaby niespójna z całym pozbawionym prowokacji podejściem Putina do zagrożenia strategicznego, które wywołali na Ukrainie Waszyngton i jego marionetki z NATO. Stały przedstawiciel Rosji w UE, Wladimir Cziżow, powiedział, że jeśli będzie powtarzane kłamstwo Baroso, to Rosja upubliczni całe nagranie tej rozmowy.

Każdy znający dysproporcje między wojskiem ukraińskim i rosyjskim, dobrze wie, że Rosjanom zabrałoby 14 godzin, a nie 14 dni przejęcie całej Ukrainy. Wystarczy pamiętać co przydarzyło się wyszkolonej i wyposażonej przez Amerykę i Izrael gruzińskiej armii, kiedy Waszyngton nastawił głupie gruzińskie marionetki na Osetię Południową. Wyposażoną i wyszkoloną przez Amerykanów i Izraelczyków armię gruzińską kontratak Rosji pokonał w 5 godzin.

Kłamstwo wypowiedziane przez marionetkę Waszyngtonu Baroso nie jest godne poważnego człowieka. Ale gdzie w Europie jest u władzy poważny człowiek? Nigdzie. Kilku poważnych ludzi już nie sprawują władzy. Rozważmy sekretarza generalnego NATO, Andersa Rasmussena. Był premierem Danii, który wiedział że mógł wynieść się ponad Danię służąc jako marionetka Waszyngtonu. Jako premier mocno wspierał nielegalną inwazję Waszyngtonu na Irak, deklarując, że „wiemy iż Saddam Husejn ma broń masowego niszczenia’. Oczywiście, głupek nie wiedział nic takiego, i dlaczego miałoby być ważne gdyby Irak miał taką broń. Wiele krajów ma broń masowego niszczenia.

Zgodnie z zasadą, że każdy kto służy Waszyngtonowi zostaje wyniesiony, więc zero- Rasmussen też.

Problem z wynoszeniem pozbawionych zasad głupków jest taki, że ryzykują światem dla kariery. Teraz Rasmussen zaryzykował unicestwienie całej wschodniej i zachodniej Europy. Rasmussen ogłosił utworzenie blitzkrieg siły zdolnej do blitzkrieg ataku na Rosję. To co marionetka Waszyngtonu nazywa „planem gotowości do działań” usprawiedliwia jako reakcję na „agresywne zachowanie Rosji na Ukrainie”.

„Błyskawiczna siła” Rasmussena zostałaby wymazana razem z każdą europejską stolicą. Jaki idiota prowokuje w ten sposób superpotęgę nuklearną?

Rasmussen mówi o „agresywnym zachowaniu Rosji”, ale nie ma żadnych na to dowodów. Rosja stała z boku kiedy marionetkowy rząd Ukrainy w Kijowie ostrzeliwał i bombardował dzielnice mieszkalne, szpitale i szkoły, i wygłaszał stały strumień kłamstw przeciwko Rosji. Rosja odmawiała prośbom teraz niezależnych wschodnich i południowych prowincji Ukrainy, byłych rosyjskich terytoriów, o zjednoczenie z Rosją. Jak czytelnicy wiedzą, decyzje Putina uważam za błąd,ale wydarzenia mogą pokazać iż się mylę, i to jest OK. W tej chwili fakt jest taki, że każdy akt agresywnego zachowania jest rezultatem amerykańskiego i unijnego (UE) wsparcia kijowskich nazistów. To ukraińscy nazi-bojówkarze atakują cywilów na byłych terytoriach rosyjskich wschodniej i południowej Ukrainy. Wiele regularnych wojskowych jednostek ukraińskiej armii uciekło do niezależnych republik.

Tak, nazi. Zachodnia Ukraina jest ojczyzną ukraińskiej Dywizji SS walczącej u boku Hitlera. Obecnie bojówkarze, zorganizowani przez Prawy Sektor i inne prawicowe organizacje polityczne, noszą nazi insygnia ukraińskiej Dywizji SS. Są to ludzie, których Waszyngton i UE popierają. Gdyby ukraińscy nazi mogli wygrać z Rosją, a nie mogą, obróciliby się przeciwko Zachodowi, dokładnie tak jak finansowany przez Waszyngton ISIS, który Waszyngton rozpuścił na Libię i Syrię. Teraz ISIS przekształca Bliski Wschód, a Waszyngton wydaje się bezradny.

William Binney, były wysokiego szczebla funkcjonariusz amerykańskiej NSA, i koledzy z CIA i amerykańskich służb wywiadowczych, napisali do niemieckiej kanclerz Merkel, radząc jej by uważała na kłamstwa Obamy na nadchodzącym spotkaniu NATO w Walii. Funkcjonariusze wywiadu radzą Merkel by pamiętała iracką „broń masowego niszczenia”, i nie dała się wrobić, tym razem w konflikt z Rosją.

Jest pytanie: kogo reprezentuje Merkel? Waszyngton czy Niemcy? Do tej pory Merkel reprezentowała interesy Waszyngtonu, a nie Niemiec, ani niemieckiego narodu, ani nie interesy Niemiec jako kraju. Zobaczcie protest w Dreźnie, gdzie tłum uniemożliwia przemawiać Merkel, okrzykami “kriegstreiber” (podżegacz wojenny), “kłamca, kłamca, kłamca”, i „żadnej wojny z Rosją”.

Szef mojej rozprawy doktorskiej, który został wysokiego szczebla funkcjonariuszem Pentagonu by zakończyć wojnę wietnamską, w odpowiedzi na moje pytanie w jaki sposób Waszyngton zdobywa Europejczyków by zawsze robili to co Waszyngton chce, powiedział: „Forsa, dajemy im forsę”. „Zagraniczna pomoc?” – zapytałem. „Nie, europejskim liderom dajemy worki pieniędzy. Oni są na sprzedaż. Kupiliśmy ich. Oni odpowiadają przed nami”. Może to tłumaczy $50 milionową fortunę Tonyego Blaira, rok po ustąpieniu z urzędu.

Zachodnie media, największy burdel świata, rozpaczliwie chcą wojny. Zarząd redakcyjny Washington Post, teraz dziennik-zdobycz właściciela-miliardera Amazon.com, 31 sierpnia opublikował artykuł redakcyjny pokazujący wszystkie kłamstwa Waszyngtonu (i Posta) o Putinie.

Właściciel Amazon.com może wiedzieć jak sprzedawać produkty w internecie, ale jest beznadziejny w sprawie kierowania dziennikiem. Z jego zdobyczy redaktorzy Washington Post zrobili przedmiot kpin całego świata.

Poniżej niekończące się oskarżenia przeciwko Putinowi redaktorów, których miliarder uczynił zarządcami swojego dziennika-zdobyczy:

„Putin, bardzo urażony z powodu utraty potęgi od upadku Związku Radzieckiego, „wskrzesił tyranię Wielkiego Kłamstwa”, by odtworzyć Imperium Rosyjskie.

„Sponsorowani przez Rosję bojówkarze na Ukrainie” są odpowiedzialni za „zestrzelenie malezyjskiego samolotu w lipcu”. „Kontrolowane przez państwo rosyjskie media” skłamały i wprowadziły w błąd naród rosyjski o stronie odpowiedzialnej za zestrzelenie samolotu pasażerskiego.

„Skoro nie ma niezależnych i wolnych mediów, nieliczni Rosjanie zdają sobie sprawę z tego, że rosyjscy żołnierze i uzbrojenie działają we wschodniej Ukrainie, choć (jak na Krymie), w mundurach i pojazdach pozbawionych identyfikujących insygniów i tablic rejestracyjnych. Bez wolnych mediów Rosjanie są pozostawieni samym sobie wobec burzy kłamstw”.

„Wielkie Kłamstwo p. Putina pokazuje dlaczego ważne jest wspieranie wolnej prasy tam gdzie jeszcze istnieje, i firm takich jak Radio Wolna Europa, które przynoszą prawdę narodowi który jej potrzebuje”.

Jako były redaktor Wall Street Journal, mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że taka nadzwyczajna propaganda udająca artykuły redakcyjne spowodowałaby natychmiastowe zwolnienie wszystkich w nią zaangażowanych. Za moich czasów w personelu Kongresu, Washington Post uważano za agenta CIA. Teraz Post spadł dużo poniżej tej pozycji.

W moich czasach widziałem dużo medialnej propagandy, ale ten artykuł redakcyjny Washington Post to szczyt wszystkiego. Pokazuje, że albo jego autorzy są absolutnymi ignorantami, albo są całkowicie skorumpowani, i również zakładają, że ich czytelnicy są absolutnymi ignorantami. Gdyby jednostki rosyjskich wojsk były na Ukrainie, sytuacja byłaby dokładnie taka jak opisują Alexander Zakharchenko  i Dmitry Orlov describe. Ukraina przestałaby istnieć. Ukraina byłaby znowu częścią Rosji jak była przez setki lat, zanim Waszyngton skorzystał z okazji upadku Sowietu, by oderwać Ukrainę od Rosji.

Pojawia się pytanie: jak długo będzie trwać cierpliwość Rosji wobec olbrzymich kłamstw i prowokacji Zachodu? Niezależnie od tego jak wstrzemięźliwa jest Rosja, oskarża się ją o wszystko co najgorsze. Dlatego Rosja może równie dobrze zrobić to co najgorsze.

W którym momencie rosyjski rząd zdecyduje, że zakłamania Waszyngtonu, i jego europejskich marionetek i skorumpowanych mediów zachodnich, niwelują starania Rosji w rozwiązaniu sytuacji drogą dyplomacji i nieprowokacyjnych zachowań? Ponieważ Rosja jest stale niesłusznie oskarżana o inwazję Ukrainy, to kiedy rząd rosyjski zdecyduje, że skoro zachodnia propaganda ustaliła, że Rosja napadła na Ukrainę i nałożyła sankcje i nowe bazy wojskowe na granicach Rosji z powodu rzekomej inwazji, Rosja równie dobrze może iść do przodu i pozbyć się problemu jaki wywołał Waszyngton dla Rosji, i dokonać inwazji na Ukrainę?

NATO nie może zrobić nic, jeśli Rosja zdecyduje, że Ukraina w rękach Waszyngtonu jest zbyt wielkim strategicznym zagrożeniem dla Rosji i przyłączy Ukrainę znowu do Rosji, gdzie była od stuleci. Każde wysłane siły NATO rozpoczęłyby wojnę, której NATO nie może wygrać. Naród niemiecki, pamiętając skutki wojny z Rosją, obaliłby marionetkowy rząd Waszyngtonu. NATO i UE upadną, kiedy Niemcy odejdą od tej absurdalnej organizacji, która służy interesom Waszyngtonu kosztem Europy.

Kiedy to się wydarzy, świat będzie miał pokój. Ale dopiero wtedy.

Dla tych którzy chcą zrozumieć, jak działa kraina kłamstw, marionetkowy rząd Waszyngtonu w Kijowie przypisuje klęskę swoich sił wojskowych zadaną przez Republikę Doniecką, obecności w armii donieckiej rosyjskich jednostek wojskowych. To jest propaganda, która wyszła do zachodniej Ukrainy i do presstytuckich mediów zachodnich, zbiór dziwek, które powtarzają propagandę, bez żadnego sprawdzania. Ale Kijów ma inną historię dla MFW. Kijów nie może otrzymać pieniędzy MFW na spłatę swoich zachodnich wierzycieli jeśli Ukraina jest w stanie wojny. Dlatego Ukraina opowiada MFW odwrotną historię: Rosja nie zaatakowała Ukrainy.

http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/08/ukie-doubleplusgooddoublethink.html

Zachodnich mediów nie interesują żadne fakty. Tylko kłamstwa. Jedynie kłamstwa.

The Washington Post, New York Times, CNN, „wiadomości” Fox, Die Welt, francuska prasa, brytyjska prasa, wszystkie mówią: „Waszyngton, prosimy dajcie nam więcej sensacyjnych kłamstw, które możemy rozgłaszać. Tego wymaga nasza cyrkulacja. Kogo obchodzi wojna i ludzkość, jeśli tylko odzyskamy stabilność finansową”.

Justin Raimondo ostrzega, że Waszyngton rozsiewa nasiona III wojny światowej: http://original.antiwar.com/justin/2014/09/02/our-cold-war-with-russia-could-turn-hot/

Warning to the World: Washington and its NATO & EU Vassals are Insane

http://www.informationclearinghouse.info/article39579.htm

Paul Craig Roberts, tłum. Ola Gordon.

[podkreślenia moje – OG]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *