Strona główna > Świat > Ostrzeżenie: nie denerwujcie Izraela [skrót]

Ostrzeżenie: nie denerwujcie Izraela [skrót]

Francja

2 grudnia francuski parlament uchwalił rezolucję żeby Francja uznała państwo Palestyńskie. Tydzień temu Izrael poinformował Francję iż był głęboko zaniepokojony głosem Francji nad rezolucją w ONZ, popierającą wycofanie izraelskich sił do 2017 do granic sprzed 1967.

a

Malezja

Malezja straciła już 3 samoloty pasażerskie i jest jednym z 4 krajów Dalekiego Wschodu nie uznających Izraela. Co ważniejsze, pod koniec 2013, Komisja Zbrodni Wojennych w Kuala Lumpur z szefem Mahathirem Mohamadem (b. Premier Malezji) uznała Izrael winnym zbrodni wojennych i okrucieństw.

Korea Północna

Czwarty kraj Dalekiego Wschodu nie uznający Izraela. Karana sankcjami ekonomicznymi za hakerów, którzy dobrali się do firmy Sony. Czy mamy wierzyć rządowi i mediom mętnego nurtu? W końcu jeśli muzułmanie mordują z powodu kreskówek, to dlaczego Koreańczycy nie mieliby nas hakować za film?

Obudźcie się, bracia chrześcijanie. Kto zaatakował? Nie dajcie się oszukiwać. Polityczny Izrael dzisiaj to nie Izrael biblijny. To lucyferiańska podróbka, zorganizowana przez tę samą banksterską kabałę Rotszylda, która finansowała komunizm i światowy rząd. W końcu to oni chcą by ich udająca Boga bestia rządziła światem z tronu w Jerozolimie. (2 Tes 2:3-4)

Henry Makov, tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://henrymakow.com/2015/01/warning-to-nations.html#sthash.Qqd4LApZ.dpuf

A Matka Boża Fatimska już 98 lat czeka na poświęcenie Rosji… nawet totus tuus nie pomógł tego zrobić, taki oddany MB! A to dopiero!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.