Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ostrzeżenie przed fake informacjami z koczowniczej trollowni

Ostrzeżenie przed fake informacjami z koczowniczej trollowni

Kochani, w związku z wypuszczaniem do sieci licznych fake wiadomości, prosimy abyście mieli na uwadze ich źródło pochodzenia i pilnowali tego. W razie gdyby na jakimś blogu/portalu wkradł się błąd, w sensie jego administracja niezamierzenie podała fake informację, to należy to grzecznie i z kulturą zakomunikować. W ubiegłym roku koczownicza trollownia wypuściła informację, powołując się na włoskie media, o chipizacji noworodków w UE w maju tego roku. Informacja została przetłumaczona na wiele języków (w tym i na j. pl) i obiegła globalną sieć. Nie potwierdziła się, a na dodatek fake trollownia zasypuje nas nowymi rewelacjami, które choć możliwe do spełnienia w niedalekiej przyszłości, obecnie są wyciągnięte spod mycki (albo z kapelusza, jak kto woli ;-).

Zwieźć się jednak już nie damy, bo my nie kroczymy za sensacją, ale za Prawdą, i starych misiów na sztuczny miód trollownia już nie nabierze.

Informacyjna wojna trwa bezustannie, bo 24 h na dobę, przeciwko nam, zwykłym zjadaczom chleba. I w każdej sekundzie musimy mieć tego świadomość. Nie zrażajmy się tym jeśli daliśmy się zwieźć, bo i któż się nie dał? Człowiek jednak musi uczyć się na błędach i dwa razy do tej samej dziury nie wpadać.

Poniżej portal przed którym przestrzegamy. Choć profesjonalnie prowadzony, jest fabryką dezinformacji:

http://nationalreport.net

(ile podobnych fake portali jest w sieci?)

Kilka przykładowych dezinformacji z powyższego portalu, których należy unikać:

Papież Franciszek publicznie popiera implanty RFID

Tlumaczenie z: http://govtslaves.info/pope-francis-publicly-supports-rfid-implants/

(Na wstępie powołują się na National Report)

aW kontrowersyjnym posunięciu dla Kościoła Katolickiego, Papież Franciszek wystąpił z publicznym poparciem dla technik chipowania ludzi (RFID Chip) wskazując niezwykły potencjał tego wynalazku dla ludzkości. Źródłem oburzenia jest fakt, że wielu Ewangelików, Fundamentalistów i Katolików uważa implanty RFID za Znamię Bestii opisane w Biblijnym przedstawieniu końca świata.

Podczas jednego z rutynowych, cotygodniowych przemówień, wyraził on swoje poglądy co do techniki RFID, i zapewnił wiernych, że nie ma żadnego niebezpieczeństwa dla ludzkiego ducha ze strony implantu: „Dokładnie przeegzaminowaliśmy Pismo Święte i mogę skonkludować, że nie ma tam niczego co by w jakiś sposób sugerowało diaboliczne źródło Chipów RFID. Raczej, te urządzenia są boskim błogosławieństwem dla ludzkości i rozwiązaniem na wiele problemów świata.”

Kontynuował i przekonywał wierzących do bycia bardziej otwartymi dla współczesnych genialnych osiągnięć techniki pojawiających się każdego dnia. Wyjawił swój entuzjazm aby uczynić obowiązkowym implantacje Chipów RFID dla wszystkich pracowników i mieszkańców Watykanu.

Ostatniego miesiąca NBC oznajmiło, że przewiduje w roku 2017 wszyscy Amerykanie będą mieli implanty wszczepione. Nie jest to wielkim zaskoczeniem biorąc pod uwagę rosnące uzależnienie ludzkości od technologii. Z pojawieniem się na rynku produktów typu GOOGLE GLASS, połączenie człowieka i maszyny nieodwracalnie się zbliża. Masowa implantacja byłaby ogromnym krokiem naprzód we wspaniałą, utopijną przyszłość.

Pod koniec zeszłego roku obywatele miasta Hanna w stanie Wyoming (USA) pomogli w praktycznym teście implantacji. Wszyscy w tym miasteczku maja wszczepiony pod skórę chip pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym, używany jako dowód tożsamości i metodę płatniczą. Mieszkańcy wyrażają się bardzo pozytywnie i są dumni z bycia pierwszymi zaimplantowanymi Amerykanami.

Implanty maga być pomocne w kilku aspektach współczesnego życia. Przestępstwa typu kidnapingu i kradzieży tożsamości przestałyby istnieć. W przypadkach medycznych gdy pacjent jest nieprzytomny, lekarz mógłby uzyskać ważne detale o historii choroby przez skanowanie chipu, i dla tych, którzy uwielbiają zakupy, nigdy więcej nie muszą nosić łatwych do kradzieży pieniędzy i łatwych do zgubienia kart. Teraz autentycznie cala bankowa informacja jest w Twojej dłoni! Z papieskim wsparciem i błogosławieństwem, zainteresowanie implantacją Chipami RFID z pewnością znajdzie szerszą akceptację członków kościoła. To, miejmy nadzieję, popchnie całą sprawę w stronę tak potrzebnej ogólnej akceptacji.

PRZYMUSOWA CZIPIZACJA USA JUŻ TRWA!

Źródło pierwotne: http://nationalreport.net/wyoming-christians-report-forced-obamacare-rfid-chipping/

aTo, o czym tak długo mówili jak o źle absolutnym, już jest wdrażane w życie.

Eksperyment totalnego zniewolenia ludzkości USA rozpoczęły od swoich obywateli. Dlaczego mówimy o czipizacji ludzi jak o zniewoleniu? Ponieważ technologia ta nie jest realizowana dobrowolnie, tylko przymusowo. Oraz refleksje na temat metafizycznego sensu innowacji.

„Administracja stanu Wyoming (USA ) rozpoczęła program chipizacji ludności. W dzielnicy Hanna stanu Wyoming wydano dekret, który mówi o obowiązkowej instalacji czipu osobom otrzymującym świadczenia socjalne i pracującym dla agencji rządowych.

Proces czipizacji ( MINI RFID), uruchomiony zarządem stanu Wyoming , przewiduje automatyczną identyfikację obywateli. Chip – mini-komputer o pojemności 100 GB , który zawiera różne rodzaje informacji: medyczną, informację o ubezpieczeniu, numer prawa jazdy, historię kredytową, historię karalności itd .

Ludność stanu Wyoming ma różny stosunek do wszczepiania MINI RFID – od skrajnie pozytywnego po negatywny. Jeden obywatel mówi, że dziwi się jak kiedyś żył, bo teraz, po zainstalowaniu chipa, może robić zakupy bez konieczności noszenia portfelu. Natomiast samotna matka narzeka, że nie może odmówić pomocy państwa i zmuszona jest do zainstalowania MINI RFID. Niektóre, będąc zwolennikami innowacji technologicznych, są dumni z rozwoju zaawansowanych amerykańskich technologii, które pomogą zapobiec aktom terroryzmu.

Ostre odrzucenie program czipizacji wywołał wśród wierzącej ludności chrześcijańskiej, która wierzy, że jest to opisane w proroctwach biblijnych jako znak na rękach ludzi ” liczby Bestii „. Osoba, która ma tę liczbę, będzie cierpieć w piekle.

Należy zauważyć, że większość mieszkańców stanu Wyoming cieszy się instalacji MINI RFID, ponieważ to bardzo ułatwia życie – łatwiej przejść badania lekarskie, rodzice będą bardziej spokojni o swoje dzieci i tak dalej.

Jednak osoby poddane czipizacji zaczęły skarżyć się na poczucie zmęczenia, bezsenność, oraz pojawienie się lęku.”

*********************

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.