Strona główna > NWO > Apokalipsa > Ostatnią zagrywką będą kosmici z innych planet

Ostatnią zagrywką będą kosmici z innych planet

Judeomason, naukowiec Stephen Hawking straszy ludzkość niebezpieczeństwem pochodzącym od kosmitów i możliwością kolonizacji przez nich Ziemi.

a11

Jeden z najbardziej wpływowych i sławnych szerokiemu społeczeństwu fizyków teoretycznych współczesności, brytyjski naukowiec i judeomason, Stephen Hawking, wystąpił w krótkometrażowym filmie dokumentalnym w którym ostrzega Ziemian przed kontaktami z pozaziemskimi cywilizacjami, donosi gazeta „The Daily Mail”. Film ukazał się na portalu „Curiosity Stream”. W ciągu 25 minut Stephen Hawking opowiada o nowym projekcie w dziedzinie poszukiwania pozaziemskich cywilizacji.

Judeomason Hawking jest znany z tego, że podpisał deklarację popierającą teorię ewolucji i ostro opowiadał się przeciwko dopuszczeniu w państwowych szkołach USA nauczania koncepcji według której życie, ludzkość, planeta Ziemia a także wszechświat w ogóle, uważane są za bezpośrednie stworzenie dokonane przez Stwórcę albo Boga.

W szczególności fizyk prowadzi wirtualną podróż na egzoplanetę Gliese 832c, która znajduje się w gwiazdozbiorze Żurawia. Jest ona pięciokrotnie masywniejsza od Ziemi ale podobna do niej pod względem innych cech. 

„Jeżeliby na Gliese 832c było inteligentne życie to już byśmy je usłyszeli” – uważa Stephen Hawking. „Ale pewnego razu Ziemianie otrzymają sygnał z podobnej planety i nie powinniśmy spieszyć się z odpowiedzią. Spotkanie z rozwiniętą cywilizacją będzie podobne do spotkania Krzysztofa Kolumba z rdzennymi Amerykanami, które to spotkanie, dla tych ostatnich, nie zakończyło się zbyt dobrze”.

Według niego Ziemianie nie powinni dążyć do kontaktu z pozaziemskimi cywilizacjami chociaż ich poszukiwania nie należy przerywać. Naukowiec uważa, że po nadejściu sygnału, ludzkość musi się utajnić ażeby uniknąć prowdopodobnego niebezpieczeństwa pochodzącego od kosmitów z innych planet i kolonizacji , przez nich, Ziemi. 

„Patrząc na gwiazdy zawsze wyobrażam sobie, że tam ktoś jest” – mówi Stephen Hawking. „Im jestem starszy tym większą mam pewność, że nie jesteśmy sami”.

Źródło: https://rg.ru

—————————————————————————————————————

Od Redakcji www.3rm.info – Pragniemy wszystkim przypomnieć o tym, że ostatnim straszakiem ludzkości, po mitycznym międzynarodowym terroryzmie, będzie właśnie zagrożenie pochodzące od kosmitów z innych planet.

O tym właśnie przestrzegał adept rządu światowego, judeomason Werner von Braun, „ojciec” amerykańskiego programu kosmicznego, zmarły w 1977 roku. Dokładnie  opisał program pachołków Antychrysta w kwestii utworzenia „nowego porządku świata”. To właśnie on pozostawił najbardziej przekonujący i mrożący duszę pośredni dowód istnienia tajnego programu kosmicznego.

a33

„Werner von Braun mówił, że zgodnie z tą strategią za pierwszego naszego wroga powinni być uważani Rosjanie…Następnie naszymi wrogami powinni zostać terroryści i to powinno mieć miejsce w najbliższym czasie…Po nich wrogiem trzeba ogłosić „szaleńców” z krajów trzeciego świata. Teraz nazywamy ich „państwami siejącymi niepokój”. Ale doktor von Braun mówił, że staną się oni trzecim wrogiem do walki z którym będziemy rozmieszczać broń w kosmosie. (Rozumie się, że taka broń będzie posiadała kolosalną siłę niszczycielską od której już tylko krok do możliwości zniszczenia całej planety albowiem właśnie taką moc powinna ta broń posiadać do walki z asteroidem, wystarczająco dużym żeby zniszczyć Ziemię albo przynajmniej całe życie na niej)”.

Następnym wrogiem będą asteroidy. Pierwszy raz mówiąc o tym doktor von Braun nie mógł się powstrzymać od śmiechu. Asteroidy – do walki z nimi będziemy musieli tworzyć nową broń kosmiczną.

„Ale najśmieszniejsze było to, że doktor von Braun mówił o „obcych”, „kosmitach”. Oni powinni stać się ostatnim straszakiem. Raz po razie, na przestrzeni tych czterech lat, w ciągu których znałam go i przygotowywałam mu przemówienia, on nieustannie wyjmował tę kartę. „I pamiętaj Carol, ostatnią kartą będą kosmici. Będziemy musieli umieszczać w kosmosie broń do walki z nimi, ale to wszystko kłamstwo”. 

Kto ma rozum niech rozumie!

Za: http://3rm.info/main/64452-posledney-kartoy-stanut-prishelcy-mason-uchenyy-hoking-pugaet-chelovechestvo-opasnostyu-ishodyaschey-ot-inoplanetyan-i-vozmozhnoy-kolonizaciey-zemli.html

Publikacja: 23.09.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *