Strona główna > NWO > Ostateczny Cel GMO

Ostateczny Cel GMO

W całej Ameryce, od Hawajów do Kalifornii, szaleje debata nad znakowaniem żywności GMO, w wielu przypadkach, nawet nad całkowitym zakazem upraw GMO. Niektóre powiaty ( Big Island na Hawajach,  hrabstwa Jackson i Josephine oraz hrabstwa w stanie Oregon) zastosowały ​​lokalne przepisy zakazujące hodowlę upraw genetycznie zmodyfikowanych. Vermont był pierwszym stanem, który to zrobił. Ponadto, aż 60 krajów ogranicza lub zakazuje uprawy GMO. Zanim omówimy ostateczny cel GMO, zacznijmy od zdefiniowania GMO.

imagesQ4KZX9TV

Co to jest GMO?

GMO jest tworzone, gdy DNA jednego gatunku roślin jest skrzyżowane z DNA zupełnie innego gatunku. To nie jest tradycyjne krzyżowanie, które było praktykowane przez tysiące lat. Różne szczepy roślin wykorzystuje się do produkcji nowych ras tzw. Hybryd, to jest naturalny proces występujący od pokoleń.

Modyfikacja genetyczna polega na sztucznym wstrzykiwaniu DNA w DNA zupełnie innego gatunki roślin. Jest opisywana jako mieszanie pionowe, a nie poziome. Takie połączenie nie występuje w przyrodzie, a więc nie mamy pojęcia jakie będą długoterminowe konsekwencje takiego procesu. Modyfikacja genetyczna jest przeprowadzona pod hasłem biotechnologii przez duże międzynarodowe korporacje takie jak Bayer, BASF, Dow, Syngenta, Dupont Pioneer i niesławne Monsanto, które zostało wybrane najbardziej znienawidzoną korporacją na świecie kilka lat z rzędu.  W ponad 50 krajach, każdego roku organizowane są „Marsze przeciwko Monsanto”!

big_6

Wielka Biotechnologia

Firmy te zostały przemianowane jako przedsiębiorstwa biotechnologiczne, ale są one w zasadzie firmami chemicznymi i farmaceutycznymi – wiele z nich ma bardzo mroczną historię. Bayer i BASF były częścią konglomeratu IG Farben, produkującego broń chemiczną dla finansowanych przez Bush/ Rockefeller nazistów. Jeśli chodzi o ciemną przeszłość, wygrywa Monsanto, które produkowało substancje rakotwórcze Agent Orange, DDT, Dioksyn i Lasso. Produkowali również RBGH (rekombinowany bydlęcy hormon wzrostu), hormon powodował choroby krów, a także ludzi którzy spożywają mleko. Jednak Monsanto przekupił FDA w wysokości 1-2 milionów dolarów , aby hormon zalegalizować.

http://www.responsibletechnology.org/fraud/The-World-According-to-Monsanto-September-2008

Monsanto przejęło także rozwój aspartamu, sztucznego słodzika którego zażywanie może wywoływać aż 92 niepożądane skutki uboczne, w tym nieodwracalne uszkodzenia mózgu i śmierć.

http://www.sweetpoison.com/aspartame-side-effects.html

Na szczycie tego wszystkiego, jest to, że Monsanto, produkowało przez 50 lat PCB (Tworzywa sztuczne klasyfikowane jako trwałe zanieczyszczenia organiczne), które są teraz praktycznie wszechobecne w tkankach ludzi i zwierząt na całym świecie.

GMO sieje spustoszenie dla zdrowia człowieka

Wiedząc to wszystko, byłoby mądrze, spojrzeć na GMO ze zdrową dozą sceptycyzmu. Badania naukowe pokazują, że sceptycyzm jest zasadny. W ostatnich latach wiele prac naukowych wykazało, że GMO jest bardzo szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Francuski naukowiec Seralini wykazał, że szczury, którym podawano GM kukurydzy Monsanto miały poważne uszkodzenia wątroby i nerek, oraz rozwinięte nowotwory złośliwe, w zaledwie 4 miesięcy.

http://www.gmoseralini.org/wp-content/uploads/2012/11/GES-final-study-19.9.121.pdf

Inne badania wykazały, że GMO jest odpowiedzialne za wiele schorzeń, w tym niewydolność narządów, autyzm, alergie , astma, sterylność, śmiertelność noworodków, zaburzenia trawienne, zapalenia jelit, zaparcia, choroba nerek, choroba Crohna serca i inne.

http://www.collective-evolution.com/2014/04/08/10-scientific-studies-proving-gmos-can-be-harmful-to-human-health/

Dlaczego są takie straszne skutki uboczne GMO?  Dlatego, że GMO są to całkowicie nowe organizmy z DNA którego nigdy wcześniej nikt nie widział. Proces tworzenia GMO polega na przypadkowym łączeniu genów prowadząc do mutacji genowych. Kiedy spożywamy żywność GM, system odpornościowy naszego organizmu traktuje go jako podmiot obcy, a więc zaczyna atakować go, a ciało dostaje stanu zapalnego. GMO wywołuje stan zapalny, jest ukrytym źródłem wielu chorób autoimmunologicznych (np. zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, itp. ) oraz inne choroby, takie jak cukrzyca, choroby Alzheimera i nowotwory.

images

Pestycydy przemysłowe: RoundUp (glifosat)

Niestety, to nie koniec. GMO idzie ramię w ramię z pestycydami przemysłowymi. W rzeczywistości, Monsanto opracowało GMO jako sposób aby zwiększyć sprzedaż swoich chemicznych pestycydów i herbicydów. Najgorszy jest RoundUp, którego składnikiem aktywnym jest glifosat. Glifosat jest bardzo toksyczny dla praktycznie wszystkich form życia. Kiedy spożywasz żywności GM Monsanto, dostarczasz swojemu organizmowi również dawkę glifosatu, który jest odpowiedzialny za przewlekłe zmęczenie, wady wrodzone oraz nowotwory.

Gut-Wrenching: New Studies Reveal the Insidious Effects of Glyphosate

To staje się jeszcze bardziej szalone.  Genetyczna kukurydza monsanto, nazywana kukurydzą Bt, został zmodyfikowany w celu wytwarzania, środka owadobójczego, który zabija szkodniki. Brzmi świetnie, ale problemem polega na tym, że kiedy ją spożyjesz, nasze trawienie nie zatrzymuje kukurydzy Bt przed dalszą produkcją pestycydów. Kukurydza Bt może zrobić z organizmu człowieka fabrykę pestycydów!

http://www.responsibletechnology.org/gmo-dangers/health-risks/articles-about-risks-by-jeffrey-smith/Genetically-Engineered-Foods-May-Cause-Rising-Food-Allergies-Genetically-Engineered-Corn-June-2007

Frankenfood

Biorąc pod uwagę te wszystkie szokujące informacje to nic dziwnego, że ludzie nazywają „żywność GM jako Frankenfood”. Niestety, GMO i biotechnologia objawiane są jako triumf nauki, podczas gdy w rzeczywistości stanowią one wielkie zagrożenie dla ludzkości. Raz zastosowane, zaczynają zanieczyszczać pola nie-GMO i tym samym niszczyć uprawy, które wcześniej były w 100% organiczne.

Tak więc, co jest ostatecznym celem GMO? Na to pytanie można odpowiedzieć na wiele sposobów. Zaczniemy od najbardziej oczywistego powodu i krok po kroku przejdziemy dalej do głębszego znaczenia, dlaczego GMO zostało stworzone.

imagesZH19D1M7

Ostateczny cel GMO # 1: Pieniądze

Już na poziomie najbardziej powierzchownym, widzimy że Wielka Biotechnologia robi olbrzymie pieniądze sprzedając GMO. Po tym jak rolnicy przechodzą z upraw ekologicznych na uprawy GM, wchodzą cykl zależności, gdzie potrzebne są coraz większe ilości pestycydów w celu zapewnienia, że ​​rośliny będą rosły. To jednak nie wszystko, Monsanto i im podobne korporacje produkują tzw. „nasiona terminatora”, rośliny z nich rosną tylko raz i nie wytwarzają nasion – w związku z tym rolnicy muszą kupować nowe nasiona co roku!

Ostateczny cel GMO # 2: Globalna kontrola podaży żywności

Henry Kissinger powiedział kiedyś: ” Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludzi.”Nie jest tajemnicą, że globaliści, którzy chcą skonfigurować globalną dyktaturę New World Order chcą mieć pełną kontrolę światowych zasobów żywności.  Biotechnologia unicestwia drobnych rolników z ich uprawami monokulturowymi na dużą skalę. Jeśli ta tendencja się utrzyma, może dojść do tego, że będzie kompletny monopol na dostawy żywności.

Ostateczny cel GMO # 3: Niszczenie zdrowia ludzi i wyludnienie

Możesz być pewien, że globaliści stojący na szczycie piramidy, tak jak kierownictwo firm Biotechnologicznych, są w pełni świadomi szkodliwego wpływu GMO. Jak na ironię, Monsanto ma w swojej siedzibie restaurację w której jest sprzedawana w 100% żywność organiczna!  GMO to kolejny stopień do osłabienia populacji i zniszczenia ludzkiego zdrowia. Populację chorych jest znacznie łatwiej kontrolować niż zdrowych. Obecnie wdrażanych jest wiele technik depopulacji – od fluoru do szczepionek, od chemtrails do GMO czy promieniowania EMF – są to niewidoczne „soft-kill” czyli „wolno zabijające” metody, które nie zabijają w ciągu jednej nocy (to byłby zbyt oczywisty sposób), ale raczej stopniowo obniżają twoją witalność i czynią cię zmęczonym i słabym.

tumblr_mrsf7pPCvn1r7yhvfo1_1280

Ostateczny cel GMO # 4: modyfikowanie genetyczne ludzi

Wreszcie dochodzimy do tego, co może być największym celem GMO: wymiana ludzkiego kodu genetycznego. Decyzja o „uwolnieniu” GMO „na wolność” i pozwolenie by było uprawiane na otwartych polach, miała ogromne znaczenie. Dżin został wypuszczony z butelki, a teraz będzie bardzo trudne lub wręcz niemożliwe, aby kiedykolwiek umieścić go w niej z powrotem. Jak wspomniano powyżej, uprawy GMO zanieczyszczają i uniemożliwiają uprawy roślin niezmodyfikowanych genetycznie. Stało się tak w 2013 roku w stanie Oregon, gdzie pszenica GMO trafiła na pola pszenicy niezmodyfikowanej genetycznie. Kraje takie jak Japonia i Chiny odmówiły i odesłały duże transporty upraw z USA z powodu skażenia genetycznego!

GM Wheat Contamination in Oregon Fields; Japan Halts Some US Wheat Imports

Ci, którzy chcą dostępu do zdrowej żywności, czeka ogromna bitwa aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się GMO. Aby zwiększyć zniewagę szkody, Monsanto ma zwyczaj pozywać rolników ekologicznych za kradzież ich „własności intelektualnej”, gdy nasiona GMO porwane przez wiatr, przypadkowo zapylają pola ekologiczne!

Wszystko to jednak nie jest przypadek. Każdy, kto zdecydował puścić GMO w świat musiał wiedzieć, że skażenie genetyczne będzie ostatecznie nieuniknione .

Cała istotą sprawy jest: Wymiana ludzkiego DNA i genetyczna modyfikacja ludzkości.

Kiedy spożywasz produkty GMO, Twój kod genetyczny jest przepisany i zastąpiony. Jak wykazano w badaniach, niektóre formy żywności GMO rzeczywiście uciszają pewne geny – to jest bardzo niebezpieczne terytorium. Dzieci, które urodziły się z wyciszonymi genami zazwyczaj umierają w wieku 5 lat, a jako dorośli bardzo chorują. Pozwalając na to aby Twoje geny były bez Twojej świadomej zgody modyfikowane i manipulowane, godzisz się z atakiem na najbardziej podstawowe aspekty Twojego istnienia: zdrowie, suwerenność i autonomię.

Expert Scientific Opinion

 Pytanie za milion dolarów

Teraz jest pytanie za milion dolarów: „Dlaczego chciwi menedżerowie firm biotechnologicznych lub inni elitarni planiści pozwalają na używanie GMO, wiedząc, że mogą zainfekować całą planetę i ostatecznie siebie też?”

Istnieje kilka odpowiedzi: albo w jakiś sposób, mogą uciec pladze GMO i znaleźć bezpieczne schronienie z nieskończonymi zapasami żywności ekologicznej (mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę wysokie prawdopodobieństwo krzyżowego zapylenia);  mogą korzystać z zaawansowanych technologii (która nie jest dostępna dla mas) i leczyć każdą chorobę spowodowaną przez GMO. Ale możemy pójść jeszcze głębiej.

polska-wolna-od-gmo

Czego pragnie „Ciemna Siła” stojąca za GMO

Agenda GMO wspiera trans humanizm, który próbuje połączyć człowieka z maszyną. Jest w tym coś wyraźnie nieludzkiego. Globalistów nie obchodzi, że jakaś konkretna jednostka ludzka umiera, ponieważ działają oni z innego poziomu, chcą kontrolować ludzi oraz ich umysły.  Oni korzystają z GMO aby osłabić zdrowie ludzkości, by trudniej było nam oprzeć się ich psychicznym atakom.

Jeśli ludzie naprawdę zdołają pojąć ogrom tego, co jest stawką w tej walce – integralność genetyczna naszej planety, roślin i zwierząt – być może zrozumieją tą ogromną zbrodnię przeciwko ludzkości jaką jest GMO. Może wtedy ludzie zrozumieją dlaczego producenci GMO powinni być traktowani jak terroryści.

Należy robić wszystko, aby uniknąć GMO! Kupować żywność z certyfikowanych ekologicznych lub nie-GMO upraw.  Należy czytać etykiety opakowań żywności w celu wykrycia składników genetycznie zmodyfikowanych.

Dołącz do kampanii  „STOP DLA GMO W POLSCE” oraz „POLSKA WONA OD GMO”

podpisz petycje na stronie http://www.icppc.pl/antygmo/ oraz http://www.polska-wolna-od-gmo.org/

Przyszłość ludzkości zależy od Nas!

Przygotował: Michał KK

Źródło:

The Ultimate Purpose of GMOs

Zobacz także:

Depopulacja celem globalistów: raport H. Kissingera

Monsanto – Historia Zniewolenia Ludzkości

8 thoughts on “Ostateczny Cel GMO

 1. z tym kupowanie u certyfikowanych byłbym bardzo ostrożny, jeśli ktoś ma możliwość powinien kupować na wsi ”od baby”, której nie stać na środki chemiczne, warto się też zaprzyjaźnik z robakami – skoro one przeżyły, to nasze szanse rosną (jesteśmy znacznie bardziej odporni)

 2. z tym kupowanie u certyfikowanych byłbym bardzo ostrożny, jeśli ktoś ma możliwość powinien kupować na wsi ”od baby”, której nie stać na środki chemiczne, warto się też zaprzyjaźnik z robakami – skoro one przeżyły, to nasze szanse rosną (jesteśmy znacznie bardziej odporni)

 3. Polski rolnik opryskuje uprawy roundupem żeby szybciej uschly przed skoszeniem… nie musimy mieć gmo żeby dostac glifosat na talerzu.

 4. Bardzo dobry artykuł, logiczny, spójny, mocno osadzony w tzw. tle (background), przedstawiający cele GMO w narastającej ważności, aż do najważniejszego pytania, stojącego jak oko illuminackiej piramidy, ponad doraźnymi celami:
  Czego pragnie „Ciemna Siła” stojąca za GMO
  Wniosek będący odpowiedzią na to „pytanie za milion”, stanowiący „być albo nie być” człowieka,
  jest porażający.

  Przyznam, że o ile pierwsze cztery „ostateczne cele” nie są mi obce, to po „zajrzeniu w pragnienia Ciemnej Siły”, stwierdziłem, że tu nie chodzi o „wspieranie trans-humanizmu” ale, że jest to główna i najkrótsza droga do odhumanizowania człowieka, bo tylko takiego nieczłowieka będzie można podpiąć do maszyny i uczynić go całkowicie posłusznym bio-robotem.

  Wstępem do tego procesu, jest narzucenie tępym idiotom, mody na plugawienie i oszpecanie pięknego ludzkiego ciała, ohydnymi, odrażającymi tatuażami, mającymi tylko jedno przesłanie:
  jesteśmy znakowanym bydłem.

  Ostatnie najważniejsze pytanie w starciu z Ciemną Siłą brzmi:

  Czy ludzie naprawdę zdołają pojąć ogrom tego, co jest stawką w tej walce….

  Oraz: czy nie jest już za późno!

  Natomiast ta największa ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI jest dokonywana według znanego schematu:

  PROBLEM REAKCJA ROZWIĄZANIE

  PROBLEM:

  Najpoważniejsza instytucja w tym nie istniejącym państwie NIK – Najwyższa Izba Kontroli, opublikowała raport na temat dokonywanego na Polakach LUDOBÓJSTWA, za pomocą trucizn dodawanych do produktów spożywczych, których ogółem Polacy zjadają ponad 2 kg w ciągu roku.

  Trucie Polaków odbywa się pod nadzorem hitlerowskiego herszta Sanepidu, który walczy z dobro czynnymi ziołami, witaminami, mikroelementami, jednocześnie pozwalając wprowadzać na rynek polski setki trucizn dodawanych do żywności.

  Zbrodniarz ten musi być natychmiast aresztowany i skazany co najmniej na dożywocie za każdego zatrutego Polaka, za każdą zatrutą kromkę chleba i każdy zatruty tzw. produkt spożywczy.

  ZBRODNIĘ według raportu NIK ’u upublicznił, wielce szanowny Jerzy Zięba!

  https://www.youtube.com/watch?v=z90jqKL4pbQ – zapoznanie się z tym obowiązkowe dla każdego Polaka!!!!!

  REAKCJA:

  Żądanie pomocy!

  ROZWIĄZANIE:

  Modyfikacja genetyczna Człowieka

 5. Z tym doświadczeniem na szczurach to ciekaw jestem jak robili ??
  Jesli wzięli 500 sztuk losowo podzielili 2 x po 250szt.
  I jeśli jedne były karmione kukurydzą GMO a drugie zwykła. I
  tak im badania wyszły to OK. Natomiast jeśli wzięłi mało reprezentatywną grupę
  szczurów … to wyniki można wg mnie dość dowolnie naciągać.
  Jedząc codziennie 2 duże kotlety z karkówki z ekologicznej Świnki
  (która koło GMo to nawet nie stała i nie była karmiona) …
  to też mogę wyciągnąc wniosek że „ekologiczna” karkówka sprzyja
  rozwojowi miażdżycy, sprzyja udarom
  i powoduje drastyczny wzrost cholesterolu.
  Sam nie jestem zwolennikiem GMO … ale boję się że w dłuższej perspktywie czasu
  od tego nie da się uciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *