Strona główna > Felietony > „Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej”…

„Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej”…

Tak – świat jest skażony i zatruty od wieków już, żydowską amoralnością i pogardą.

a

Owszem – Żydzi są przyczynkiem, powodem i autorami nienawiści, co jest smutne, niezrozumiałe, złe…złe…ale Prawdą.

Nic mnie nie martwi i nic mnie nie przestrasza. Nic mnie też nie obchodzą opinie innych ludzi, a nawet innych autorów ‘skrajnie prawicowych’ stron. Niechaj sobie każdy gra swoją rzeczywistością i jej postrzeganiem. Ja już przekroczyłem cienką czerwoną linię…

Co można zrobić…?

Ze mną…? No już tylko ‘seryjny samobójca’, lub ‘bezobjawowa schizofrenia’ pozostają chyba…

Tak więc doprowadziliśmy nasz świat do takiej sytuacji, w której przedstawiciele narodu wybranego do wiecznego potępienia, nadają ton kłamstwu i pogardzie, eskalują nienawiść i hipokryzję. Ten świat tylko z zewnętrznej fasady przypomina szkielet łacińskiej cywilizacji, tak naprawdę będąc jedną wielką lożą masońską, służącą do zniewalania milionów zwykłych ludzi, którzy pragną szczęścia…

Tak, oni pragną szczęścia i normalności, ale są szczuci i opluwani dezinformacją. Nie tyczy to tylko Polski, ale coraz bardziej całego świata – ze szczególnym uwzględnieniem Europy.

Piszę sobie takie słowa proste i prosto mówię, iż nie wiem i nie wyobrażam sobie dalszego istnienia w takim burdelu, jakim jest cały żydowski świat.

Żydzi są skazani – poprzez swą nienawiść dla innych ludzi – na wieczne potępienie i piekło, więc cała reszta ( doczesność ) jest już mniej ważna. Oczywiście – 99.9% ludzi, bardzo jest przywiązana do życia i bardzo chce być ‘szczęśliwa’…albo i nawet szczęśliwa…Nie widzą że wszystko wokół jest złe, opiera się na antywartościach antyświata, kierowanego przez antynaród służący antychrystowi. Żydzi to naród przeklęty!

‘Mądrzy’ i ‘wyważeni’ (albo wywarzeni) publicyści – nawet z podziemia – nigdy tak nie napiszą wprost, więc napisać to musi ktoś nienormalny. No więc piszę ja.

Szkoda że nie dało się normalnie żyć, ale to też nie tylko od naszego pokolenia zależało, że nie mieliśmy za bardzo szans, albo sobie ich nie stworzyliśmy. Żydowski antyświat jest kreowany już w sumie od dobrych kilku stuleci – na pewno i ‘na sto’ od tzw. rewolucji francuskiej, która ostatecznie zgwałciła zasady i Boski Porządek. Co mogliśmy zrobić…? Wiele! Wszystko zmienić!

A jednak nie napiętnowaliśmy Żydów i ich nienawiści, dając się tym samym nazwać bydlętami – bo oni tak nazywają wszystkich nieżydów – jakby ktoś nie wiedział!

Żyd może – a nawet powinien! – pogardzać człowiekiem z innego narodu i go wykorzystywać, oszukiwać…Może nawet zabić – ich ‘bóg’ wręcz pochwala takie postępowanie i za to nagradza…

Co powiedzieć…?

Współczuć…Tyle że na współczucie chyba już za późno. Tyle razy pisałem o kłamstwie założycielskim tzw. nowego świata, którym było przekupienie rzymskich żołnierzy przez Żydów, by ci powiedzieli, iż Ciało Chrystusa zostało wykradzione z Grobu przez Rodzinę, by ukryć Boskość Pana i Jego Zmartwychwstanie!

By ukryć własną pomyłkę, odrzucenie Mesjasza, zamordowanie Go i zatwardziałe pozostanie w grzechu!

Tak jest do dziś, a żydowska amoralność jest przyczynkiem wszystkich praktycznie konfliktów na Ziemi!

System finansowy utworzony przez ten podły narodek, zawładnął całym światem, a że jest oparty na pogardzie i wykorzystywaniu innych ludzi – jest też przyczynkiem do frustracji, poczucia niesprawiedliwości i wybuchów gniewu…

Boże ( Jezu! ) – ile tej nienawiści kreowanej z premedytacją, jest w naszym świecie!

Świecie ślepych ludzi…Jak ci Ślepcy z obrazu Bruegla…Cała ludzkość zmierza bezwolnie, lub zakłamanie w kierunku zbydlęcenia, upadku, roli niewolników.

Ludzie ( nieliczni świadomi!) boją się mówić Prawdy w obawie o własną pozycję, lub w obawie o życie po prostu. To mnie nie dziwi poniekąd, gdyż na pewno każdy kocha swoją rodzinę i nigdy nie wystawi jej na niebezpieczeństwo…A takie są realia tego świata i ‘czeciej erpe’, że ludzie niepokorni są mordowani!

Żydowski spisek nie jest konspiracją ludzką – to spisek szatana.

Naród żydowski jest narodem przeklętym.

W sensie wspólnotowym, nację tą można w sumie przyrównać właśnie do księcia ciemności.

On wypowiedział posłuszeństwo Bogu, wyparł się Go, pragnął wywyższyć ponad wszystko siebie.

Taką drogą właśnie – co najmniej od 2000 tysięcy lat – podążają Żydzi.

Zdradzili Boga, zamordowali. Okłamali samych siebie, próbując też okłamać resztę świata. Brną w nienawiść, a ta nienawiść napędza ich sens i cel istnienia!

Przykro mi – jedyną konkluzją jest ta, iż Żydzi są zaprzedani diabłu…

‘Mądrzy’ redaktorzy prawicowi, niechaj się teraz śmieją.

Niech Wyborcza używa mojego przykładu, jako exemplum osobnika chorego psychicznie – ‘z nienawiści’ do Żydów i straszy z tego powodu ‘normalnych’ ludzi ( czyli zwykłych niewolników, ‘świnie’ – jak to o nich mówią Żydzi ) faszyzmem!

Ja nie chcę być źle zrozumiany, ale mówię wprost. Wiem i pamiętam, że Pan Jezus nigdy nie kazał nam głaskać takich osobników po głowach i ‘jednać’ się z nimi.

Nie Mówił o ‘grzechu antysemityzmu’.

aPan Jezus wywalił ‘na kopach’ żydowskich faryzeuszy ze świątyni Boga!

On batem ich łoił po karkach!

Za ich niegodziwość!

Za zdradę Prawdy!

Za pogardę dla innych!

Oni zaś Jego za Tę Prawdę Ukrzyżowali!

…………………………………………….

Oni czynią to nadal każdego dnia – a ze świata uczynili piekło!

Na taki świat nie ma ani mojej zgody, ani chęci w nim życia….

Każdy dzień rzeczywistości tego świata – ze szczególnym zwróceniem uwagi na Polskę – jest obrazem tej pogardy, a ludzie zostali sprowadzeni do roli bydląt!

W takim razie konkluzja naprawdę jest taka, iż mamy do czynienia z ostateczną rozgrywką Dobra ze złem i zaistniałym tutaj szatańskim spiskiem. Nie ma znaczenia czas i długość życia. Nie mają znaczenia materialne okoliczności tego życia.

Znaczenie ma Twój wybór. I w dupie z jebanym żydowskim terrorem politycznej poprawności!

Jeśli wybierasz Prawdę to musisz być gotowy na wojnę, poświęcenie, cierpienie i śmierć na tym świecie…Ja powoli dochodzę do swojej, ostatecznej konkluzji…

Goły

Źródło: http://ostatniakohorta.wordpress.com/2013/12/26/ostateczne-rozwiazanie-kwestii-zydowskiej/

Redakcja: Polecamy zapoznać się z blogiem autora. Niestety, w Polsce jest tylko nieliczna garstka takich wojowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.