Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ostateczne rozwiązanie kwestii „prezydenta” Potockiego

Ostateczne rozwiązanie kwestii „prezydenta” Potockiego


Poniższe materiały wideo przeznaczone są dla wszystkich Czytelniczek/Czytelników W-P interesujących się polskojęzyczną szurią na YouTube i mamy nadzieję, że u każdej/każdego z nich rozwieją wszelkie wątpliwości nt działania p. Potockiego, który pod swym sztandarem jednoczy takie super patriotyczne środowiska, jak pogańskich turbosłowian, skrajnych kremlofilii, a nawet ezoterycznych szarlatanów od new age.

Redakcja na forum powstrzymuje się od prywatnych uwag i uszczypliwości. Ta witryna została założona aby drążyć Prawdę i odkłamywać kłamstwa, ponieważ Prawda to nasza jedyna broń. Od początku taka jest, była i będzie jej idea. Nie jesteśmy propagandzistami, ale hobbystami Prawdy i działamy społecznie, niezależnie i w naszym, polskim, wspólnym interesie.

Sympatyków p. Potockiego prosimy o merytoryczne udowodnienie, bez oczerniania autora, czy w materiałach Radosława Patlewicza pojawiły się kłamstwa, pomówienia i manipulacje nt p. Potockiego, co często jest im zarzucane, ale niestety bez żadnych szczegółów. Prosimy zatem bez obaw o ich merytoryczne wykazanie w komentarzach pod artykułem (komentarze nie są moderowane, wyjątkiem są wpisy z linkiem http – te z powodu zabezpieczeń oczekują na akceptację).

Z wyrazami należnego szacunku

Redakcja W-P

Kim Jest Jan Potocki? Parę słow o sobie:

Materiały wideo Radosława Patlewicza nt Potockiego i jego działalności:

CZ. I

CZ. II

CZ. III

CZ. IV

P.S. Suplement:

„Rozbijcie naród na partie i sekty. Rzucajcie posiew najponętniejszych i najbardziej utopijnych idei, a osiągniecie dwa cele: znajdziecie zawsze grupę, gotową zebrać się dokoła każdej idei, jaką rzucicie, a następnie ujrzycie, że jej stronnicy rozbiją się sami na różne grupy.” Protokoły Mędrców Syjonu.


15 thoughts on “Ostateczne rozwiązanie kwestii „prezydenta” Potockiego

 1. Ufacie tutaj, ze ktos mialby poswiecic godzine swojego zycia, aby dac sie tutaj przez wam, dalej manipulowac?
  Strasznie zalosne, ze sie do takich niskich metod uciekacie!

  Pozostaje pytanie, dlaczego cala ta waszy akcja!!!?

  Nie dosc jest barbazynstwa, wszedzie wkolo, ze musicie dolaczyc sie do tego i wy!ß

  Odkryliscie w ten sposob definitywnie swoje karty i oficjelnie skreslam was z mojej listy odwiedzanych stron!

  A dieu!

  1. Jakich niskich metod i manipulacji? Pod adresem witryny za sprawą p. Potockiego padły bolesne słowa (część nie dopuściłem do publikacji), oskarżenia i zarzuty, przez co i mnie poniosły emocje. Daję możliwość merytorycznego zgrillowania filmów o p. Potockim i wykazania autorowi i pozostałym sceptykom rzekomych kłamstw, o czym nawet można twórcę poinformować. Wtrącać się nie mam zamiaru i gwarantuję, że nie dojdzie do żadnej jatki i poróżnienia z administracją w-p.

   Cóż więcej jeszcze mogę zrobić? Argumenty na stół od strony p. Potockiego i dosyć waśni.

  2. Ale o jakie barbarzyństwo chodzi panie Pasko? o brak poparcia dla „hrabiego” Potockiego?
   Manipulacją nazywa pan publikowanie o nim negatywnych opinii i informacji?
   Czy nie powinien każdy mieć okazji skonfrontowania różnych „za i przeciw” zanim zdecyduje czy udzieli danej osobie kredytu zaufania? Skąd to oburzenie? A może chodzi o coś innego?
   We mnie, na przykład, więcej nieufności budzi bezkrytyczne (często wręcz fanatyczne) poparcie niż, przesadzona nawet, krytyka.
   Zdrowy dystans nikomu jeszcze nie zaszkodził.

 2. No dobra Potocki jest taki zly. pojdziemy dalej głosowac na pis i po. Tak ze na pewno czeka nas niewolnictwo. W takim razie po co Potocki oczernia tak tych zydów? przeciez on wywleka ich te wszystkie brudy. Jesli jest z city of londyn to czemu tv go nie promuje. Tv lubi promowac zlodzieji

  1. Fantazjujesz o prezydenturze Potockiego, natomiast w filmach powyżej autor twierdzi, że ten człowiek jest oszustem, współpracuje z koczownią, a nawet jest alimenciarzem z komornikiem na karku. Czy Ciebie taki wybór nie przeraża?

   No ale abstrahując już od tego:

   1. Potocki nie został oddelegowany do działania wśród wyborców PiSu, a już tym bardziej PO (co samo w sobie jest dziwne ponieważ podaje się za miliardera i gdyby był nim w rzeczywistości, to mógłby sobie na to pozwolić jak np. Trump, który został autentycznym prezydentem i nie musiał sobie prezydentury uzurpować, a on nawet nie ma własnej strony w internecie).
   2. Potocki wgryza się w oddolne internetowe nisze, marginesy „krytycznie myślących”, masy „nowo-obudzonych”, czyli do ludzi którzy nie zagłosują już w ogóle na reżimowe partie. A ludzi tych jest na tyle mało, że każdy „prezydent” powinien wiedzieć, że z tak marginalnym elektoratem NIC nie osiągnie. Kompletnie NIC.
   3. Moim zdaniem można przecież wspierać ruchy już istniejące – np. narodowców? One są osłabione infiltracją i działaniami operacyjnymi (przypomnij sobie lincz na Holocherze za sprawą opublikowanych jego prywatnych rozmów przez Wikileaks), ale w zdecydowanej większości składają się z polskich patriotów, i dlatego tym bardziej trzeba w nie przenikać i od wewnątrz wspierać. Albo realizować się w innych inicjatywach zrzeszających Polaków, jak Pobudka, które działają już TU i TERAZ. Możliwości są, ale ludzie garną tam gdzie obiecuje się gruszki na wierzbie, a nie tam, gdzie musimy sami działać i jest orka.
   4. Potocki oczernia żydów i robi to w sposób bardzo prymitywny, bez dwóch zdań łamiąc paragraf. Musi mieć na to koneksję ponieważ w Polsce polskojęzyczni knesejmici prześcigają się w obiecywaniu zwalczania „antysemityzmu” koczownikom a i sam Izrahell już dawno temu wykorzystałby takiego „prezydenta” na czele polskiej partii do trąbienia na cały świat o polskim „antysemityzmie”. Przecież im to potrzebne jak tlen do oddychania i żadnej okazji nie przepuszczą, no chyba że jest w tym jakiś głębszy cel?

   Nie chce mi się bawić w gdybologię, albo szukacie kłamstw nt Potockiego w filmach Radka Patlewicza, a tym samym usiłujecie podważyć to, że Potocki jest wyrafinowanym oszustem bez grosza przy duszy, albo stręczycie Polakom człowieka który uchodzi za oszusta i nawet tego nie dementujecie, co jest kompletnie irracjonalne i ma niewiele wspólnego z działaniem patriotycznym. OFF.

   1. a303
    Jeslibyscie sie tutaj nie obawiali kandydatury Pana Potockiego, nie startowalibyscie tak agresywnej, prymitywnej, i konsekwentnej akcji przeciwko niemu!
    I to w dodatku akurat teraz, jak inwestuje sie w innych kandydatow na Prezydenta miasta Warszawy, tzn. Brauna i Nikiego!

    Odbiera sie to mianowicie, jak wsciekle szczekanie, tymi samymi tresciami, ktore od razu byly wyjasnione, a wiec akcja kompletnie niedorzeczna!

    Natomiast TY powtarzasz wciaz wsciekle tylko kilka JAKOBY argumentow, ktore opierasz znowu na tresciach tego napastliwego filmu/ autora!

    Jeslibys sie tak silil na ODKRYWANIE PRAWDY, idealnie byloby zaprosic tutaj Pana Potockiego, nagrac z nim Film i pozwolic odniesc sie do tych zarzutow, jak czlowiekowi!

    Ja sam obawiam sie tak samo, co byloby z polskimi granicami , szczegolnie od strony zachodniej, w domniemanej 2. RP!
    Sam chcialbym go o to zapytac!

    To natomiast, co autor tych filmow, paltforma W-P, i TY, jest wylacznie prymitywnym PROSTACTWEM!
    Z takimi napastliwymi „akcjonariuszami” , nie chce miec nic wspolnego, gdyz za tym MUSI sie kryc KORZYSC od kogos, kto taka perfidna akcje musi finansowac, gdyz ma swoje wlasne, ukryte cele!
    Dla mnie Wy jestescie typowymi sprzedawczykami, jesli nie pozwolicie na wolna wymiane argumentow i nie odzegnacie sie od takich akcji!

    Juz slysze, ze Pan Potocki bylby NIEGODNY, aby go do takiej konfrontacji zaprosic, bo jest jakoby ZDRAJCA! I tak w kolko kreci sie wasz klamliwy, zdradziecki system brutalnej walki politycznej!
    Gardze WAMI BOLKI!

    1. @Bogusław Pasko,
     Czy zastanawiałeś się nad konsekwencjami *restauracji II RP*, gdyby taki projekt się udał?
     Co sądzisz o odtworzeniu Prus, utracie Dolnego Śląska, połowy Górnego Śląska i Pomorza?
     Albo o Wolnym Mieście Gdańsk?
     Po co nam mużyki z UPAiny albo prymityw z Litwy?

    2. Przesadziłeś Pasko i wyszła ci słoma z butów. Zniżanie się do poziomu który reprezentujesz uwłacza W-P, ale coś ci powiem na odchodne. Powiem ci, że twojego „prezydenta”, to by nie wybrano nawet na sołtysa w Pacanowie, a ty tu snujesz jakieś koszerne teorie spiskowe, że ktoś się boi tego do cna skompromitowanego mitomana. Równie dobrze możesz zacząć wierzyć w latające jednorożce albo w płaską ziemię. Więcej zaufania wzbudza u mnie cygan sprzedający dywany, niż „miliarder” „hrabia” ścigany przez komornika. A poza tym twój idol miał doskonałą możliwość odniesienia się do tych zarzutów ponieważ wspólną debatę zaproponował mu sam autor tych nagrań, R. Patlewicz. I wiesz co? Twój idol stchórzył. Podkulił ogon i naubliżał R. Patlewiczowi. Zrobił dokładnie to samo, co ty zrobiłeś teraz.

     Żegnam

 3. Moim skromnym zdaniem, zagorzałe grono fanatyków tego osobnika, daję wielkie nadzieje… Na kolejne Amber Gold w najbliższym czasie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *