Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ósma Bestia Apokalipsy

Ósma Bestia Apokalipsy

Najwyższym ideałem świeckiego humanizmu jest „pokój globalny” poprzez jeden rząd światowy (One World Government – OWG). Na pierwszy rzut oka jest to godny pochwały cel, ale po dalszej inspekcji widzimy, że to co jest niewidoczne nie jest tak godne podziwu jak to co jest widoczne. W rzeczywistości ten jeden rząd światowy to twór międzynarodowych korporacji, a jego celem jest promowanie zysków i polityki handlowej. Suwerenność narodów i organy prawa chroniące obywateli przez narzucający się rząd staną się przeszłością, jeśli ten OWG, zwany również Nowym Porządkiem Świata (NWO) stanie się rzeczywistością.

Odnośnie uwolnienia Prawdziwego Izraela w końcowych dniach, Paweł w Rzymianach 11:25 tak mówi: „Nie chcę jednak, bracia, pozostawiać was w nieświadomości co do tej tajemnicy – byście o sobie nie mieli zbyt wysokiego mniemania [świecki humanizm] – że zatwardziałość [ang. ślepota] dotknęła tylko część Izraela [Anglosasi] aż do czasu, gdy wejdzie [do Kościoła] pełnia pogan”.

Paweł mówi o przyszłych czasach kiedy narody przeżyją swój czas. Ten czas jest teraz, bo międzynarodowe korporacje będą miały nas wszystkich jako „obywateli” globalnego państwa korporacyjnego. Małżeństwo między korporacjami globalnymi i globalnym rządem nazywa się „zarządzaniem”, a elitarni światowi biurokraci, politycy i biznesmeni widzą to jako „odpowiedź” na „chaos nacjonalizmu”. Trzymajcie się pasów, bo jazda będzie trudna.

Zachęcamy do lektury, broszura w formacie PDF:

Ósma Bestia Apokalipsy

a

Tłumaczenie na j. polski Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *