Strona główna > Bez kategorii > Oskarżenie: członkowie sekty z Jerozolimy znęcali się nad dziećmi

Oskarżenie: członkowie sekty z Jerozolimy znęcali się nad dziećmi

Za: http://theuglytruth.wordpress.com

15.02.2012 r.

Tłum. wMordechaj

 

Nota redakcyjna-oczywista uwaga CZY MOŻESZ SOBIE TO WYOBRAZIĆ jest w tej opowieści czymś, co mówi samo za siebie. Tego rodzaju opowiadania wychodzą na jaw w Izraelu codziennie, jednakże Zachód- karmiący się oficjalną propagandą tej bezdennej dziury, znanej jako żydowskie państwo, na temat jego pieniędzy, politycznego poparcia i militarnego bogactwa-o tej akurat sprawie NICZEGO nie słyszy.

JAK/ZWYKLE/SZAJBNIĘTE wiadomości-dostarczają stałe brednie, które przypominają sztuczki z wyciąganiem tego samego królika z kapelusza. Pamela Geller, Daniel Pipes, Robert Spencer i reszta bandy do znudzenia kłapią jadaczkami wraz ze swymi gorliwie współpracującymi żurnalistami na zamówienie, dającymi NAJBARDZIEJ AKTUALNY PRZEKAZ do sieci telewizyjnych celem podniety dla bezmózgich amerykańskich idiotów, aby zwędzić im resztę pieniędzy albo wyssać krew ich dzieciaków w izraelskich cholernych wojnach toczonych w jego interesie.

ynet

Oskarżenie złożone do Sądu Okręgu Jerozolima dotyczy trzech żon i trojga dzieci przywódcy religijnej sekty i przedstawia szczegóły na temat tego, jak on i jego wyznawcy „edukowali” młodszych członków sekty poprzez fizyczne i psychiczne znęcanie się nad nimi.

W jednym przypadku, o którym mowa w dokumentach oskarżenia, dziecko, które wzięło jedzenie z kuchni bez pozwolenia zostało wykorzystane seksualnie i otrzymało rozkaz chodzenia nago przez okrągły tydzień.

W innym przypadku, lider sekty podejrzany jest o to, że jeden z chłopców seksualnie napastował jedną z jego córek za jego przyzwoleniem. Tytułem kary, jedna z jego żon i dwie córki, dopuściły się czynów lubieżnych wobec dziecka i zanurzyły jego głowę w wannie wypełnionej wodą aż prawie się utopił.

Przywódca sekty ma 15-cioro synów i córek, z czego 11-cioro to jego biologiczne dzieci. Wszystkie zostały zabrane z domu i umieszczone pod opieką pracowników socjalnych.

Śledztwo w sprawie sekty rozpoczęto, gdy pracownicy opieki społecznej otrzymali skargę od jednej z kobiet wplątanych w funkcjonowanie sekty, z podejrzeniem czynów znęcania się.

Policyjne dochodzenie, będące skutkiem doniesienia oraz przeszukanie na miejscu przestępstwa dostarczyły dowodów uzasadniających zarzuty zawarte w doniesieniu, w tym przedmioty do krępowania ofiar, paralizatory, kije do bicia.

Według oskarżenia, dzieci były poddawane chłoście, przesłuchiwane przez członków rodziny i były ofiarami ciągłego napastowania seksualnego.

Dowody wskazują, że dzieci, które były uczone w szkole przywódcy sekty, stały się prawdziwymi ofiarami w swoim własnym domu i zostały poddane praktykom znęcania się fizycznego, seksualnego i psychicznego przez męskich członków sekty.

Członkinie sekty, zarówno 6 żon przywódcy, jak również żony innych członków sekty, również były fizycznie i seksualnie wykorzystywane przez lidera sekty.

3 żony i 3 dzieci postawiono w stan oskarżenia, zarzucając im popełnienie przestępstw czynów lubieżnych, znęcania się nad nieletnimi, wykorzystania seksualnego i stosowania gróźb bezprawnych.

Kilka miesięcy wcześniej, D., przywódca sekty i dwóch innych męskich jej członków zostali oskarżeni o wielokrotne czyny zniewolenia, znęcania się, wykorzystania seksualnego, nielegalnego uwięzienia, gwałty, sodomię, czyny nieprzyzwoite i stosowanie przemocy. Według oskarżyciela, przywódca poniżał swoje żony i dzieci, napastował je seksualnie, a nawet wyrażał przyzwolenie na seksualne napastowanie ich przez inne osoby.

Według oskarżyciela, dwoje dzieci, które są nieletnie, zostały oskarżone o utrudnianie śledztwa poprzez spiskowanie w celu ukrycia kluczowych dowodów przed władzami. Za wiedzą żon lidera, dzieci wynajęły dom w pobliżu Jeziora Genezaret (Sea of Galilee), zaopatrzyły swoją kryjówkę w żywność, urządzenia elektryczne i inne niezbędne przedmioty.

W dodatku, oskarżone kobiety w trakcie konfrontacji ze świadkiem oskarżenia próbowały przekonać go, aby nie zeznawał, w zamian ofiarując złote pierścionki, diament oraz 2000 szekli izraelskich (ok. 540$).

Oskarżyciel wniósł do sądu wniosek o przedłużenie stosowania wobec oskarżonych aresztu aż do zakończenia wszystkich procedur prawnych, mających na celu uzupełnienie akt śledztwa.

Obrońca, Boaz Kenig, który reprezentuje kilku spośród oskarżonych w tej sprawie osób, powiedział, że jego klienci odrzucają oskarżenie i twierdzą, że roztrzaskają je na drobne kawałki przez przedłożenie sądowi na rozprawie dowodów na to, że „tak poważne oskarżenie zostało oparte na fałszywym zeznaniu nieletniego, który ma urojenia”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.