Strona główna > Świat > Oskarżam

Oskarżam

Na przestrzeni dziejów było wiele spekulacji, zwłaszcza wśród chrześcijan, że pewnego dnia zostanie ujawnione imię antychrysta.

Nie jestem chrześcijaninem i pochodzę z długiej linii tych znanych jako Żydzi sefardyjscy. Dlatego nikt nie może mnie nazwać antysemitą. Ale z uwagi na obecne i przeszłe wydarzenia na świecie chciałbym dokonać następujących obserwacji:

Największym wrogiem Żydów NIE jest SKRAJNA PRAWICA w żadnym kraju. Ich największym wrogiem jest, i było od dawna, tylko kilku ich własnych ludzi, przede wszystkim międzynarodowi albo syjonistyczni Żydzi.

Te jednostki, dzięki mocy portfela, szantażu i korumpowaniu ich marionetek tańczących do ich melodii, wysmołowały wszystkich Żydów tym samym pędzlem.

Przyjrzyjmy się faktom, państwo Izrael jest pirackim i pasożytniczym państwem założonym przez Amerykę, albo syjonistycznych Żydów rządzących Ameryką, i inne kraje zachodnie jakby byli absolutnymi monarchami.

Jeśli można by kogoś nazwać bona fide wrogiem Żydów, cywilizowanego świata i antychrystem – to na pierwszym miejscu listy umieściłbym Benjamina Netanyahu.

Thomas Paine

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=178848

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *