Oskarżam…

Czytaj także: Libido Dominandi.

Znany w Polsce ze swej książki „Libido dominandi” (Seks narzędziem kontroli społecznej) profesor Michael Jones dzieli się owocem własnych dociekań roli syjonizmu w nurtach politycznych oraz podstępnym przeobrażeniu chrześcijaństwa w ewangeliczny syjonizm.

„Oskarżam Żydów z ADL o naruszenie prawa Stanów Zjednoczonych, ładu moralnego, bo to oni szerzą pornografię i kwestionują tradycyjnie rozumiane małżeństwo propagując małżeństwa gejów. We własnych publikacjach przyznają, że robią to co ja im przypisuję, ale oni uważają, że tylko oni mają monopol na prawdę. Ktokolwiek inny wypowiada się krytycznie o tych samych kwestiach jest natychmiast etykietowany jako antysemita.

Od 1848 roku przyznają, że nienawidzą religii. Ich narracja jest odrzuceniem prawa do opinii, bo kiedy profesor Abrams w żydowskim kwartalniku mówi dokładnie to samo co ja, to jakoś nie kwalifikuje się do antysemityzmu. Kiedy Amy Dean mówi dokładnie to co ja, nie jest okrzyknięta antysemitką, jest wręcz chwalona za to. Jeśli Żydzi we własnych czasopismach mówią dokładnie to samo co my myślimy, nam odbiera się prawo do głoszenia poglądów. Tak kształtowana jest pozycja tzw. rewolucyjnych Żydów.(…)

Odrzucając Chrystusa sami Żydzi pozbawili się prawej drogi postępowania, bo oni nie chcieli go słuchać. Wstąpili na drogę rebelii i w 30 lat później było powstanie, które zdławione zostało przez Rzymian, a świątynia ich legła w gruzach. Ten moment jest końcem religii żydowskiej. Można wnioskować, że zniszczenie świątyni kładzie kres religii. Dla nich Talmud jest religią. Pracowali nad nim ponad 600 lat. Traktują go jako „nową religię”, w której nie ma miejsca dla Chrystusa. A przecież uznając Syna, uznajesz Boga Ojca.

Talmud jest nowym katechizmem nowej religii. Ewangelicy łączą  w swoim nauczaniu i praktykach zasady Talmudu. To są ci wyznawcy zawsze z czegoś niezadowoleni w chrześcijaństwie. Jest prosta linia podziału: Mojżesz, Chrystus, chrześcijaństwo. Syjoniści mienią się właściwym odłamem mojżeszowym. Jednak żaden katolik mający wiedzę nie byłby w stanie głosić coś podobnego. To jest równoznaczne z faktem, że wielu chrześcijan nie rozumie Ewangelii, stąd wielu chrześcijan stało się chrześcijańskimi syjonistami.  Swoje wpływy na popularyzację nowej wersji religii Żydzi uzyskali  poprzez wpływ na wydawnictwa. Dlaczego nowa wersja Biblii wydana została przez Oxford University Press?* Ten krok stał się powodem zatracenia pierwotnego oblicza Ameryki. To jest źródło korupcji rządów Stanów Zjednoczonych i całego bagna na Bliskim Wschodzie, które całkowicie nie jest potrzebne Amerykanom, a w którym  marnowane są amerykańskie środki.

Problemem tym zajmuję się właśnie dlatego, że uwidoczniły się skutki złej interpretacji Biblii, który poskutkował rozwojem syjonizmu przewrotnie mieniącego się chrześcijaństwem. By odróżnić praktyki religijne od praktyk judaistycznych trzeba dostrzec, że syjonizm jest ideologią polityczną, a nie religią. Do czasu rozbioru Polski mieszkający w niej Żydzi mieli raj. Nagle, kiedy Polska znalazła się pod okupacją Żydzi  znaleźli swoje miejsce na zachodniej granicy Rosji. Tam jak zwykle niezadowoleni sieją ferment. Do głosu dochodzą dwa nurty – żydowski nacjonalizm, inaczej syjonizm i żydowski internacjonalizm, który jest komunizmem. Państwo jest zaabsorbowane tym, który nurt jest lepszy.

Początkowo przeważa komunizm przeobrażony w socjalizm, który szerzony z gwałtownością pożaru doprowadza do rewolucji. Ta ideologia zdominowała świat w XX wieku, praktycznie do  1967 r. Kiedy załamała się idea praw człowieka, do tego doszła wojna arabsko-izraelska, żydowscy syjoniści przestawili się z internacjonalizmu i komunizmu w kierunku syjonizmu i tak to trwa do  dziś. Komunizm ustąpił miejsca syjonizmowi.

Punktem zwrotnym było zakończenie sojuszu izraelsko-murzyńskiego. Czarni mieszkańcy Harlemu zorientowali się, że Żydzi potrzebowali ich tylko, by sprytnie wykorzystać, jak zresztą zawsze to robią. Nastąpił wielki bunt i cały ruch praw człowieka rozpadł się. Dodatkowo miał miejsce jeszcze jeden incydent w jednej ze szkół nowojorskich, Brownsville Ocean Hill, gdzie trwał strajk. Czarni przejęli kierownictwo i zwolnili wszystkich zatrudnionych Żydów. Rozwścieczyło to Ala Shankera i związek zawodowy, nastąpiła istna wojna. Zagrożeni w swoim roli zjednoczyli się obarczając czarnych za rozpad ruchu praw człowieka.

Wojna 1967 r. stanowiła punkt zwrotny przejścia z komunizmu do syjonizmu. Te dwa wydarzenia najlepiej oddają rewolucyjny charakter Żydów.”

*Tak zwana Biblia Scofielda sprawiła, że chrześcijańscy ewangelicy stali się syjonistami. Jej motto brzmi: naród, który dopuszcza się grzechu antysemityzmu nieuchronnie sądzonym będzie. Oznacza to, że cokolwiek czyni Izrael jest dobrem, ale jego krytyka jest złem.

W krytycznym ujęciu „Teoria nieuzasadnionej wojny: chrześcijański syjonizm i droga do Jerozolimy” prof. David Lutz pisze, że Samuel Untermeyer, prawnik z Wall Street, wykorzystał Scofielda, również prawnika z miejscowości Kansas, nie mającego żadnego przygotowania teologicznego, do wprowadzenia do protestantyzmu wątków syjonistycznych. Zamożni i wpływowi syjoniści sfinansowali całe przedsięwzięcie łącznie z promocją, wydaniem i karierą Scofielda, w tym  z podróżami do Europy. Podczas jednej z tych podróży  wydawca OUP Henry Frowde zainteresował się wydaniem biblii Scofielda i zrealizował je.

Jola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.