Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Osiągnięcia żydowskiego NWO

Osiągnięcia żydowskiego NWO

Krótki opis symptomów zjawiska powszechnego w skali globalnej, które ma jeden i ten sam mianownik, żydowski plan ogłupienia, wyniszczenia, zniewolenia wybranej części oraz wymordowania pozostałej.

Filadelfia zwalnia tysiące pracowników szkół, gdy władze stanowe Pensylwanii postanowiły wprowadzać kolejne środki oszczędnościowe w dziedzinie szkolnictwa publicznego. Gdy władze zasadniczo niszczą sektor szkół publicznych Filadelfii wskutek rażącego niedofinansowania (rzekomo z powodu braków budżetowych), to w jakiś sposób znalazły się pieniądze, aby wybudować za 400 mln dolarów wielkie więzienie na obrzeżach miasta.

(…)

Nauczyciele szkół publicznych w tym mieście negocjowali w sprawie nowego kontraktu i mieli do czynienia z wieloma drakońskimi propozycjami ze strony państwowej Komisji reformy szkolnictwa, która chce wydostać szkoły w Filadelfii z długów (głównie poprzez zwolnienia i prywatyzację).

W końcu, likwidacje szkół będą oznaczać większe przeludnienie w pozostałych szkołach publicznych oraz wyższe bezrobocie w mieście, które już teraz jest dotknięte biedą.

Dobrze, że jest około 4000 nowych miejsc noclegowych, jakie zostaną otwarte na obrzeżach miasta.

źródło: http://gawker.com/philadelphia-closes-23-schools-lays-off-thousands-bui-513577680

przygotował: Pluszowy Miś

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.