Strona główna > NWO > Osama Bin Laden – ISIS – Reinkarnacja

Osama Bin Laden – ISIS – Reinkarnacja

ISIS Bin Laden reinkarnacja

ISIS – To nazwa zbrojnych islamskich frakcji „bojowników” finansowanych przez Zachód okupujących Irak i zagrażających Syrii i Iranowi.

ISIS Bin Laden reinkarnacja

 Co oznacza dokładnie ISIS? To „Islamskie Państwo w Iraku i Syrii”. Każdy kto zapoznał się z okultyzmem wie o istnieniu bogini Izydzie (grec. Isis). Jest ona jedną z najważniejszych postaci w starożytno-egipskich tajemnych naukach i boginią-idolką masonerii i Iluminatów.

Stany Zjednoczone znów prowokują wojnę w całym regionie otaczającym Izrael, od Libanu aż do Iranu w której systematyczne zamachy bombowe, porwania, kalectwa, morderstwa, grabieże i tortury powodują masowe uchodźstwo, porzucanie domów i gospodarstw przez miliony ludzi. I robią to za naszym cichym przyzwoleniem oszukując całe masy dzięki ich medialnemu monopolowi.

Psychopatyczna, pozbawiona serca i sumienia „elita władzy” upoważniona przez okultystyczne jednostki, lojalna im i wierna.

Isis czczenie

Wizerunek bogini kobiecości w masońskiej sztuce, literaturze i architekturze sięga wstecz aż do Izydy – „The Statue of Liberty”, „Blind Justice”, „Mother Mary”, „Columbia”. Isis powstała w Sumerze z bogini Semiramis, lub Isztar. Jest uważana za boginie czarów i magii.

Rządzące światem dynastie czerpią wzorce „potajemnych przywilejów” nie z tej Ziemi. Wielką wagę przykładają do symboli i obrazów implementując je starannie w spreparowane kultury, co staje się o wiele łatwiejsze w dostrzeganiu ich powiązania z kultem Isis.

„Władza” to nie wszystko, co widać na pierwszy rzut oka.

Teksty historyczne i tak popularne encyklopedie przedstawiają Iluminatów jako mających swój początek w Bawarii 1771 roku. Jednak ich początki sięgają znacznie dalej. Iluminaci są bezpośrednio związani z kultem Słońca i boginą Isis starożytnego Egiptu. Zabijanie było praktykowanym, mistycznym przeżyciem wśród członków Potajemnych Szkół. Oni nie tylko utrzymywali kontrolę społeczeństw dzięki morderstwom i groźbom mordowania, oni wierzyli, że zabójca mógł tym sposobem posiąść gnozę¹, lub całą energię z duszy swojej ofiary. Jest to teoria składania ofiar z ludzi i zwierząt przez satanistów w całej ich historii istnienia (i rytualnego wykorzystywania dzieci, etc.). Sataniści wierzą, że składanie ofiar z ludzi i zwierząt uwolni ich bardziej niż cokolwiek innego. Takie są ciemne i wyrachowane machinacje omamionych istot, które myślą, że ich ceremonie i iluminaci dadzą im jakąś formę bóstwa lub nieśmiertelności… (źródło)

Zainteresuj się tym dla samego siebie i dowiedz się więcej. Wielkie ludobójcze kąpiele we krwi poprzez wojny fałszywej flagi i składania przez okultystów ofiar, choćby w 9/11, albo Snady Hook, czy nawet MH370 – włącz myślenie.

Ten dosłownie energetyczny wampiryzm spopularyzowany został w filmie takim jak Matrix, gdzie ludzie zostali przedstawieni jako „baterie” energii, którą należy wykorzystać i zużyć. Są tak aroganccy, pobudzeni swoim sadystycznym zabawianiem się w składanie ofiar, że przestają się już kryć z podpowiedziami nam o tym, co zamierzają z nami zrobić. Film Matrix przedstawił 11 września 2001 w paszporcie Neo.

Bin Laden reinkarnacja

Abu Bakr Al Baghdadi jest liderem ISIS. Jak Osama bin Laden, jest on szalenie-uczynnym nowym czarnym charakterem. Jak Bin Laden jest finansowany i szkolony przez Zachód, a jego nazwisko nie może być bardziej podżegające. Uosabia brutalność, zdeterminowanie i ambicje, ale jego ekstremalne metody działania są dla wielu odrażające – pojmani bojownicy przeciwnika są rozstrzeliwani lub ścinani, a sfilmowane egzekucje umieszczane w internecie. Internet obfituje w filmy z egzekucji czy wymierzanie kary na złodziejach, cudzołożnikach i tych, którzy sprzeciwiają się braniu udziału w modlitwach, potem publicznie katowanych.

Szyici, którzy są przeciwnikami sunnitów przegrali serię wojen o władzę w pierwszych latach Islamu, a dziś są globalną mniejszością Islamistów stanowiącą około 15 procent wyznawców.

Plan „porządku z chaosu” jest w trakcie realizacji. Najpierw chaos poprzez sankcje ekonomiczne, wojny na tle religijnym, masowe uchodźstwa, głód, spowodowanie energetycznego kryzysu, operacje fałszywej flagi, finansowanie oraz szkolenie żołnierzy i najemników, grasujących zespołów morderców do destabilizacji narodów. Ostatecznie rządząca elita władzy wprowadzi globalny porządek i zapewni sobie przywództwo, gdyż ludzkość będzie już wyczerpana „wyprodukowanym” głodem, wojnami, ubóstwem, bólem i cierpieniem, będzie się poddawać nakazom rządzącej elity Nowego Porządku Świata (NWO) – jeden rząd i jedno przywództwo.

tł. ls

http://helpfreetheearth.com/news1085_ISIS.html

¹gnoza – (stgr. γνῶσις gnosis „poznanie, wiedza”) – forma świadomości religijnej podkreślająca wartość wiedzy jako narzędzia (samo)zbawienia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *