Orlando fałszywa flaga?

Komentarz: Klikalne linki w źródle. Redakcja.

Czy na atak w Orlando w klubie nocnym Pulse dla gejów, w którym rzekomo zginęło ponad 50 osób, patrzymy jak na atak fałszywej flagi [AFF]? AFFy mają miejsce w USA z  przewidywalną pewnością. Upłynęło trochę czasu od ostatniego AFF na amerykańskiej ziemi (San Bernardino), przepleciony jednym w Europie (Bruksela). W ostatnich latach manipulatorzy z NWO organizują te AFFy często, i z licznych powodów.

Czy ostatnia strzelanina w Orlando to atak fałszywej flagi? Tak to wygląda.
Czy ostatnia strzelanina w Orlando to atak fałszywej flagi? Tak to wygląda.

Pierwszy – zapewnienie by społeczeństwo nie zapomniało o strachu w ich miastach, że może zostać zaatakowane o każdej porze. Drugi – zapewnienie by społeczeństwo nie zapomniało się bać bogeyman du jour (straszydło dnia, w tym przypadku ISIS albo islamski terroryzm, lepiej znanego jako syjo-islamski terroryzm w odróżnieniu od stojącej za nim prawdziwej siły [syjonizm]). Trzeci – namierzać różne miejsca (szkoły, teatry, kluby nocne itd. ) i różne sektory (geje, nauczyciele itd. ), żeby każdy zaczął czuć się osobiście zagrożony widokiem masowej strzelaniny albo bomb, bo one utożsamiane sa z więcej niż tym typem miejsca czy sektora. Czwarty – kontrola broni: stały program, bardzo przyspieszony za Obamy, żeby unieważnić II Poprawkę, zakazać posiadania broni i wprowadzić Amerykę do „harmonii” z tymi pod wpływem Rockefellera ONZ. Piąty – odwracanie uwagi: społeczni inżynierowie NWO wyznaczają termin tych wydarzeń by ukrywać przed opinią publiczną inne ważne tematy (np. trwające nikczemne wysiłki przyjęcia TPP, TTIP, TISA, CETA i innych ogromnych porozumień o „wolnym handlu” by dalej zniewalać przeciętnego obywatela). Są jeszcze inne powody, ale to jest krótkie podsumowanie.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z cech masowej strzelaniny w Orlando. Poniżej niektóre z najważniejszych punktów świadczących o tym, że strzelanina w Orlando może być AFF:

G4S jest powiązana ze strzelaniną w Orlando.
G4S jest powiązana ze strzelaniną w Orlando.

Podpowiedź #1: rzekomy zabójca pracował dla G4S

Notoryczna G4S to brytyjska międzynarodowa prywatna firma ochroniarska, największa na świecie pod względem dochodów. Już została zdemaskowana jako powiązana z Izraelem, i osią ochrona-wywiad US-UK-syjoniści (CIA, MI6, Mossad). Na przykład G4S pomagała Izraelowi wcześniej w jego więzieniach przed ostatnim wycofaniem się z powodu niekorzystnego rozgłosu (dzięki ruchowi BDS). Dlatego raczej intrygujące jest to, że podejrzany masowy zabójca/snajper (albo pionek) Omar Mateen, 29-letni muzułmanin od 2007 był pracownikiem G4S. Poniżej oficjalne oświadczenie G4S:

„Omar Mateen był zatrudniony przez G4S we wspólnocie mieszkańców na płd Florydzie i w czasie incydentu nie wykonywał swoich obowiązków. Mateen był poddany szczegółowemu sprawdzeniu kiedy został zatrudniony w 2007”.

G4S jest powiązana z 11 IX jak i Guantanamo, co potwierdza ten artykuł na  Washington’s Blog:

„Wcześniej nazywana Securicor, G4S zapewniała ochronę na wszystkich 3 lotniskach związanych z atakami 11 IX.

Securicor/G4S zakupiła bought Argenbright Security – firmę ochraniającą lotnisko 11 IX – 9 miesięcy przed atakami. Później ta sama firma zapewniała bezpieczeństwo w Guantanamo Bay.”

Podpowiedź #2: rzekomy zabójca już znany FBI

Dzięki tak wielu tym wydarzeniom fałszywej flagi, zabójcy lub pionki są już znani FBI albo innych agencjom wywiadowczym. FBI znała Mateena, oszacowała jego terrorystyczny potencjał prowadząc z nim wywiad przynajmniej dwa razy. Możesz przypomnieć sobie, że FBI ostatnio zdobyła sławę za „operację żądło”, gdzie świadomie i dobrowolnie zorganizowała fałszywy atak terrorystyczny by rzekomo dać nam poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie włączać naiwnych ludzi do gry by uzasadnić swoje istnienie.

Podpowiedź #3: rzekomy zabójca został zastrzelony zanim mógł mówić albo stanąć przed sądem

Martwi nie opowiadają bajek. Omar Mateen został zastrzelony, więc nigdy nie poznamy jego wersji historii. To na pewno nie stało się pierwszy raz.

Podpowiedź #4: rzekomo ślubował wierność ISIS

ISIS to ulubiony frankenstein NWO, więc można oczekiwać granie kartą ISIS w AFF by dalej utrwalać (fałszywie) w ludzkich umysłach ideę, że ISIS jest prawdziwym i immanentnym za-grożeniem dla Ameryki. Dla wielu teraz jest oczywiste że ISIS-ISIL-Daesh jest tworem amerykańsko-izraelskim. Tak jak islamscy terroryści rzekomo krzyczą „Allah Akbar” zawsze za-nim zaczynają zabijać, to ślubowanie wierności ISIS stało się standardowym elementem w ostatnim scenariuszu zachodniej fałszywej flagi.

Podpowiedź #5: ćwiczenia miały miejsce 3 miesiące przed Orlando

Znasz rutynę. Ten sam czas, to samo miejsce, to samo wydarzenie. Przed tą strzelaniną w Orlando odbyły się ćwiczenia, mimo że nie ma dużo informacji o ich charakterze [MCI (Mass Casualty Incident) drill that occurred 3 months ago].

a

Podpowiedź #6: numerologia 666

Jak w przypadku większości AFF, jest w nim znak numerologiczny. Atak miał miejsce wczoraj 12 czerwca 2016, data pisana po amerykańsku to 6/12/2016. Jest 6, potem 5 środkowych liczb (1 + 2 + 2 + 0 + 1) = 6, potem końcowa 6, co razem daje 666. Okultystyczna symbolika tej liczby jest namalowana na wszystkich wydarzeniach iluminatów i innych tajnych organizacji. Zbieg okoliczności? Ty decyduj.

Podpowiedź #7: ponad 50 zabitych

Kolejnym powodem podejrzeń wobec oficjalnej narracji o strzelaninie jest rzekoma liczba zabitych. Ponad 50? Największa liczba ofiar w Ameryce od 11 IX? Więc jak ochroniarz może mieć szkolenie i odwagę by zabić tak wielu ludzi w tak krótkim czasie? Trafiamy na taką samą lukę w oficjalnej wersji Sandy Hook, kiedy chudy Adam Lanza rzekomo zastrzelił 26 osób w rekordowym czasie. Jak napisał Kevin Barrett:

„Ponad 50 zabitych? Tylko jeden snajper? I facet nie był nawet ekspertem z sił specjalnych, a ochroniarzem?! (Któremu przytrafiło się znaleźć na radarach NSA, tak jak wielu innym, którzy teraz okazali się być pionkami.) Sorry, masmedia, to nie przejdzie testu, nawet zapachu.

Zabawne, że prawie wszyscy „muzułmańscy terroryści” są albo śmiesznie ultra kompetentni i zdolni zawalić wieżowce i wysadzić Pentagon stosując kilka otwieraczy do paczek jako jedyną broń, zabić absurdalnie dużą liczbę ludzi w masowych strzelaninach bez przeszkolenia wojskowego, albo w inny sposób dokonać niesamowitych wyczynów masowej rzezi … albo są oni na świecie najmniej kompetentnymi niszczycielami, rozbrajaczami którzy nie mogą zapalić zapałki by spróbować wysadzić własne buty, albo kto pakuje w ich bieliznę paliwo kempingowe sterno i bez żadnego detonatora, i jakoś oczekują wybuchu ich krocza”.

Podsumowanie: kwestionuj wszystko dotyczące strzelaniny w Orlando

Jak zwykle, musisz kwestionować wszystko o tych atakach. Jeśli chcesz prawdy, dowiesz się więcej odwracając wszystko co mówią masmedia, i wykorzystując to jako punkt startowy śledztwa, a nie odwrotnie. Obserwuj nas, z rozwojem sytuacji będzie więcej dowodów.

Źródło: http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/orlando-false-flag-mass-shooting/

Tłum. Ola Gordon.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *