Strona główna > NWO > Orgiastyczne seks-spektakle w portugalskiej filii judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego

Orgiastyczne seks-spektakle w portugalskiej filii judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego

Cuchnący szlam (demoniczne odchody !) zalewający cały świat, najohydniej cuchnie w miejscach administrowanych przez pracowników ideologicznych judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego, działającego pod auspicjami Nowego Porządku Świata w sferze „duchowej”, wprowadzając na całym świecie Jednolitą Religię nadchodzącego żydowskiego moshiacha (Antychrysta). Judeochrześcijańska biomasa natomiast, mając zapewnione zaspokajanie biologicznych popędów i instynktów, entuzjastycznie popiera i wyznaje Nową Religię watykańską i zwalcza gorliwie wszelkie odruchy oporu resztek wyznawców Boga-człowieka, Prawdziwego Mesjasza, Jezusa Chrystusa.

Jednym z przykładów powyższej tezy niechaj będzie wydarzenie, które miało miejsce w kościele p.w. Miłosierdzia (Igreja da Misericordia) w portugalskim mieście Leiria. Wydarzenie to przedstawiono jako spektakl „artystyczny” mający na celu „promowanie zmian w obyczajach społecznych”, jak to z siebie wydaliła w misyjnym oświadczeniu grupa „artystyczna”.

Jeżeli rozważymy ten zamiar w szerszej perspektywie to się okaże, że spełnia on zasady nowoczesnego teatru, promowanego, przykładowo przez Jerzego Grotowskiego, który twierdził, że nowoczesny teatr musi wykorzystywać bluźnierstwa w celu burzenia wszelkich taboo krępujących publiczność (wszelkie taboo nie dotyczą oczywiście boskiego narodu wypranego i wszelkich plugawych spraw z nim związanych). W gruncie rzeczy jeżeli rzucimy okiem na poniższą fotografię to pierwszą refleksją jest oglądanie orgii seksualnej w kościele katolickim.

W rzeczywistości kiedy przyjrzymy się dobrze powyższej fotografii to jedynym skojarzeniem jest orgia seksualna w kościele katolickim. Mężczyzna i dwie kobiety, wszyscy półnadzy, leżą na ołtarzu, górne części ciał wykręcone ponad nim a twarze zwrócone ku publiczności dają wrażenie zamierzonego szyderstwa ze Świętej Ofiary Mszy Świętej.
W przedniej części tejże fotografii widzimy leżącego mężczyznę z dwoma kobietami pokrywającymi go, wszystko na podłodze. Przy tym jedna z kobiet dotyka w rzeczywistości jego genitaliów ! Na schodkach prowadzących do ołtarza widzimy więcej kobiet w czarnej bieliźnie prowokacyjnie wystawiających swoje zady ku fotografowi. Cała scena daje wrażenie ogromnego braku szacunku dla Kościoła Katolickiego i jego Mszy Świętej, z okresu sprzed żydomasońskiej rewolucji soborowej!
Poniżej, na pierwszej pozycji widzimy mężczyznę w długiej koszuli i kobiety w niezmiernie prowokacyjnych, zmysłowych postawach, którzy stoją na szczycie głównego ołtarza, po każdej stronie tabernakulum. Drugie z kolei zdjęcie poniżej przedstawia tego samego mężczyznę odzianego w długą koszulę, stojącego przed tabernakulum i wprawiającego nas w zakłopotanie tym co on w rzeczywistości czyni ? Czy oddaje on tam mocz ? Albo coś może jeszcze gorszego? Nie wiemy. Wydaje się, że to przedstawienie ma na celu wzbudzić tego rodzaju przypuszczenia.

Następujące po sobie fotografie, pozycja trzecia, czwarta i piąta, potwierdzają to samo wrażenie odbywającej się w kościele orgii seksualnej i bluźnierstwa.

Na pozycji szóstej, poniżej, mężczyzna wykpiwa Wodę Święconą udając, że myje włosy i topi się w kościelnej chrzcielnicy z Wodą Święconą.

Na pozycji siódmej i ósmej widnieją dwie skąpo odziane młode kobiety, które splotły się ze sobą w drzwiach wyjściowych sugerując widzom jakieś lesbijskie przesłanie przy pomocy tych niedwuznacznych dotyków i gestów.

Kościół p.w. Miłosierdzia w mieście Leira jest najstarszym, katolickim budynkiem stojącym ciągle w tym mieście. To prawda, że w 2014 roku judeochrześcijański neo-„biskup” Leiria-Fatima przekazał ten kościół do użytku świeckiego i od tego czasu znajduje się on pod zarządem miejskiego samorządu. Zjawisko wyprzedawania, oddawania za darmo i rezygnowania z własności budynków kościelnych należących do zniszczonego Kościoła Rzymsko-Katolickiego nabiera coraz większego tempa.

Nie dziwi także fakt, biorąc pod uwagę antychrystusową religię talmudyczną współczesnej soborowej sekty judeochrześcijańskiej, że w budynkach kościelnych zakłada się restauracje, hotele, dyskoteki, sale koncertowe, i inne ośrodki typowo świeckiego przeznaczenia. Nie dziwi również fakt, że prowadzona jest na ogromną skalę kampania plugawienia i profanowania wszystkich symboli katolickich przez najmroczniejsze siły judeosatanistyczne, które opanowały prawie wszystkie struktury zniszczonego Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Jest to tylko kwestia krótkiego czasu kiedy ujrzymy klasyczne burdele, homo-burdele i burdele dla wszelkich innych psychopatów, funkcjonujące w budynkach sakralnych, także w budynkach kościelnych. 

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A786-Meta.htm

17.06.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *