Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ordo Ab Chao – jak instaluje się kryzys migracyjny w Europie

Ordo Ab Chao – jak instaluje się kryzys migracyjny w Europie

Trudno o lepszy komentarz w kwestii uchodźców niż to co ostatnio zrobiły Niemcy. A mianowicie z braku miejsc ulokowali uchodźców w obozie koncentracyjnym Buchenwald gdzie przed 70 laty ten sam naród mordował obywateli z całej Europy.

a

Parlament Europejski poparł też ostatnio propozycję Komisji Europejskiej, aby między Państwa członkowskie podzielić 160 tysięcy uchodźców. Być możne również i to jest nawiązaniem do znanej, niemieckiej tradycji „zarządzania” zasobami ludzkimi. To czy uchodźcy z braku miejsc zostaną wywiezieni do innych niemieckich obozów koncentracyjnych stoi na razie pod znakiem zapytania.

Jest jednak szansa, że nie wszyscy „skończą” w obozach. W Nadrenii Północnej-Westfalii pojawiły się bowiem „nowatorskie” pomysły, by konfiskować prywatne mieszkania i lokować w nich uchodźców. Jak pisze „Deutsche Welle” w Gelsenkirchen władze wezwały już właścicieli pustych mieszkań do oddania ich do dyspozycji imigrantów.

Kierunek euro-islamskiej integracji pod batutą Niemiec jasno artykułuje też sam szef Europejskiego Parlamentu Martin Schulz mówiąc: „Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być narzucone siłą. (…) Ja należę do tych ludzi, którzy mówią, że w XXI wieku, wieku globalizacji, globalne problemy nie mogę być rozwiązane nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.”

Czy właśnie z powodu „narzucania siłą” „ducha europejskiej wspólnoty” Niemcy postawiły w stan gotowości cztery tysiące żołnierzy a Minister obrony Ursula von der Leyen nie wykluczyła zmobilizowania większych sił? W podobnym tonie wypowiada się też kanclerz Austrii „Powinniśmy się zastanowić nad sankcjami, obniżając na przykład środki z funduszy strukturalnych z których korzystają przede wszystkim kraje wschodnioeuropejskie”. W tym kontekście warto dodać, że właśnie te dwa kraje Niemcy i Austria zasłużyły na „wyróżnienie” ze strony ISIL. Jak bowiem donosi Deutsche Welle bojownicy Państwa Islamskiego dziewiątego września umieścili w internecie wideo w języku niemieckim, na którym grożą kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Na nagraniu obiecują również zniszczyć wszystkich niewiernych w Niemczech i Austrii.

STRATEGIA

Świat dziwi się jak to możliwe, że wśród 75% uchodźców są zdrowi, młodzi mężczyźni, którzy zostawili na wojnie dzieci i żony. To nie tak: oni jadąc do Europy, czyli właśnie na wojnę, nie wzięli ze sobą swoich żon i dzieci.

„Paradoksem tej całej sytuacji jest to, że faktycznie potrzebujący pomocy uchodźcy wojenni ugrzęźli w obozach na południu Turcji i w irackim Kurdystanie. W beznadziejnych wysiłkach starają się tam o wizy i papiery umożliwiające im emigrację” – powiedział w wywiadzie Witold Gadowski dla portalu wPolityce.pl.

To z czym mamy do czynienia to zaplanowana i dobrze skoordynowana inwazja na Europę. ISIL zrozumiało, jak dobrze wykorzystać „ducha europejskiej wspólnoty” mady by Martin Schulz, wysyłając do niej nieuzbrojonych bojowników, aby w ten sposób podbić zdezorientowanych gospodarzy. Do biednych uchodźców przecież nie można strzelać do uzbrojonych już tak. ISIL wybrało tą pierwszą opcję. Bojownicy ISIL dołączają do potoku uchodźców w portach tureckich miast Izmir i Mersin, a stamtąd Morzem Śródziemnym przedostają się do Włoch. Następnie udają się do innych państw europejskich, w tym do Szwecji i Niemiec.

„Zostały sformowane oddziały straży granicznej, które dokładnie strzegą całej granicy Państwa Islamskiego. One są dlatego tak dobrze zorganizowane, bo biorą udział w kontroli przemytu narkotyków, broni i także ludzi. To jedno z podstawowych dochodów PI. Tak więc to Państwo ściśle reglamentuje i reguluje wypływ ludzi ze swojego terytorium. Nikt nie może się wydostać bez zgody służb granicznych ISIL. One otwierają swoje granice tylko po to, aby wyrzucić z ISIL kolejną falę ludzką zmierzającą do Europy. Tak więc to PI steruje tą swoistą inwazją demograficzną na Europę.” Powiedział w wywiadzie Witold Gadowski dla portalu wPolityce.pl.

Kryzys migracyjny jest zaplanowaną akcją. Po pierwsze powiedział to już Kadafi w 2011: „Jeśli usuniecie rząd gwarantujący stabilność w kraju wybuchnie chaos a fala uchodźców zaleje Europe”. Po drugie sami przywódcy ISIL zapowiedzieli otwarcie inwazję na Europę pół roku temu grożąc, że jeżeli dojdzie do interwencji militarnej NATO w Libii, w ciągu pół roku pół miliona uchodźców znajdzie się w Europie, a wśród nich ich bojownicy. „” „To my rządzimy teraz w Libii. Jeśli spróbujecie nas stamtąd przegonić, zamienimy Morze Śródziemne w morze chaosu. I nic nam nie zrobicie, bo naszym sprzymierzeńcem są wasze prawa człowieka” – cytuje brytyjski dziennik „Daily Mail”

Po trzecie. „Obecnie obserwowany w Europie proces migracji nie jest odosobnionym zjawiskiem. Jest to skoordynowany globalnie program. Niemalże taki sam proces ma obecnie miejsce w USA gdzie w pełni otwarto południową granicę przez którą przepływają fale emigrantów z destabilizowanych obecnie krajów Ameryki południowej, którzy to emigranci dostają od razu pomoc rządową, darmowe mieszkania, szkoły itd. Nie możemy zatem mówić o przypadku, obserwujemy koordynowany odgórnie proces polityczny mający na celu zmianę obrazu świata zachodniego. Cały ten plan został bardzo wnikliwie opisany przez m.in. doradcę ONZ, Jacquesa Attali, który napisał, iż USA będzie musiało przyjąć potężne fale emigrantów z ameryki łacińskiej by stworzyć podwaliny nowego systemu ekonomicznego, którego głównym obszarem będzie rejon Pacyfiku. W wyniku tej migracji USA stanie się krajem hiszpańskojęzycznym. „Dla takiego odmłodzenia siły roboczej, Stany Zjednoczone będą musiały stać się hiszpańskojęzycznym narodem” – napisał Attali. Jeśli natomiast chodzi o Europę to będzie ona tak dalece zdestabilizowana, iż „Ludność cywilna zostanie złapana pomiędzy dwiema liniami ognia. Jak już wspomniano, w tym tempie, to nie jutrzejsza Afryka będzie pewnego dnia przypominała dzisiejszy Zachód, ale cały Zachód będzie przypominał dzisiejszą Afrykę”. Jak czytamy na stronie PrisonPlanet.pl

Kwestią dyskusyjną jest to co w tym wszystkim robią Niemcy które pełnymi garściami przyjmują uchodźców jawnie nasiąkniętych bojownikami z ISIL. Z braku miejsca zamykają ich potem w obozach koncentracyjnych jak Buchenwald po czym pod przymusem, lub groźbami wymierzonymi w inne Państwa rozparcelowują ich i wysyłają właśnie do tych Państw.

KONSEKWENCJE

Młodzi, samotni islamiści już na dworcach w Niemczech werbowani są przez salafitów – przedstawicieli skrajnie ortodoksyjnego odłamu islamu. Poinformował urząd ochrony konstytucji w Bawarii.

Filippo Di Giacomo Watykanista i rzymianin zaznacza, że właściwie to już nieustannie można zobaczyć ubranych na czarno mężczyzn robiących sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra. Mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa. Codziennie rano w okolicach Placu św. Piotra roi się od tabunów młodych, brodatych mężczyzn, którzy zaczepiają mieszkańców oraz turystów pytając: „Czy kochasz Allaha? Czy przyjmiesz Allaha?” i z „Koranem” uniesionym wysoko w powietrzu zapraszają na wspólną modlitwę. W takim też celu „nawracania” zorganizowali sobie w całym mieście wiele przystosowanych do tego pokoi, najwięcej zaś w okolicach Watykanu. Często są to jedynie małe zaplecza, znajdujące się za wspomnianymi już sklepami prowadzonymi przez muzułmanów. Zjawisko to znane już jest w innych europejskich miastach, np. Hamburgu, Wiedniu, Berlinie czy Zurychu.

„My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych” – zapowiada Abu Bakr Al Sham. Takie nazwisko przyjął Polak Adrian Al N walczący w ISIL, z którym Witold Gadowski przeprowadził niedawno wywiad.

Organizacje praw człowieka i inne humanitarne organizacje z Europy będą miały niebawem pełne ręce roboty gdy w Europe zaczną się egzekucje na gejach i innych „niewiernych”. Przewodnicząca Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka Gejów i Lesbijek Jessica Stern w swoim wystąpieniu przed Radą Bezpieczeństwa poinformowała, że tzw. Państwo Islamskie zamierza zlikwidować wszystkich gejów w Syrii i Iraku. Jak relacjonuje uchodźca z Iraku, Adnan, „Państwo Islamskie szuka homoseksualistów sprawdzając kontakty telefoniczne i znajomych na „Facebooku” osób aresztowanych za bycie gejami”. Jeden ze świadków o imieniu Nahas relacjonował też, że w czasie egzekucji dokonywanych na homoseksualistach przez ISIL w syryjskim mieście Idlib tłumy obserwujące mordowanie gejów wiwatowały „jak na weselu”. Kiedy ofiara nie umarła bezpośrednio po zrzuceniu jej z dachu budynku, była dobijana kamieniami przez mieszkańców.

Konsekwencje sprowadzenia tzw. uchodźców do Europy poniosą wszyscy. Jeśli ten trend nie zostanie zatrzymany Europa niebawem zmieni się w obszar destabilizowany przez ISIL. Tak samo jak za sprawą zwolenników tzw. „demokracji” na Ukrainie zainstalowane zostały rządy neonazistów, banderowców i oligarchów, a kraj stał się Somalią. Tak i teraz za sprawą „chcących pomóc uchodźcom” zainstalowane zostanie w Europie ISIL.

Jak mogą wyglądać dzielnice europejskich miast w rękach islamskich fundamentalistów dobrze oddaje ten film jak i słowa Informatora francuskiego wywiadu cytowanego w gazecie „The Telegraph”, gdzie twierdzi, że silnie zorganizowane sieci islamistów przemyciły do Paryża karabiny automatyczne Kałasznikowa i pociski przeciwczołgowe. Pociski mogą być wykorzystane do zestrzelenia samolotów, dodając, że piloci nie zostali przeszkoleni co do sposobów wykonania manewru uniku.

Francuska Armia z kolei przygotowuje plany awaryjne „ponownego przejmowania terytorium kraju”, odzyskania obszarów miast w przypadku gdyby populacja imigrantów uzyskała broń i stała się otwarcie wroga wobec władz.

Konrad Stachnio

Źródło: https://stachnio.wordpress.com/2015/09/25/ordo-ab-chao-jak-instaluje-sie-kryzys-migracyjny-w-europie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *