Strona główna > NWO > Opozycja w Polsce straszy pisowską inwigilacją internetu, a tymczasem UE planuje szpiegowanie wszystkich w Europie

Opozycja w Polsce straszy pisowską inwigilacją internetu, a tymczasem UE planuje szpiegowanie wszystkich w Europie

Polscy europarlamentarzyści ostrzegają, że Unia Europejska planuje powołanie specjalnej instytucji dedykowanej do kontroli przepływu informacji w internecie. Oczywiście wszystko to zostanie wyjaśnione społeczeństwu jako konieczność walki z „pornografią” i „terroryzmem”.

a111

Internet jest obecnie cenzurowany w bardzo wielu krajach świata. Rządzący w Polsce przekonali się jaka jest siła sieci gdy przegrali ostatnie wybory mimo zmasowanej propagandy telewizyjnej. Ten ostatni bastion wolności jest obecnie największym problemem lewackiej Europy. Tym zabawniej wyglądają protesty polskich lewaków, które odbyły się dzisiaj w kilku miastach w Polsce. Wygrażali oni rządzącym, że nie pozwolą na inwigilację w sieci, ciekawe czy podniosą też sztandary w górę gdy dowiedzą się, że UE planuje wprowadzenie ACTA na sterydach.

 

Trzeba być świadomym, że poziom inwigilacji internetowej stale rośnie i jeśli ktoś się z tym nie zgadza, może tylko przestać używać sieci. Pisząc cokolwiek trzeba się z tym liczyć, że reżim rządzący może próbować ukarać za poglądy. Nie da się przed tym uchronić i zawsze ktoś podsłuchuje i gromadzi to co wpisujemy w sieci. Zresztą proceder inwigilacji kwitnie od lat. Jak wynika z doniesień Edwarda Snowdena, w USA rozkręcono z tego powodu swoisty podsłuchowy przemysł. Wygląda na to, że Unia Europejska postanowiła iść tą samą drogą.

a222

Kto wie czy wprowadzenie internetowej inwigilacji nie zostanie usprawiedliwione właśnie względami bezpieczeństwa po tym gdy europejska lewica wpuściła na nasz kontynent miliony dżihadystów. W obliczu zamachów terrorystycznych wszyscy machną ręką na łamanie zakazu szpiegowania korespondencji w imię wyższego celu, którym jest bezpieczeństwo. Prawda jakie to proste? Wystarczy wywołać kryzys i potem bohatersko z nim walczyć narzucając ludziom zamordyzm w sieci.

a33

Oczywiście już obecnie, niektóre reżimy próbują tworzyć krajowe strefy intranetu z centralnymi serwerami proxy, które stanowią wyjście na świat. Jednak takie filtrowanie może być skuteczne tylko w stosunku do takich użytkowników sieci, którzy nie wiedza co oznacza skrót VPN. Teraz jednak mówimy o czymś nieco innym, bo jest różnicą czy ktoś chce limitować dostęp do konkretnych stron czy też zamierzą gromadzić informacje o tym co oglądamy, co piszemy itd. Właśnie przed taką obligatoryjną kontrolą każdego przestrzega europoseł Michał Marusik, który twierdzi, że Unia Europejska szykuje zamach na wolność w Internecie.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/opozycja-w-polsce-straszy-pisowska-inwigilacja-internetu-tymczasem-ue-planuje-szpiegowanie

Data publikacji: 23.01.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.