Strona główna > Bez kategorii > „OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA”

„OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA”

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=8627&Itemid=56

Data publikacji: 12.o4.2013

op1W roku 1980 oddolny ruch robotniczy powstały w wyniku ogólnego niezadowolenia ze zbrodniczej polityki rządu komunistycznego, zarządców Narodu Polskiego, utworzył niezależne związki zawodowe i rozpoczął walkę z systemem obcego zniewolenia. Natychmiast nie wiadomo skąd pojawiła się grupa intelektualistów/ekspertów, którzy zaoferowali swoje usługi kreując się na patriotów i Polaków.

Aby podkreślić kierunek swojej działalności nazwali nowy związek NSZZ „Solidarność” na cześć pierwszej na terenach Polski politycznej organizacji żydowskiej. Ponieważ mieli za sobą reżimową telewizję i gazety w szybkim czasie zostali wykreowani na bohaterów i kombatantów walczących o wolność i demokrację. Miliony dolarów przekazane im przez międzynarodówkę syjonistyczną pomogły przekupić lub zlikwidować patriotyczną część władz socjalistycznej Polski i doprowadzić do rozmów, wtedy przedstawianych nam wszystkim, jako dwustronnych, w rzeczywistości strona była i jest dla nich jedna. Kulminacją tej akcji były pijacka impreza w Magdalence, gdzie dokonano podziału łupów, świętując kolejne oszustwo, w jakie dał się wrobić Naród Polski, a później „okrągły stół”, na którym przypieczętowano zniszczenie zrywu polskiego społeczeństwa. Kim byli ci ludzie, w tamtych czasach wykreowani przez propagandę na patriotycznych bohaterów, dzisiaj już wiemy. Od pospolitych rzezimieszków, którzy okazali się esbeckimi konfidentami poprzez dzieci morderców żołnierzy Armii Krajowej do zdrajców działających na rzecz międzynarodówki syjonistycznej zasłaniających się profesorskimi tytułami. Teraz, kiedy już to wszystko wiemy i dowody na to nie podlegają dyskusji, ci ludzie, którzy z górą trzydzieści lat temu doprowadzili do kolejnego upadku Naszej Ojczyzny – dzisiaj plują nam w twarz z wysokich politycznych i państwowych stanowisk.

Dzisiaj, kiedy sytuacja zaczyna być niepewna dla trzymających władzę, a to ze względu na rosnącą świadomość polityczną Narodu Polskiego – powstaje kolejna elita, której zadaniem ma być ogłupienie następnego pokolenia Polaków. Znów przedstawiani, jako wrogowie establishmentu i najwięksi patrioci kreują się [a raczej to „ich” kreują] na nowych zbawicieli obiecujących zmartwychwstanie Polski. Znów jak w roku 80-tym mamią nas elokwencją, dyplomami z najwyższych uczelni. Znów przekonują, że tylko z nimi i tylko zjednoczeni w nową „Solidarność” pod ich wodzą możemy doczekać zmian. Każdy z nich ma oczywiście dopisaną martyrologie. Jeden dla nas ryzykował prawie życiem dla zdobycia listy, inni dla nas walczą piórem lub w ulicznych pyskówkach narażając się na sfingowane kuksańce od służb bezpieczeństwa. Dla nas kręcą patriotyczne filmy, dla nas organizują spotkania, na których poniżają nas dla naszego własnego dobra nazywając „polactwem”, dla nas wskazują dziesiątki problemów i zero rozwiązań. Dla nas? – nie zrobili nic by zatrzymać kolejny eksodus młodych ludzi z Polski, patrzyli spokojnie, zimno komentując kolejne afery oddające za darmo w obce ręce olbrzymie połacie ziemi, zakłady produkcyjne, stocznie, lasy a w końcu Polskie Wojsko. Dla nas tworzą teraz nową telewizję, aby jeszcze łatwiej wykreować się na jedynych możliwych przywódców Nowej Polski. Skąd na to pieniądze? Skąd tak nagle koncesja, wstrzymywana przecież innej stacji telewizyjnej pomimo wielotysięcznych protestów społecznych? Przecież koncesję daje rząd, którego oni tak nienawidzą?

Raz daliśmy się oszukać i kosztowało to nas trzydzieści z górą lat, aby znów powstało nowe pokolenie Polaków, w których budzi się Polska. Przez naszą naiwność straciliśmy miliardy i dorobek kilku pokoleń naszych przodków. Przez naszą łatwowierność dzieci bandytów zostawały prezydentami, premierami, senatorami i posłami niszcząc wszystko, co polskie nazywając polskość nienormalnością. Czy tym razem także pozwolimy tej grupie blagierów oszukać nas tak jak zrobiła to poprzednia zmiana? Czy i tym razem zrobimy wszystko żeby kilkusetletni rym Kochanowskiego okazał się prawdą?

„Mądry Polak po szkodzie

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

że i przed i po szkodzie jednako jest głupi”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.