Strona główna > Rosja > Opowieść o ropiejącej ranie po otrzymaniu przez syna paszportu biometrycznego

Opowieść o ropiejącej ranie po otrzymaniu przez syna paszportu biometrycznego


Od tłumacza: Artykuł o skutkach przyjmowania nowych dokumentów Antychrysta (paszportów biometrycznych itp.), a nawet składania podań o ich wydanie. Media kościelne, księża na kazaniach, rekolekcjach, spotkaniach religijnych tematu tego unikają jak ognia. Żaden ksiądz czy biskup nie powie wprost: brać czy nie brać nowe paszporty z czipem. To wierni sami mają zdecydować, jak  postąpić. O niebezpieczeństwie wiecznego potępienia tych, którzy przyjmą znak Bestii i jej imię, przedstawionego dokładnie w Apokalipsie św. Jana nikt nie przypomina i nie ostrzega. Gdzie są prawdziwi pasterze i nauczyciele maluczkich? Gdy nadejdą czasy wydawania tych diabelskich dokumentów – będzie wielka tragedia wśród wierzących, bowiem ogromna większość nie będzie wiedziała, jak postąpić. W publikacjach obecnych można znaleźć artykuły o czipach, wszczepianych za pomocą igły (również podczas szczepień…) na czoło lub prawą rękę, o wielkości ziarnka ryżu. Myślę, że ta metoda nie sprawdziła się (ludzie trochę dowiedzieli się o czipach, igłach itd. i mieli negatywne nastawienie do czipowania), stąd obecnie mówi się o nanoszeniu znaku i imienia Bestii za pomocą innych metod. W poprzednim artykule na ten temat – chodzi o nanoszenie znaku Bestii niemowlętom na Ukrainie – cyfrowe międzynarodowe imię człowieka w globalnym systemie Nowego Porządku Świata może być zapisywane w międzynarodowym standardzie EAN (666) czterema metodami zapisu: tekstową, kreskową, elektroniczną i radiową (o specjalnej częstotliwości). Ta ostatnia pozwala na naniesienie numeru identyfikacyjnego na prawą rękę i na czoło w formie etykiety (mikroczipa), przedstawianego np. na wszystkich opakowania w postaci kodu kreskowego. A przypisanie cyfrowego identyfikatora osobie na papierze (to będzie zapisane we wniosku o wydanie paszportu) musi koniecznie być zakończone naniesieniem tego identyfikatora na jego ciało fizyczne (czoło i dłoń). Pomyślmy przez chwilę o skutkach nanoszenia znaku  Bestii na czoło podczas robienia zdjęć do dowodów biometrycznych (to nanoszenie będzie  robione automatycznie i nikt nie będzie o tym wiedział!). A skutki? Kto nic na ten temat nie wie, ten będzie przy bólach bezskutecznie zażywał garściami tabletki, przy wrzodach stosował jakieś maści itp…. Chyba, że jakiś mądry znajomy lub babcia powie o konieczności Spowiedzi, wodzie święconej, modlitwach… Czekają nas trudne czasy.  Pozdrawiam wszystkich. Andrzej L.  

LIST DO REDAKCJI III RZYM: 

Chrystus zmartwychwstał! 

Droga redakcjo!

Prawosławna kobieta służebnica Boża Walentyna z Ukrainy opowiedziała nam o tym, co się z nią stało, gdy wymogła ona na synu, aby ten odebrał paszport w postaci karty ID (świadectwa tożsamości). Pozwoliła opublikować tę historię swojej rodziny w publikacjach prawosławnych. Powiedziała, że ​​chciałaby, aby o skutkach przyjęcia paszportu biometrycznego, których doświadczyła, dowiedziało się jak najwięcej ludzi.

Jeśli to możliwe, to proszę o opublikowanie na stronie Moskwa Trzeci Rzym.

Sługa Boży Aleksandr

„… A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii i na tych, co wielbią jej obraz.” (Ap 16: 2)

Dwa lata temu szesnastoletni chłopiec wziął paszport w postaci karty ID (dowodu osobistego) pod naciskiem swojej matki – służebnicy Bożej Walentyny. Oto jej historia.

W dniu, kiedy wraz z synem złożyła podanie o kartę – paszport, w duszy sł. Bożej Walentyny pojawił się niepokój, jakiś nieprzyjemny osad, wrażenie, że zrobiła coś złego, że stanie się coś strasznego.

Kiedy syn wrócił z fotografowania na kartę – paszport obywatela Ukrainy, sł. Boża Walentyna zwróciła uwagę na paski w postaci oparzenia na czole syna – jakby ktoś narysował mu je na czole gorącym ołówkiem. Paski były na całej szerokości czoła: o różnej długości, grubości, rozmieszczone pod różnymi kątami w stosunku do pionu.

Syn nic z tego nie widział, nie czuł oparzenia. I zupełnie nie pamiętał, w jaki sposób go fotografowano. W następnych dniach pasków już nie było widać. Ponieważ syn miał uczulenie na ambrozję, zdecydowano, że jest to reakcja alergiczna na ambrozję. Według matki, po tym wydarzeniu syn się zmienił, jak gdyby ktoś go zamienił.

U samej Walentyny następnego ranka po złożeniu wniosku o kartę paszportową dla syna od tyłu nad piętą lewej nogi utworzył się ropny wrzód. Wzrosła temperatura, W. zaczęła odczuwać zimno, chociaż było lato. Wrzód był pod pewnymi względami podobny do rozwijającej się róży – szybko się rozszerzał i pogłębiał. Miękkie tkanki na pięcie zaczęły się szybko rozkładać, wyłazić na zewnątrz. W ciągu trzech dni wrzód rozprzestrzenił się na całą piętę. Mąż, który robił opatrunki i obrabiał ranę środkiem antyseptycznym, powiedział jej, że ropny wrzód dotarł do kości.

Małżonkowie przypomnieli sobie, że gdy kiedyś żona miała różę na nodze i chociaż nie byli oni ludźmi wierzącymi, ale dwanaście razy czytali wtedy modlitwę „Ojcze nasz”, żegnali ranę, kropili wodą święconą i to pomogło.

Mąż i w tym przypadku zaczął odmawiać modlitwę „Ojcze nasz” dwanaście razy wieczorem, opryskiwać ranę wodą i wrzód przestał się rozprzestrzeniać poza piętę. Walentyna odczuwała silne bóle w miejscu wrzodu. Kiedy wrzód był opryskiwany wodą święconą, następowała ulga. Jeśli mąż nie odmawiał „Ojcze nasz”, to nie mogła w nocy zasnąć. W godzinach porannych ból nasilał się, jakby ktoś mścił się za modlitwy. Kiedyś poszli razem do świątyni,

aby zapalić świecę w intencji zdrowia. W świątyni Walentyna poczuła, jakby ktoś chwycił ją za piętę i gryzł kość pięty.

Sł. Boża Walentyna opowiedziała, że gdy tylko zaczynała myśleć o modlitwie i modlić się, to w okolicy wrzodu pojawiał się silny swędzący ból, który rozprzestrzeniał się na głowę. Zaczynały boleć też zęby i uszy. Kiedy się nie modliła, takich bólów nie było. Wierzący krewny powiedział Walentynie, że powinna się wyspowiadać z tego, że nalegała, aby syn wziął kartę paszportową. Po tym, jak zaczęła chodzić do cerkwi na Mszę Św. (Boską Liturgię) i wyspowiadała się, wrzód zaczął szybko się zaciągać, bóle ustępowały. Teraz od ropnego wrzodu pozostała ledwo dostrzegalna blizna.

Walentyna i jej mąż nawrócili się i stali się ludźmi wierzącymi. Ona zaczęła czytać Ewangelie i Objawienie Świętego Apostoła Jana Teologa. Powiedziała, że ​​jeśli jest to ten sam ropny wrzód, o których wspomina się w Objawieniu, to jest to przerażające.

Paski na czole syna, które widziała w dniu fotografowania w biurze paszportowym, nadal niepokoją sł. Bożą Walentynę. Wszyscy troje postanowili oddać karty paszportowe tam, skąd je wzięli, mimo że syn pozostanie bez paszportu.

P.S. Przykład oświadczenia o odmowie przyjęcia paszportu biometrycznego i od Unikalnego Numeru Zapisu w Rejestrze – UNZR (ros. – УНЗР) został opublikowany w gazecie MIR, 2017, nr 9, s. 8; pracownica biura paszportowego poradziła, aby dodać na końcu oświadczenia następujące zdanie: „Proszę o zniszczenie zwróconego przeze mnie paszportu”.

Od tłumacza: powyższy artykuł jest na stronie portalu 3rim.info:

ВНИМАНИЕ! В Украине новорожденным присваивают УНЗР – «имя зверя». Письмо в Редакцию. (бланки заявлений)

http://3rim.info/11662-vnimanievukrainenovorozhdennymprisvaivayutunzrimyazveryapismovredakciyublankizayavleniy.html

tłumaczenie moje na stronie <wolnej polski>:

Na Ukrainie noworodkom jest przydzielany numer UNZR – „imię Bestii”

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-ukrainie-noworodkom-jest-przydzielany-numer-unzr-imie-bestii-2018-06

Sł. Boży Aleksandr, Sł. Boża Irina, telefon: + 38-067-453-45-48

Źródło:

РАССКАЗ МАТЕРИ О ГНОЙНОЙ ЯЗВЕ… после получения сыном биометрического паспорта. Письмо в Редакцию

http://3rim.info/10870-rasskazmateriognoynoyyazveposlepolucheniyasynombiometricheskogopasportapismovredakciyu.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

11.6.2018 r.


36 thoughts on “Opowieść o ropiejącej ranie po otrzymaniu przez syna paszportu biometrycznego

 1. To raczej zwiedzenie. Znamię bestii będzie świadomym wyborem stanięcia po „ciemnej stronie mocy”. A nie jakiś tam paszport, karta płatnicza czy karta biblioteczna z kodem paskowym. Ta historia jest tak samo wiarygodna jak katolickie opowieści o czyśćcu czy piekle. Linia czasu jest taka: najpierw chaos, wojny, socjalny kataklizm potem pojawi się antychryst z planem naprawczym (na szkody które sam wywołał), potem ostrzeżenia aniołów o znaku bestii. A na koniec jako ostatni krok oferowane znamię bestii ale wtedy każdy będzie wiedział co symbolizuje owo znamię i po której stronie ostatecznie stanie. Czy po stronie Boga czy szatana.
  W tłumaczonym artykule jest mowa, że chłopakowi podstępnie naniesiono znamię bestii, potem pomogła święcona woda i świeca kościelna. Nadinterpretacja i prawdopodobnie demoniczna manipulacja aby ludzie uwierzyli w fałszywy znak bestii ( ten na paszportach czy kartach) a prawdziwego który nadejdzie później nie dostrzegli.

  1. Uważam podobnie, to ma być świadomy wybór i na tym polegają diabelskie „żniwa”. Nie mniej jednak materiały chrześcijańskie, z perspektywy chrześcijańskiej o znamieniu bestii, ze świecą szukać w mediach katolickich. Jedynie garstka chrześcijan na wschodzie, w przeciwieństwie do tutejszego kleru, o tym ostrzega i pisze.

   Śp. prawosławny grecki duchowny Pajsjusz Hagioryta o znamieniu Bestii:

   https://wolna-polska.pl/wiadomosci/znamie-zntychrysta-jest-rzeczywistoscia-2016-01

   Cerkiew Prawosławna o Antychryście, znaku Bestii:

   https://wolna-polska.pl/?s=Cerkiew+Prawos%C5%82awna+o+Antychry%C5%9Bcie%2C+znaku+Bestii

  2. Zwiedzenie i moce demoniczne. Od znamienia Bestii i konsekwencji przyjęcia się nie ucieknie. Kto raz przyjął, ten nie ma odwrotu. Skoro ” Ojcze nasz” i pokropienie wodą ” pomogło”, to jest to dziwne. Powołują się na Pismo Święte, ale to samo Pismo nic nie mówi o wodzie święconej. Uzdrowienie mamy we krwi Chrystusa, Jego sińcami i ranami jesteśmy uleczeni. Ludzie dają się zwieść jak dzieci, bo Słowa i nauk Chrystusa nie znają.

  3. Nie do końca sie z tobą zgodzę ….. w apokalipsie bodajże napisane jest ze w czasach końca wielu zostanie zwiedzionych czyli gdy przyjdzie antychryst z „planem naprawczym” jak to ująłeś wielu będzie myślało ze to Jezus przychodzi zeby nas zbawić wiec musimy być czujni i bacznie obserwować sytuacje na świecie i być czujni aby i nas nie zwiódł…..

 2. Ale koledzy… Chyba będzie gorzej niż myślicie. Świat odrzucił Chrystusa, odrzucił. Zabił. Jeśli chcesz być uczniem Chrystusa, tak samo musisz odrzucić świat w pewnej chwili. Odrzucić paszport, udać się na pustelnię, jak Ojcowie Pustyni. Albo należysz do tego świata, albo należysz do Nieba. To jest wybór i to będzie problem: Co zrobić jak się ma 5 głodnych dzieci??? Przyjąć pieczęć i nakarmić? Wszyscy dokoła się bawią i mają co jeść.
  Bóg pomoże swoim.

  1. Pewnie, że będzie gorzej, ale to jeszcze nie czas. Wszystko jest w Apokalipsie. Jeszcze nie czas. Ale antychryst już puka, może już nawet gdzieś się urodził, kto wie.

 3. Zgadzam się z Tobą w całym temacie. Przyjęcie znamienia Bestii to świadomy akt woli każdego człowieka a nie podstępem wszczepiony czip. Mam tylko małą uwagę. Piekło istnieje, mamy opis tego faktu najlepiej udokumentowany w pierwszej Księdze Henocha. Upadli aniołowie uwięzieni są w otchłani a także w druguej Henocha, gdzie opisane są miejsca przyjemne oczekujących na sąd i miejsca kaźni i cierpienia. Obie te księgi to apokryfy, które w kanonie Biblii się nie znalazły ale przecież kanon ustalił sobór w IV w n.e. czyli Wielka Nierządnica. Te bydlaki będą cierpieć męki ale płakał nie będę.

  1. Co do Henocha, to niby apokryfy, ale doskonale uzupełniają Biblię i są z nią spójne, a co najważniejsze, to Biblia wspomina Henocha, jako męża Bożego i drugiego wraz z Eliaszem, którego Bóg zabrał do siebie. Henoch też doskonale wyjaśnia temat Nefilim i demonów, kim są i skąd się wzięli. Nie uważam oczywiście tych ksiąg za objawione, ale też ich nie odrzucam, bo mogą okazać się prawdziwe. Zbyt wiele jest w nich spójności z Biblią, czego o reszcie apoktyfów powiedzieć nie można. Rzeczywiście, nie ciekawy los czeka tych ziemskich bydlaków, jeśli się nie nawrócą

 4. Prawda z wrzodami na piętach mam je od pory zrobienia paszportu biometrycznego i dużo więcej narastających problemów z którymi sobie nie poradzę

 5. Czyli co? Przyjmij znamię i idź po bułki, nakarm dzieci i ch.. z życiem wiecznym w Bożym porządku?
  Mam trójkę dzieci i prędzej damy łep pod topór całą rodziną niż znamię przyjmiemy. Teraz uczmy dzieci, teraz wyposażmy je w wiarę. Każdego dnia wytrwanie w najgorszym jest elementem stałym naszych modlitw.

 6. proszę zapoznać się z pojęciem adhaar. To system biometryczny w którym zawarto dane biometryczne (skan tęczówki, skan twarzy, skan odcisków palców) prawie 99.9% obywateli Indii. Osoby nie posiadające numery mają poważne utrudnienia w codziennym funkcjonowaniu np. zapisaniem dzieci do przedszkola czy szkoły, korzystania z pomocy społecznej, korzystania ze służby zdrowia.
  W 2016 roku wycofano bliski 85% fizycznej gotówki aby zmusić obywateli do transakcji bezgotówkowych. System adhaar ma być ściśle powiązany z bankami tak kiedy Indie staną się krajem w którym w pełni obowiązywać będzie obrót bezgotówkowy bez tego numeru nikt nic nie kupi ani nie sprzeda.
  Szacuje się, że na dzień dzisiejszy blisko 2 milionom obywateli odmówiono pomocy społecznej w postaci paczek żywnościowych ponieważ nie figurowali w systemie adhar.

 7. Apostol Piotr zaparl sie Chrystusa trzy razy…Apokalipsa Jana oczywiscie tego nie mowi, ale chyba nalezy przyjac, ze w czasie ucisku jakiego jeszcze nie bylo – spelni sie wola Boga, ktora jest zapisana w Ksiedze Zycia jeszcze przed zalozeniem swiata…szczegolnie w wielkim ucisku jakiego jeszcze nie bylo. Sw. Jan mowi, ze gdyby dni te nie zostaly skrocone to nikt by sie nie ostal – co te slowa u sw. Jana oznaczaja, ze gdyby dni nie byly skrocone nikt by sie nie ostal…oznaczaja to, ze Bog poprzez Syna tych ktorych wybral nie opusci…na przykladzie Piotra czlowiek bez obecnosci Ducha Bozego – zostal bezlitosnie ogolocony do bialej kosci, bo nie ma takiego silacza wsrod ludzi, ktory by samodzielnie wygral z diablem…swa wola i wiara.

 8. Ale Biblia wyraźnie mówi co i jak będzie. Najpierw zostaną wzbudzenie ci, którzy zasnęli w Chrystusie i razem z żywymi, będącymi w Chrystusie zostaną zabrani przed oblicze Pana, 1 Tes 4;16-18. Tak więc wierzący nie zaznają ucisku podczas panowania antychrysta. List do Koryntian dokładnie opisuje jak to się stanie, tzn, o przemienieniu, ponieważ ziemskie ciało jest skażone grzechem i nie odziedziczy Królestwa Bożego 1 Kor 15; 50-53.Radzę poczytać kim są uczniowie Chrystusa, co to znaczy chodzić w Chrystusie, kim jest nowe stworzenie, nowy człowiek, bo tylko taki dostąpi zbawienia. Wszystko jest w Biblii. Największe zwiedzenie jest już dawno w kk, gdyż nie pokazuje prawdy, a wręcz ją fałszuje na temat zbawienia, a jest ono dla każdego, jest proste, jest darem łaski i jest osiągalne już teraz, zaraz. Później przyjdzie zwiedzenie co do powrotu Chrystusa, ale prawdziwy uczeń, trwający w Słowie rozpozna je. Biblia daje wyraźne wskazówki co do kolejności wydarzeń, a także co do samego przyjścia Chrystusa.

  1. Nie wierzę fałszywemu apostołowi.jego nauki to faryzejskie bajki.Królestwo Boże będzie tu na ziemi.żydzi po to umieścili jego listy w biblii żeby manipulować gojami.

   1. Nie musisz, ale skoro Piotr uznaje i popiera Pawła, to kimże ty jesteś, żeby mu nie ufać. Odrzucenie Pawła to jedno z większych zwiedzeń dzisiejszych czasów. Obejżyj choć Tajemny Plan, odcinek ” skąd wiemy, że Biblia jest prawdziwa”. Tam były jezuita, były ksiądz, aktualnie osoba nawrócona, chodząca w Chrystusie,przedstawia genezę Biblii, ksiąg, kanonu itd. Wszystkie księgi i listy są ze sobą tak spójne, że jedna bez drugiej nie istnieje. Przedstawia pewien jakby to nazwać kod w Biblii, który powoduje, że gdyby ktoś nawet coś usunął, to sens i przesłanie będą zachowane. Nie wiem, skąd do głowy mogło przyjść takie zwiedzenie.

    1. Jezuita?nie samym chlebem żyje człowiek ale Słowem które pochodzi z ust Bożych.saul w większości głosił swoje nauki typu „bądźcie naśladowcami moimi”a kogo mamy naśladować?jest tego znacznie więcej.jest to fałszywy prorok.judasz” odszedł”a jego miejsce zajął saul.szatan bawi się religiami , mnoży je i skłóca ze sobą.Jezus niezałożył ani jednej religi.powiedział „strzeżcie się wilków w owczej skórze”.

   2. Oj zdziwisz się biedny człowieku, zdziwisz… i gorzko zapłaczesz..

    Apostoł Piotr o „umiłowanym bracie Pawle”:
    „a cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienną, jak to również umiłowany nasz brat Paweł według danej mu mądrości napisał do was, jak również we wszystkich listach, w których mówi o tym. Są w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które LUDZIE NIEDOUCZENI I MAŁO UTWIERDZENI OPACZNIE TŁUMACZĄ, tak samo jak i inne Pisma, NA WŁASNĄ SWOJĄ ZGUBĘ. Wy zatem, umiłowani, wiedząc o tym wcześniej, STRZEŻCIE SIĘ, ABYŚCIE DAJĄC SIĘ UWIEŚĆ BŁĘDOM TYCH, KTÓRZY NIE SZANUJĄ PRAW BOŻYCH, własnej stałości nie doprowadzili do upadku. ” 2P. 3,15-17

    ” Wy tedy, najmilsi! wiedząc to przedtem; strzeżcie się, abyście błędem tych NIEBOŻNIKÓW nie byli zwiedzeni i nie wypadli z waszej stateczności;” 2P 3,17 – Bibl.Gdańska

    I co Ty na to bezbożniku Hodowco?
    Wyrzuć teraz i Apostoła Piotra z Nowego Testamentu, nazwij go szatańskim zwodzicielem. A potem i Mateusza, bo był celnikiem. A potem kolejnych, którzy mieli cokolwiek do czynienia z Apostołem Piotrem, który nazwał Pawła umiłowanym bratem!! A na koniec, ku własnemu zadowoleniu i należytej satysfakcji podważ samego Jezusa Chrystusa, który sam wybrał swoich uczniów. Udowodnij tu wszystkim jak bardzo się pomylił sam Boży Syn!!

    1. A co z tego, że jezuita. Najpierw posłuchaj, potem osądź. Najpierw był jezuitą, potem przyjął święcenia kapłańskie i był księdzem kk, potem poznał Chrystusa i jest nowym stworzeniem. Co za znaczenie, kim był. Bóg wybiera takich ludzi, bo oni łatwiej potrafią obnażyć fałsz i obłudę, oraz kłamstwo i zwodnicze nauki kk. Często katolik jest nieprzejednany i tak zindoktrynowany, że nawet słuchać nie chce, bo kk jest dla niego ten jedyny i prawdziwy. A przecież dla Boga nie ma znaczenia denominacja, ważne aby być naśladowcą Chrystusa i żyć, jak nakazuje Pismo.

    2. Evia.dobrze napisałaś.ludzie tłumaczą te faryzejstwa szalonego pseudoapostoła saula na własną zgubę.dlatego tak się podgryzacie między denominacjami.już żydzi wiedzieli co ująć z pism i wcisnąć nauki żyda faryzeusza saula.szatan ma zabawę do tej pory.pseudoapostoł saul to fałszywy prorok,który w prawdę wmieszał szatańskie dogmaty.ja słucham tylko tego co mówi Bóg ,Boży Syn i prorocy Boży.

    3. Jesteś opętaną heretyczką.kto się modli pod figurą ten ma diabła za skórą.czytasz saulowe herezje .ap Piotr ostrzega w tym liście przed samym saulem.gdyby nie nazwał go „umiłowanym bratem”tylko kłamcą tego listu niebyło by umieszczonego w biblii.rozumujesz to na odwrót od zamierzenia Piotra i tworzysz jak inni kolejne herezje.Jezus powiedział: macie uszy a niesłyszycie , macie oczy a jesteście ślepi.powodzenia w myśleniu.religie to zaraza ludzkości.

    4. Niezła próba manipulacji, co nie dziwi w przypadku kogoś, kto nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie.
     Ale omijasz głębokim łukiem ustosunkowanie się do wypowiedzi Apostoła Piotra na temat „umiłowanego brata Pawła”. Dlaczego? bo tu nie ma miejsca na dyskusję i na interpretacje. Apostoł Piotr powiedział wyraźnie:
     „„a cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienną, jak to również umiłowany nasz brat Paweł według danej mu mądrości napisał do was, jak również we wszystkich listach, w których mówi o tym. Są w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które LUDZIE NIEDOUCZENI I MAŁO UTWIERDZENI OPACZNIE TŁUMACZĄ, tak samo jak i inne Pisma, NA WŁASNĄ SWOJĄ ZGUBĘ. Wy zatem, umiłowani, wiedząc o tym wcześniej, STRZEŻCIE SIĘ, ABYŚCIE DAJĄC SIĘ UWIEŚĆ BŁĘDOM TYCH, KTÓRZY NIE SZANUJĄ PRAW BOŻYCH, własnej stałości nie doprowadzili do upadku. ” 2P. 3,15-17

     Chyba, że Ty jesteś z tych, którym powyższe ustosunkowanie Piotra do Pawła przysporzyło tyle kłopotów i trudności w wyjaśnieniu tego, że postanowili pozbyć się z NT również i listów Piotra.. Teraz już nie muszą się gimnastykować i tłumaczyć, bo wystarczy powiedzieć, że listy Apostoła Piotra to fałszywka.

     A o podgryzaniu między denominacjami to Ty lepiej nic nie pisz. Wśród oszołomstwa, które wg własnego „widzimisię” wyrzuca z Nowego Testamentu ¾ ksiąg (bo przecie po listach Pawła przyszła kolej na Dzieje Apostolskie, Ewangelię Łukasza a potem i Marka. No i oczywiście listy Piotra) a pozostałości funduje swoje autorskie, we własnym stylu zmodyfikowane tłumaczenie jest tyle podgryzania, szkalowania, żółci i pogardy, że mogliby obdzielić tym jadem wszystkie istniejące denominacje.

    5. „ap Piotr ostrzega w tym liście przed samym saulem.gdyby nie nazwał go „umiłowanym bratem”tylko kłamcą tego listu niebyło by umieszczonego w biblii.rozumujesz to na odwrót od zamierzenia Piotra i tworzysz jak inni kolejne herezje”

     A cóż to za pokrętne tłumaczenie?
     Ty czytasz to, co wypisujesz?
     Kto tu jest opętanym heretykiem, skoro słowa Apostoła Piotra „umiłowany brat Paweł” odczytuje zupełnie na odwrót?
     To jak odczytujesz to, co powiedział Jezus? też na odwrót? też szukasz drugiego dna w słowach Chrystusa?
     Hodowco ogarnij się i otrząśnij z tego szatańskiego szału, dopóki jeszcze możesz.
     Naprawdę bardzo Ci współczuję 🙁

    6. Evia.o czym tu z tobą dyskutować jak nierozumiesz sama siebie co napisałaś.przeczytaj to kilka razy co napisał Piotr,może zrozumiesz i przestaniesz powtarzać to co napisałaś dużymi literami w stosunku do mnie a tyczy to się dokładnie ciebie i tobie podobnym.z tego co napisał Piotr wynika zupełnie coś innego .ale jak się ma łuski na oczach?!

    7. Apostoł Piotr ostrzega w tym liście przed takimi niedouczonymi szaleńcami, którzy nie szanują Praw Bożych, jak Ty i Tobie podobni.
     Trzeba być naprawdę ślepym albo opętanym, żeby tego nie widzieć i tak przewrotnie tłumaczyć.

    8. Evia. Kolejny twój wpis i napisałaś dokładnie o sobie.to są skutki saulowych herezji.łuski na oczach.dlatego napisane jest że na końcu i tak anioł Boży będzie głosił ewangelię Bożą dla całej ziemi.gdyby twoje dogmaty i tobie podobnym były zgodne z prawdą to ten anioł z biblijnego opisu byłby zbędny.będzie musiał prostować wszelkie ko$cielne herezje.

    9. Evita, wystarczy nie wierzyć z Pawła Szawła i katolickie dogmaty a już się jest bezbożnym ? Ciekawa teza xD , a najlepszy tekst to o tym niedouczeniu bo ktoś nie czytuje listów Pawła i w nie wierzy w nie. Przemawia przez Ciebie typowa katolicka buta, dla kogoś kto myśli samodzielnie a nie wg. katechizmu.

 9. To tak jak z pieklem – obecny tu kolega twierdzil, ze pieklo nie istnieje, bo bylaby to wspolpraca diabla z Bogem…dzis natomiast sie twierdzi, ze pieklo istnieje i wcale nie zarzdza nim diabel. Bog i Syn nauczaja na sposob duchowy bo Bog nasz Ojciec w niebie jest Duchem…to nasze ciala staly sie przeszkoda dla ducha. Jezeli wiec mowa jest o tym, ze wybranym zostana darowane cierpienia, to wcale nie oznacza, ze cialo nie bedzie cierpiec…

    1. Ale czy ty nie rozumiesz, że wszelkie religie, czy denominacja to ludzki wymysł? Przecież prawdziwy chrześcijanin, to chrześcijanin biblijny, który w nosie ma nazwy, religie, denominacje i inne bzdety. Każdy wierzący biblijnie nie należy już do Baptystów, adwentystów, Zielonoświątkowców, katolików, prawosławnych itp, tylko należy do Kościoła Jezusa Chrystusa, którego jesteśmy żywymi kamieniami.

    2. Ziutek .zostałem uwolniony z wszelkich dogmatów religijnych i mam inne spojrzenie na rzeczywistość.

 10. Odsylam do Henocha…jakze diablel przez swych nauczycieli nas zwodzil, ze miejscami cierpienia dla notorycznie lamiacych Prawo zarzadza on, ktory Prawo pierwszy zlamal. ….dociekania, ze piekla nie ma bo nie moze byc wspolpracy Boga z diablem byly sluszne, bo pieklo nie istnieje pod zarzadem diabla…

 11. http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/05/29-v-2017-cz-3-mowcie-innym-katolikom-o.html

  29 V 2017 cz 3

  (…)

  Bądźcie mężni i nie dajcie się zwieść.

  Mówcie innym katolikom o znamieniu Bestii. Pytajcie księży dlaczego nie przestrzegają swoich wiernych. Niech nie uciekają przed słowami Apokalipsy, gdyż mimo swego stanu kapłańskiego i tego, że przecież niemało mi poświęcili mogą pójść na chrust i ściółkę dla złych duchów. Niech nie będą ze świata jak ja nie byłem ze świata i nie jestem.

  I wy nie jesteście ze świata. Mała trzódko – rośnij. Rośnij w duchu, ale też walka jest o każdą duszę.
  Przypominajcie słowa o znamieniu Bestii. O znamieniu na rękę i czoło.

  Bądźcie mocni – mówił do was Jan Paweł II. Bądźcie czujni.

  Moc szatana wzrasta. Z dnia na dzień. Bądźcie gotowi do wielkiej bitwy. Odziani w pancerz hetmanki Maryi. Poświęćcie się Matce Bożej Ostrobramskiej, Niewieście obleczonej w słońce. A znak tej Niewiasty już we wrześniu.

  Oto ja zgromadzę dzieci moje a nikogo z nich nie uronię, którzy oddali się mi i mojej Matce. A wszystkich oddaję Ojcu. A ja i Ojciec jedno jesteśmy.

 12. Ale odlot. Kimże ten Jan Paweł?! Matka boża? Oddać się matce? Skąd ty to bierzesz? Cytaty, wersety- Biblii, a nie jakieś bzdety zwodnicze. Tylko nie podawaj błagam sceny pod krzyżem, bo wokół tego już jest taka ideologia, że aż boli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *