Strona główna > NWO > Opowiastka o nadzorze NSA: kolejna fałszywka fałszywych mediów NWO

Opowiastka o nadzorze NSA: kolejna fałszywka fałszywych mediów NWO

nwo-jewess-dianne-feinstein1Skorumpowana żydowska senator, Dianne Feinstein, mówiąc dzisiaj na kanale ABC “This Week With George Stephanopoulos,” uprzejmie zaoferowała swój udział w śledztwie na temat programów podsłuchowych NSA – lecz trochę później mówi nam, że większość przesłuchań w tej sprawie zakończy się ich utajnieniem. Co za palanciarstwo.

W ubiegłym tygodniu amerykański mainstream w końcu zajął się doniesieniami w sprawie masowego rządowego szpiegowania wszystkich maili, transakcji kartą kredytową, rozmów telefonicznych amerykańskich obywateli. “Amerykański” żyd, felietonista, Glenn Greenwald (po prawej), który pracuje dla brytyjskiej gazety “The Guardian”, rzekomo wyskoczył z  “zaskakującymi nowymi rewelacjami”.

Bardziej prawdopodobne jest to, że Greenwald jest agentem operacyjnym mediów, służącym tylko jako kanał do dalszego “warunkowania” amerykańskiego społeczeństwa do poziomu państwa policyjnego w dziedzinie prac Jew World Order. Niedługo nadejdą gułagi, drodzy gojscy towarzysze.greenwald

Źródło Greenwalda ujawniło się samo. 29-letni Edward Snowden był pracownikiem kontraktowym NSA z dala od głównego totemu (zaledwie po trzech miesiącach pracy w Booz, Allen, Hamilton); a teraz bidula “ukrywa się” w Hongkongu, bo obawia się, że zostanie

aresztowany. Być może. I potrzebny im był taki jeden maluch, żeby „ujawnić historię?”

Uh, a czyż wszyscy od lat nie zdajemy sobie sprawy o tym sprzęcie NSA w internecie? Czy NSA nie zbudowało ogromnych czarnych kwadratowych budynków w San Antonio i Bluffdale, pokrywających wielkie obszary szafami serwerów, szybkich procesorów i całe mile przewodów łączących, żeby to właśnie dokładnie robić? Czy nie mamy już dosyć przeczytanych doniesień z internetu (my szaleńcy) na temat federalnych wstawiających wszędzie, gdzie się da, swoje zabawki od podsłuchów? A media mainstreamu właśnie teraz liżą ten temat?

Litości! Przecież o tym wszyscy dobrze wiedzieli już wcześniej.

To jest totalnie śmierdzący koński nawóz!

Właśnie obserwujemy przeogromny stek bzdur w sprawie tzw. “objawienia” medialnego w sprawie szpiegowania ludzi. O tym, jak przez lata media mainstreamowe milczały w tej sprawie, a teraz nagle trąbią tzw. “breaking news”. To zamieszanie mówi tylko jedno: potrafią i robią to – trzymają ludzi w ciemnym otępieniu. One nie pracują, ani nigdy nie pracowały dla amerykańskiego społeczeństwa – bez względu na to, jak wiele hałasu robią na temat “wolności prasy!”

Chyba wMEET-THE-PRESS-6-2-13-newszyscy ci fantazyjni kolesie od pisania na temat nadzoru nie potrafili wyciągnąć żadnych wniosków ze swojej historyjki o dwóch czeczeńskich braciach muzułmanach, którzy rzekomo wykonali zamachy podczas Boston Marathon. Albo to, albo ci dwaj byli na “liście specjalnej” do “projektu specjalnego” i celowo zostali pominięci do chwili, gdy to znów będzie potrzebne. To szalone? Poczekaj kilka lat.

I wszystkie te małpoludy z TV idą w zaparte głosząc, że Obongo robi te same rzeczy, co Dubya Busha. Czy oni to pojmują, czy tylko próbują puścić w eter niewielką dozę faktów? Od jak dawna na stronie tego blogu mam grafikę, że Bush i Obama to dwa syjo-klauny? Zabija mnie fakt, że ludzie nie widzą tego, co się tutaj dzieje.

Inną rzeczą, którą koniecznie musisz pojąć to fakt, jak powszechną i przytłaczającą większość w mediach stanowią żydzi od NWO i ich szabesgoje. Niestety, nie dość Amerykanów ma o tym pojęcie (ale coraz więcej codziennie). Jeśli jesteś białym człowiekiem (zwłaszcza białym mężczyzną heteroseksualnym), to jesteś teraz po prostu „na cenzurowanym”. Jasne, że może być kilku europejskich Białych przy dużych sprawach, ale szybko stają się oni tylko „zwykłą dekoracją”.

Każdy to widzi. Tylko, że większość amerykańskiej opinii publicznej nie potrafi zdobyć się na to, żeby to zobaczyć, albo nazwać to coś żydem. To jest przed naszymi oczyma! Te wywrotowe mateczniki były od dawna namiętnymi grajkami globalistycznego zniszczenia naszych dawnych białych krain.

 •     Niekończąca się Wojna z terrorem.
 •     Stopniowe zabieranie naszych swobód.
 •     Zniszczenie konstytucji.
 •     Promocja różnorodności i multi-culti.
 •     Bezustanny kult czarnego bohatera w mediach.
 •     Krzyżowanie ras – dobrowolne po uprzednim praniu mózgu.
 •     Aborcja – ułatwienie zabijania nas samych.
 •     Kult nie-białej ofiary, szczucie na siebie i walki rasowe.
 •     Gender, jawna homo-propaganda i tzw. “homo-prawa”.
 •     Niemoralność i zniszczenie Chrześcijaństwa.
 •     Propaganda winy Białych – aby trzymać nas za gardło.
 •     Propaganda holokitu, aby bronić żydów i izrahell.
 •     Imigracja obcych ras, aby zniszczyć demografię Białych.
 •     Wątła ochrona granic, aby nie-biali mogli tutaj dostać się nielegalnie.
 •     Globalizacja i zamiana Ameryki w nocnik dla całej reszty planety.
 •     Wywóz poza nasze granice całego naszego przemysłu.
 •     Pranie mózgów naszych młodych w szkołach o „różnorodności”.
 •     Kontrola broni i oczywiste pragnienie rozbrojenia Białych.
 •     Socjalistyczny Big Government prowadzący do totalitarnego komunizmu.

Ludzie, ci żydzi stali za tym wszystkim od samego początku. Oni chcą, aby biali ludzie Zachodu palnęli sobie w łeb, gdy powoli, ale skutecznie zamieniają nas w zaplutą mniejszość. Spójna Biała rasa, wolna od kontroli międzynarodowego żydostwa, to jest absolutnie najgorsza rzecz, jaką oni mogą sobie wyobrazić.

Wszyscy cuchnący żydzi w naszych krajach byli w ​​to gówno zamieszani.

A co z tą historią z UK z zeszłego roku, gdy szefowa wydziału ds. opieki nad dziećmi, żydówka Sue Berelowitz, celowo ukrywała przestępstwa seksualne drapieżnych Pakistańczyków imigrantów wobec rodowitych białych dziewczynek? To było celowo ukrywane w oficjalnym raporcie rządowym. Rząd żydowski twierdził i nalegał na ogłoszenie wersji, że również biali Brytyjczycy za tym stali.

Zasadniczo, żydzi tak samo, jak ta ohydna mała Sue tutaj, nie chcą, aby biali ludzie o tym wiedzieli, i o tym, co te śmierdzące szumowiny wpuszczane do naszych krajów robią nam, Białym.

A co z tą opowiastką, jaka leciała na “World News Tonight”, ABC, w której jakiś szalony facet wybiegł na kort podcSue-Berelowitzzas francuskiego meczu tenisa, niosąc zapaloną flarę, w jakiejś dziwnej masce? Facet protestował przeciw małżeństwom homoseksualnym we Francji (co ostatnio zostało zalegalizowane wbrew woli większości). Jasne, facet wyglądał dziwacznie, co oczywiście skwapliwie zostało doniesione przez media (wielkie efekty wizualne dla miłośników homosiów).

A czemu to ABC nic nie powiedziało o słynnym historyku francuskim, Dominique Venner, który rozwalił sobie głowę przed katedrą Notre Dame w proteście, albo nie było żadnych relacji na temat setek tysięcy zwykłych ludzi na ulicach Francji niosących banery przeciwko homo-małżeństwom? Łapiesz, jak tu działa oszustwo medialne?

Oni po prostu czują się swobodni jak ptactwo łżąc bezustannie w żywe oczy, twierdząc że większość popiera śluby gejów, podczas gdy większość porządnych ludzi na całym świecie jest temu zdecydowanie przeciwna. Cholera jasna, każde publiczne referendum pokazuje, że sprawa homo jest przegrana. Więc nie dają za wygraną, fałszują ankiety, albo mają w zanadrzu te, jakie uzyskali na Castro Street wśród samych sodomitów.

Teraz możesz nazwać mnie facetem od „mowy nienawiści”, “Białym rasistą” i w ogóle wal od razu z całym tym jazzem, ale ja wam mówię, te podstępne żydowskie gadziny totalnie powariowali na punkcie zniszczenia Białej Rasy. Cholernie nie żartuję! Oni też to wiedzą. Starają się, abyśmy się o tym nie dowiedzieli, zanim nie będzie za późno. Proste.

Obłudne żydziny myślą, że do niczego nie jesteśmy w stanie dojść i zrozumieć w tej historyjce o szpiegowaniu naszej prywatnej korespondencji przez NSA. Oh, a ci podobno inteligentni „gadające głowy” będą dalej swoje – bla bla bla z telewizji, radia i prasy, obchodzi ich to jak dupa szczura, ale w końcu i tak nigdy nie nazwą żydów NWO, którzy są w to zamieszani, ani co oni robią Ameryce. Oni dbają tylko o swoje tłuste czeki z wypłatą.

Co musimy zrobić? Uzbroić się i stworzyć nasze rewolucyjne armie, oto co trzeba robić. Chcę być pierwszym, który wedrze do tych fantazyjnych studiów medialnych, aby móc osobiście udzielić pomocy w wykorzenianiu tych zdradzieckich drani.

– Phillip Marlowe

izrahellskie firmy brały udział w szpiegostwie NSA od początku:

http://jonrappoport.wordpress.com/2013/06/09/nsa-the-secret-att-spy-room-and-2-israeli-companies/

Ci, którzy oddają podstawowe wolności, aby zyskać odrobinę chwilowego bezpieczeństwa nie zasługują ani na wolności ani bezpieczeństwo.

– Ben Franklin

przygotował: Pluszowy Miś

źródło: http://incogman.net/2013/06/nsa-surveillence-story-nwo-media-trickery/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.