Strona główna > NWO > Apokalipsa > Opętany świat !

Opętany świat !

Opętany świat. Pierwsza w świecie „biskupka” – lesbijka wezwała do usuwania krzyży ze sztokholmskich kościołów.

Lesbijka Eva Brunne, pracuje jako protestancka "biskupica".
Lesbijka Eva Brunne, pracuje jako protestancka „biskupka”.

Pierwsza w świecie lesbijka – „biskupka”, panującej, w Szwecji, denominacji „chrześcijańskiej”, zwróciła się do duchowieństwa „kościoła marynarzy”, świątyni zlokalizowanej w sztokholmskim rejonie Freeport, z apelem o usunięcie z kościołów krzyży ażeby nie obrażać muzułmanów.

W opinii Evy Brunne, powinno to także uczynić „kościoły” bardziej atrakcyjnymi dla wizyt marynarzy wyznających inne religie. Jej plan przewiduje wyposażenie wnętrz „kościołów” w specjalną salę modlitewną dla muzułmanów, z której to powinny zostać usunięte krzyże i inne chrześcijańskie symbole.

Proponuje ona także urządzić w lokalnych „kościołach” podobne sale dla przedstawicieli innych religii. Wszystkie te działania, uważa Eva Bunne, pozwolą obniżyć poziom agresji w stosunku do chrześcijaństwa i w stosunku do kościołów chrześcijańskich ze strony dziesiątków tysięcy muzułmanów przybywających do Szwecji z krajów Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki jako uchodźcy.

Eva Brunne została wybrana „biskupką” Sztokholmu w 2009 roku 413 głosami przeciwko 365.W ten sposób Brunne została piątą kobietą – „biskupką” w Szwecji i pierwszą jawną lesbijką, która objęła  stanowisko „biskupki” w „kościele luterańskim”.

Eva Brunne żyje w jednopłciowym „małżeństwie” z Gunillą Linden, która także jest „pastorzycą” w „kościele luterańskim”. Ich stosunki mają błogosławieństwo „kościoła luterańskiego”. Para wychowuje syna.

Kościół Szwecji to największy „kościół chrześcijański” w Szwecji i największa luterańska denominacja w świecie. Prymas Kościoła Szwecji, „arcybiskupka” Antje Jackelen, jest pierwszą w Szwecji kobietą – „arcybiskupką”.

Źródło: http://www.pravoslavie.ru/news/86535.htm

Za: http://3rm.info/main/59464-pervaya-v-mire-episkop-lesbiyanka-prizvala-ubrat-kresty-s-kupolov-cerkvi-v-stokgolme.html

Data publikacji: 7.10.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *