Strona główna > NWO > Apokalipsa > Opętani żydzi chcą kamienować głosicieli boskości Jezusa Zbawiciela

Opętani żydzi chcą kamienować głosicieli boskości Jezusa Zbawiciela

TEN ZAPIS VIDEO MA JEDYNIE UKAZAĆ JAK ŻYDZI ODRZUCAJĄ JEZUSA ZBAWICIELA, PRAWDZIWEGO MESJASZA, I JAK SZCZERZE I GŁĘBOKO PRZEPEŁNIENI SĄ NIENAWIŚCIĄ DO CHRZEŚCIJAŃSTWA. JUŻ OJCOWIE KOŚCIOŁA MÓWILI, ŻE WSZETECZNICĄ Z APOKALIPSY JEST JEROZOLIMA.  

Opętani szatańską wścieklicą  żydzi grożą nam ukamienowaniem za głoszenie Jezusa Chrystusa w Jerozolimie.  Armia Izraelska (Israeli Defense Forces) próbuje powstrzymać nas przed głoszeniem Jezusa Chrystusa ale przyznaje jednocześnie, że nie czynimy niczego co by było wbrew obowiązującemu prawu. Dwóch mężczyzn (jeden nieco później) mówią nam, że powinniśmy być ukamienowani za bałwochwalstwo. Wściekli i rozzuchwaleni żydowscy nastolatkowie popychali mnie i próbowali zniszczyć mój telefon komórkowy, którym nagrywałem zdarzenie, poza tym miało miejsce jeszcze wiele innych incydentów. Brat Berto służył żydowi, który powiedział, że powinniśmy być ukamienowani i także zdołaliśmy dostrzec niewypowiedziany fanatyzm opanowujący jego serce. Brat Jakub rozmawiał z kilkoma innymi i zmagał się za Wiarę za pomocą dyskusji i rozmowy na temat treści Pisma Świętego. Wiele cudownych spotkań i wspaniała noc ewangelizacyjna! Proszę obejrzeć!

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video

Na podstawie info z portalu katolickiego (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową):  http://tradcatknight.blogspot.com/2018/06/video-furious-faithless-jews-threaten.html

Data publikacji: 8.06.2018

Opracowanie GREGORIUS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.